|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bumbar park v MB
15.8.2009 17:01:14   
borovnička
A katera va... a je že odprt? Nikjer nisem zasledila...

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bumbar park v MB
15.8.2009 18:44:14   
zvesta
kje pa je to?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bumbar park v MB
15.8.2009 20:28:04   
borovnička
Na Studencah naj bi ga odprli. Baje največji otroški pokriti park na 2000m2. Ampak nikjer nič ne piše- V času Lent festivala so meli v mestnem parku neke avtke za vozit, pa so rekli, da naj bi bla avgusta otvoritev.

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bumbar park v MB
15.8.2009 20:30:01   
Freycha
zanimivo ane? prej toliko reklame, pa da bo avgusta odprt, zdaj pa čista tišina user posted image


sicer pa, glede na to, da je to menda zaprta zadeva bo itak bolj kot ne za nas postala aktualna jeseni, ko se dež začne. Do takrat pa upam, da ga bodo odprli...

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bumbar park v MB
16.8.2009 11:21:13   
Lara28
Kolikor vem, ne bo samo pokrtio, ampak tudi velik zunanji del. Sem nekje imela tisto letak, pa ga zdaj ne najdem. Odprto pa še ni, smo se prejšnji teden peljali mio s kolesi in je še vse v delovnem stanju. Dvomim, da bo avgusta otvoritev. Mogoče 31.8.user posted image . Ampak tudi v to dvomim. Bo pa menda zanimivo. Tako obljubljajo.



No zdaj sem našla: 1300m2 bo pokritih in 2500m2 bo zunanjega igrišča!user posted image

< Sporočilo je popravil Lara28 -- 16.8.2009 11:23:09 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bumbar park v MB
16.8.2009 11:36:06   
borovnička
Po mojem bo super za otroke. No mi se otvoritve vsekakor veselimo... itak pa nikoli ni nič do roka narejeno, tak da bomo na ta park morali še veliiiiko počakati.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bumbar park v MB
16.8.2009 21:45:06   
*bubi*
Mi tudi čakamo otvoritev user posted image

Zunaj ni še nič kaj videt, tablo ob glavni cesti pa imajo že nekaj časa user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bumbar park v MB
16.8.2009 21:47:24   
Anonimen
ima pa dobro ime:))

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bumbar park v MB
17.8.2009 20:57:42   
issa
ja ima res zanimivo ime,...mi tudi komaj čakamo otvoritve!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?