|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   enake bolečine kot pri menstruaciji
4.8.2009 23:05:59   
Anonimen
Sem v 24 tednu nosečnosti in se mi občasno dogaja da odspodaj občutim takšne bolečine oz.intervale zavijanje ne vem kako naj se izrazim da bo bolj pravilno no občutim kot takrat ko sem  dobila menstruacijo  tiste ki imate bolečo menstruacijo veste zakaj se greuser posted image
Kaj bi to bilo je imela katera že kaj podobnega??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: enake bolečine kot pri menstruaciji
4.8.2009 23:17:43   
Anonimen
se mi zdi, da se ti maternica razteza...
telo se širi, pripravlja na porod.user posted image

vsekakor pa kakršnekoli bolečine, ki se ti ne zdijo sprejemljive, omeni ginekologu!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: enake bolečine kot pri menstruaciji
5.8.2009 7:20:28   
azik
Nikakor tega ne pozabi omeniti svoji guser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: enake bolečine kot pri menstruaciji
5.8.2009 12:28:05   
giotti
Anonimna, jaz sem 25. teden in meni se dogaja enako (bolečina, zelo podobna menstruaciji) - ravno ta trenutek jo imam, pa se tudi sprašujem, če je vse okej. Notranja intuicija mi govori, da je vse okej in zaenkrat živim popolnoma enako kot do zdaj in se kaj dosti s tem ne ukvarjam ...
Srečno user posted image


(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: enake bolečine kot pri menstruaciji
5.8.2009 14:09:18   
summer410
anonimna....jaz sem bila prejšni teden pri g...in sem ji povedala za to bolečino...sem bila v 24 tednu in bolečina traja tud zdaj...skoraj vsako popoldan oziroma zvečer...

meni je rekla, da se nimam česa bat, dokler ni kakšnega izcedka oziroma ostre zbadajoče bolečine....
rekla je naj se uležem dvignem noge in malce počivam....user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: enake bolečine kot pri menstruaciji
5.8.2009 14:18:50   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: summer410

anonimna....jaz sem bila prejšni teden pri g...in sem ji povedala za to bolečino...sem bila v 24 tednu in bolečina traja tud zdaj...skoraj vsako popoldan oziroma zvečer...

meni je rekla, da se nimam česa bat, dokler ni kakšnega izcedka oziroma ostre zbadajoče bolečine....
rekla je naj se uležem dvignem noge in malce počivam....user posted image

Summer, super, da si nas "pomirila". Jaz kar hodim na WC, pa prst v luliko, ker kar moram preveriti, če je kakšna kri, tako kot je pri menstri. Itak vem, da je ni, pa vseeno to moram narest, da sem potem mirna in grem nazaj v pisarno.
Drugače pa ha ha, Summmer, uležeš, ti pa v službi, kajne? Tudi jaz napenjam možgane v službi od jutra do poznega popoldneva, pa ravno konec avgusta imamo rok za konec projekta - res je za bruhat, koliko dela imamo, mene pa to totalno več ne zanima. Tako da tale "uležeš" je meni science fiction user posted image

Ma, samo še 2 tedna, potem pa dopust, takrat pa res noge v luft user posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: enake bolečine kot pri menstruaciji
6.8.2009 8:26:18   
summer410
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: summer410

anonimna....jaz sem bila prejšni teden pri g...in sem ji povedala za to bolečino...sem bila v 24 tednu in bolečina traja tud zdaj...skoraj vsako popoldan oziroma zvečer...

meni je rekla, da se nimam česa bat, dokler ni kakšnega izcedka oziroma ostre zbadajoče bolečine....
rekla je naj se uležem dvignem noge in malce počivam....user posted image

Summer, super, da si nas "pomirila". Jaz kar hodim na WC, pa prst v luliko, ker kar moram preveriti, če je kakšna kri, tako kot je pri menstri. Itak vem, da je ni, pa vseeno to moram narest, da sem potem mirna in grem nazaj v pisarno.
Drugače pa ha ha, Summmer, uležeš, ti pa v službi, kajne? Tudi jaz napenjam možgane v službi od jutra do poznega popoldneva, pa ravno konec avgusta imamo rok za konec projekta - res je za bruhat, koliko dela imamo, mene pa to totalno več ne zanima. Tako da tale "uležeš" je meni science fiction user posted image

Ma, samo še 2 tedna, potem pa dopust, takrat pa res noge v luft user posted image



ja točno tako....ona men uležeš se, jaz pa njej...kam pa??.....in se je samo smejala....

rekla je ,da če lahko, se naj mal naslonim nazaj in zaprem oči za par minut in počivam....
vendar jaz tud v službi to ne morm nardit....:)))ampak ni panike.....

ko pa pridem domov, si pa res podložim noge in počivam ene pol urce....
skratka, to je baje vse normalno in glede na to, da pr men traja že 14 dni, in da je z tamalo vse ok, ji verjamem....user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?