|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilna pogodba
4.8.2009 11:20:52   
Anonimen
Ima katera ze izkusnje s tem, da se je hisa podarila preko darilne pogodbe? Nasla sem samo eno stran na netu,kjer s placilom pridem do obrazca http://www.informiran.si/portal.aspx?content=Zakaj_uporabljati_e-obrazce&showMenu=1&showRightFrame=1.

Drugace to lahko sestavi odvetnik ali kdo? Ker obrazca,da bi ga kupila v kaksni zalozbi niuser posted image

Vsaka informacija bo dobrodosla.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilna pogodba
4.8.2009 11:39:00   
TomTaylor
pošlji mi mail na ZS in dobiš osnutek pogodbe.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilna pogodba
4.8.2009 11:45:45   
Anonimen
Poslala zs.

Tisockrat hvala user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilna pogodba
4.8.2009 13:03:50   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Ima katera ze izkusnje s tem, da se je hisa podarila preko darilne pogodbe? Nasla sem samo eno stran na netu,kjer s placilom pridem do obrazca http://www.informiran.si/portal.aspx?content=Zakaj_uporabljati_e-obrazce&showMenu=1&showRightFrame=1.

Drugace to lahko sestavi odvetnik ali kdo? Ker obrazca,da bi ga kupila v kaksni zalozbi niuser posted image

Vsaka informacija bo dobrodosla.


Mi smo jo delali sicer za parcelo, sestavila pa jo je pravnica. To je že leta nazaj. Sedaj mi je svetovala, da naj jo naredimo kot notarski zapis, da se ne bo našel nekdo, ki bi karkoli izpodbijal, da je bil darovalec npr. neprišteven, prisiljen itd.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilna pogodba
4.8.2009 15:52:49   
lukec
Me z mami smo jo sestavile same, notarka je popravila le par besed, ko je overjala in to seveda tudi zaračunala. Tko da, če imaš kak dober osnutek, bi moralo bit o.k.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?