|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemeroidi
24.7.2009 16:17:36   
tanjusi
kako zgleda operacija?
Bila sem na kontroli pri ginekologinji in mi je rekla naj grem k os. zdravnici da mi da napotnico za operacijo hemeroidov. Rekla je da to opravijo ambulantno in da ne ostanem v bolnici.
Kako to zgleda, a ma kdo izkušnje.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemeroidi
25.7.2009 10:03:39   
žab*ca
Govorim laično,menda se da nekako le izsesati strjeno kri ven-lažji poseg,moja sestra pa bila operirana,en dan hospitalizirana,ampak je bilo doma še kar nekaj časa boleče.Mazat si je morala s kremo,da ne govorim kakšen podvig je bilo iti na potrebo.Ampak sedaj je super.
Pozanimaj se o možnostih operACIJE.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemeroidi
30.7.2009 12:34:57   
novinohti
jaz sem jih dala odstranit, no vsaj tisto odvečno kožo ki je ostala od t.i. hemeroidov izstopa črevesja po porodu user posted image

zdravnica je dala napotnico naročila sem se v kirurškem senatoriju, tam so mi v lokalni anasteziji to odstranili, drugi dan sem šla domov..

doma sem se cajtala 3 tedne, boli ko hudič ko greš na wc, no po 3 mesecih ni bilo ne duha ne sluha o operaciji, sem si pa kar lepo mazala vse skupaj s kremcami (zunaj in znotraj) in se je lepo v red spravilo, zdaj je pa vse OK user posted image  bolš kot prej

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemeroidi
2.8.2009 10:46:53   
pipika 13
IZVIRNO SPOROČILO: novinohti

jaz sem jih dala odstranit, no vsaj tisto odvečno kožo ki je ostala od t.i. hemeroidov izstopa črevesja po porodu user posted image

zdravnica je dala napotnico naročila sem se v kirurškem senatoriju, tam so mi v lokalni anasteziji to odstranili, drugi dan sem šla domov..

doma sem se cajtala 3 tedne, boli ko hudič ko greš na wc, no po 3 mesecih ni bilo ne duha ne sluha o operaciji, sem si pa kar lepo mazala vse skupaj s kremcami (zunaj in znotraj) in se je lepo v red spravilo, zdaj je pa vse OK user posted image  bolš kot prej

jaz sem bila na operaciji kožne gube (zunanjih hemeroidov, kar je od njih ostalo, po zddravljenju s čepi), v četrtek 30. 7. Ker sem noseča 19 tednov, ne smem jemati močnih analgetikov, razen Lekadol, ki je blažev žegen. Ne upam z ničemer mazat, le spiram z hladno vodo, nič se ne dotikam, ker boli, da ne govorim o bolečini po izločanju blata, čeprav skrbim, da je blato mehko.
Zanima me, s čim si ti mazala, s kakimi mazili? Meni so rekli samo oljčno olje? Ne vem, kakšno mast lahko sploh uporabljam, glede na to, da sem noseča, da ne bi škodila otroku.
Še Lekadolov sem malo pojedla, da mu ne bi škodila. Torej trpim hude bolečine.

(odgovor članu novinohti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemeroidi
25.8.2009 13:27:40   
novinohti
mislim da sem mazala z Modolexom in še s kremo Hepan proti otekanjem žil in sem kar uspešno pozdravila bolečine, tudi meni ni Lekadol kaj dosti pomagal



_____________________________

How will we ever know if we never try?

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hemeroidi
26.8.2009 8:28:04   
Anonimen
Pipika poskusi s kremo Venira. Je na naravni bazi in se jo lahko uporablja tudi med nosečnostjo in dojenjem.
Kombinacija te kreme in Proktis svečk je pa zmagovalna za blažjo obliko hemoroidov. Tudi te svečke lahko uporabljaš med nosečnostjo in dojenjem.


(odgovor članu pipika 13)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?