|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 18:58:15   
kjava
Danes sem dobila napotnico za na stomatološko kliniko. Še nikoli mi niso pulili zoba in sploh ne vem kako zgleda po puljenju-mislim, a zlo boli, kok časa traja, da se zaceli, a je ok, če grejo vsi naenkrat ven, ker sem brala, da včasih pulijo dvakrat po dva. Skratka, zanimajo me izkušnje tistih, ki ste to dali skozi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:12:23   
hubi
Meni so pulili enega po enega.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:22:16   
nikolinca
ja mene tudi zanima v katerem mesecu nos. greš lahko na stomatološko...sem v 13 tednu nos. in mi je modrostni zob začel rasti in me fulll boli že dva dni in to cela levA starn...prov tečna sem zaradi tegauser posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:24:59   
nikolinca
aja pa lahko ti dva naenkrat izpulijo,kolegu so pred enim mes. izpulil dva naenkrat

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:33:06   
Neža7
Edino stvar kar je meni bilo najbolj bolečo je bilo injekcije user posted image  Nič ne čutiš, ko ti ven pulejo. Samo pretisk čutiš. Jaz sem mislila, da mi bodo tudi vse 4 ven dali naenkrat ampak pri meni so eno po eno...... Zato sem šla samo 2x, ker mi je res neprijetno injekcije user posted image  Malo traja, da se ti zaceli in je kar bolečo prve 2-3 dni, vendar je mnogo bolje, ko dajo ven šive user posted image .

Moj gre v september ven dat svojega, ker mu težave dala user posted image

Drugač v tujini kje sem jaz živela 18 let te uspavajo in ti vse 4 na enkrat ven dajo user posted image  Če bi vedela bi jih že prej ven dala.


Kje pa delajo 2 na enkrat???? ker bi šla ta zadnjaq 2 ven dat, če bi se lahko tako naredilo.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:40:51   
kjava
A šive dobiš user posted image Vau...

Neža, men je dala to napotnico in je rekla, da naj bi mi na stomatološki vse hkrati populili. Ne vem, sej bom itak jutri poklicala, da se naročim, pa se bom mal pozanimala.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:48:58   
Neža7
Nič ne čutiš, ko ti dajo šive brez skrbi user posted image  Malo je zoperno, ker bolj težko jest normalno hrano. Se boš počutila kot user posted image .

Moj je tudi danes dobil napotnico, ampak mu samo 1 modrosti zob raste, da bo 1,2,3 in konec.

Moja zadnja 2 rasteta čist obratno. Kot, da bi dol ali postrani, rastajo GOR user posted image  Prav čudno je, da ne vem kako bi te dva ven dala user posted image user posted image

Zelo bo težko, če vse 4 ven dajo ampak se splača. Tudi jaz bi tako in niso user posted image

Veliko sreče in brez skrbi user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 19:51:52   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: nikolinca

ja mene tudi zanima v katerem mesecu nos. greš lahko na stomatološko...sem v 13 tednu nos. in mi je modrostni zob začel rasti in me fulll boli že dva dni in to cela levA starn...prov tečna sem zaradi tegauser posted image


Joj to pa je kriza user posted image  Ne vem, če je lokalno injekcija dobra za ploda. Pa glih sedaj ti je moralo ven porivat user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 20:31:28   
*pepelka*
Tud jz sem pred leti dobila napotnico za stomo, kjer naj bi mi pulili modrostne zobe, pa so mi vsakega posebaj in ne vse naenkrat, čeprav mi je moj zobar rekel, da bodo šli vsi hkrati ven. Dobila sem šive, bolečin nisem imela prav posebnih, tko da se je dalo zdržat.


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 20:33:10   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: nikolinca

ja mene tudi zanima v katerem mesecu nos. greš lahko na stomatološko...sem v 13 tednu nos. in mi je modrostni zob začel rasti in me fulll boli že dva dni in to cela levA starn...prov tečna sem zaradi tegauser posted image


Joj to pa je kriza user posted image  Ne vem, če je lokalno injekcija dobra za ploda. Pa glih sedaj ti je moralo ven porivat user posted image


Sam to te po moje boli, ker raste in te bo nehalo. Dokler spet ne bo začel prebijati dlesni. Meni so vsi štirje naenkrat rasli in me je izmenično bolel vsak teden kateri user posted image . Sam to me ni skrbelo, ker sem vedela od kod je bolečina in da bo čez par dni nehala.

Neža, hvala za vse informacije in vzpodbudo user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
20.5.2009 20:34:05   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Tud jz sem pred leti dobila napotnico za stomo, kjer naj bi mi pulili modrostne zobe, pa so mi vsakega posebaj in ne vse naenkrat, čeprav mi je moj zobar rekel, da bodo šli vsi hkrati ven. Dobila sem šive, bolečin nisem imela prav posebnih, tko da se je dalo zdržat.




Aha. In v kakšnem razmaku so ti jih pulili? Napotnico si mela pa skoz isto?

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
21.5.2009 8:34:44   
MAŠKA
Meni so operativno odstranili vse 4 modrostne naekrat + levo zgornjo štirico in desno spodnjo štirico (torej 6 zob naenkrat). Ti zobje še niso bili zunaj - sekali so mi jih iz dlesni- baje niso imeli prostora rasti. Bila sem pet dni v bolnici, kakšen teden je bil prav zoprn, saj sem imela rane s šivi po celih ustih, in močne otekline (bila sem bolj podobna opici kot človekuuser posted image ), ampak preživela sem in potem mi modrostniki nikoli več niso delali težav.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Puljenje vseh modrostnih zob naenkrat
29.5.2009 13:18:50   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Meni so operativno odstranili vse 4 modrostne naekrat + levo zgornjo štirico in desno spodnjo štirico (torej 6 zob naenkrat). Ti zobje še niso bili zunaj - sekali so mi jih iz dlesni- baje niso imeli prostora rasti. Bila sem pet dni v bolnici, kakšen teden je bil prav zoprn, saj sem imela rane s šivi po celih ustih, in močne otekline (bila sem bolj podobna opici kot človekuuser posted image ), ampak preživela sem in potem mi modrostniki nikoli več niso delali težav.


No, jaz imam podobno izkušnjo, vendar samo z 4 modrostnimi zobmi, ki še niso bili izraščeni. V bolnici sem bila 6 dni (shujšala sem 7 kg), jedla pa nisem še en teden po odstranjevanju šivov. Odstranili so mi jih zaradi pomanjkanja prostora. Dobila sem pa narkozo (11 let nazaj). Kolikor vem dajejo zdaj največ 2 ven, al pa vsake 6 mesecev po enega. Jaz sem mela več kot 15 šivov in je svinjsko bolelo.

Sem pa bila ravno danes spet pri zobarju in mi je pulil 7 spodaj-ojej, sej ni tko grozn bolelo (kljub inekciji), ampak ko je bla tko konjska korenina, da se mi zdi da mam luknjo do konca spodnje čeljusti. Od tega je cca 3 ure, pa zaenkrat še nimam bolečin, upam, da ostane vsaj tako.

Saj bo, vem da je hudo, ko človek že naprej ve, da ga bo bolelo, ampak tko pač je.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?