|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 14:05:47   
mam32
Prosim za kak nasvet oz karkol, ker sem že precej obupana. Od kar smo prišli iz dopusta (več kot teden), pa tud na dopustu ni pojedla niti enga kosila. Zavrača vso kuhano hrano. Tekne ji samo, sadje, pa skuta, jogurt. Prav tako ne je AM, se pa zjutraj in zvečer dojima. Aja, pred tem pa je jedla vse kar sem ji pripravila. Zdravnica mi je sedaj na sistematskem pregledu rekla, da more jest kosilo in da ji pač naj ne dam nič drugega zajest, dokler ne bo pojedla kosila. Danes sem se odločila, da preizkusim zdravnikovo metodo in mi od zajtrka, ki ga je imela pred šestimi urami še nič ni jedla. Spila je par žličk čaja in to je to.

< Sporočilo je popravil mam32 -- 14.9.2009 14:06:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 14:08:34   
ledenaa
Zopet moje vprašanje: zakaj bi otrok kaj MORAL??
je zdravo otroka puščat lačnega,ker pač ti je nekdo rekel da pač nekaj mora??
je pač v taki fazi,mine...
IN kaj potem če je samo sadje,skute in jogurteuser posted image

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 14:17:42   
ajataja
daj otroku jest kar pač hoče.Otroci imajo taka obdobja in jih hitro mine,zdaj pa ne kompliciraj in naj je kar ji paše,sej konc koncev tud nam odraslim včasih ne paše jest kaj drugega kot naprimer sadje,pa kaj.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 14:44:04   
mam32
se strinjam z obema. sam ko te napsihirajo pr dohtarju, pa babice itak tud vse vejo, pa če imaš prvega otroka,... pol pač te zaskrbi in tud od obupa tukaj na forumu prosiš za pomoč, kljub temu da odgovor itak poznaš.. Hvala za vajino mnenje.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 14:53:41   
mateyka
naša ima redno obdobja, ki bi jim nekateri lahko rekli stradanje. potem pa začne jest normalno in potem spet ne. vsakič me mal zaskrbi, ko se to zgodi, samo si rečem, če je normalno živahna in kaka normalno, se nimam kaj sekirat user posted image

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 15:10:03   
mam32
pa to si tud jaz dopovedujem, sam kot zgleda si glih ne morem dopovedat user posted image .


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 15:21:23   
bambi14
oj,
pa, da te potolažim , naša enoletnica ima 7 kg, pa kaj naj naredim, naj ji tiščim v usta,.......proba vse, koliko poje je pa en velik ?, če dovolj, pojma nimam,.........noče kosila, potem 5 min kasneje pa je sposobna pojest 15 domačih malin,....?????

Ju3 imama enokrinologa v LJ na pediatriji in me zanima kako bom spet kregana kot sem bila že velikokrat in sem se
že navadla. Ampak eno so neki standardi po katerih naj bi bil otrok ampak je vsak user posted image nekaj posebnega, ima razlličen okus, starše,,......mi2 sva oba bolj pri tamalih(157/51, 171/65) in si dopovedujem, da pač moj otrok ne more imet 10 kg in 80 cm pri 1 letu, ker sva bila tudi mi2 pri 1 letu tu nekje, tam nekje oz. se nihče več ne spomni,....user posted image

Babika ne se sekirat, saj bo papala,......naj jo poskusi hranit kdo drug,...ko ne ve, da ona noče jest,...

lp

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
14.9.2009 16:20:09   
mam32
mateyka in bambi 14, hvala ker sta podelili vajine izkušnje

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
16.9.2009 9:33:38   
koala
mam32 jaz otroka definitivno nebi stradala. Moj je star 19 mesecev, je pa kot piščanček, včasih cel dan ne spravim vanj niti za dober obrok. Poje žlico dve potem pa enostavno več noče. Potem pa pride dan ko ga ne uspem dohgajat toliko poje. Daj ji na krožnik malo pa raje dodajaj če bo želela še.
Jaz se spomnim da me je minilo da bi jedla ko so mi kot otroku na krožnik naložili veliko hrane.
Dokler je zdrava in se lepo razvija ji pusti da poje kolikor želi z siljenjem ne boš dosegla tega da bo jedla, kvečjemu ravno nasprotno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neješčnost 9- mesečne dojenčice
16.9.2009 10:32:06   
mam32
hvala koala.
Saj v sebi veš kaj je prav in kaj ne, samo še kljub temu misliš, da pa dohtarji ja vedo kaj je ok. Pa potem iz obupa probaš vse. Tud tako neumnost. Itak mi je bilo groza gledat otročka kak obrne glavico že ko vidi žlico. Sam ni pa bla žalosta al pa da bi jokala. Ma ja, sem sam človek, ki dela tud kdaj pa kdaj kake oslarije. Sedaj ji ponudim kosilo in če zavrne, pač dobi tisto kar ima rada in vem da bo jedla. Itak je full živahn, vesel in zadovoljen otrok. Tak da v bodoče se ne bom več toliko sekira. Sploh dokler bo kazala, da je zadovoljna.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...





sindarin

Bi kupili rabljeno igračo (seveda dobro ohranjeno)?

da (45%)

ne (40%)

samo dražje igrače (11%)

drugo (3%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!