|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavarovanje hiše
22.1.2010 10:18:59   
2srcka
Imam vprašanje glede zavarovanja hiše, in sicer me zanima, če imaš zavarovano hišo in če se kaj naredi, je res da ne dobiš odškodnine če nimaš gradbenega dovoljenja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 10:29:37   
anajmad
Kdo ti je pa to rekel?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 10:41:10   
Angel_Tian
Mene pa zanima, kako imaš hišo brez gradbenega?

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 10:42:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian
Mene pa zanima, kako imaš hišo brez gradbenega?

Na črno? user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 11:07:50   
n.nati
Možno je vse, saj povsod iščejo kakšne luknje, ko se gre za izplačilo škode, čimprej si porihtaj papirje

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 11:27:02   
2srcka
Pri nas hiše nimamo na črno, je pa tukaj okrog polo hiš na črno. Ima pa kolegico zavarovano hišo in hiša je grajena na črno, torej brezzveve da ima zavarovano. Enkrat mi je nekdo rekel da ne dobiš odškodnine če nimaš gradbenega, zato sprašujem. Predvidevam pa da je nekaj na tem res.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 12:18:40   
travica
najboljše direktno zavarovalnico vprašat

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 12:37:06   
2srcka
ja vem, ampak tudi te agentje so tako tako. Sploh ne povejo za ugodnosti in popuste (razen izjem). Zavarovalnica Triglav ima na primer 10% popust pri zavarovanju (registraciji) avta za mlade družine, pa te takrat nikče ne vpraša, ali si mlada družina.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 14:51:59   
brigitaa
Pri prijave škode ni potrebno oddajat kakega gradbenega dovoljenja...mogoče kake zavarovalnice, ki imajo v narekovaju ugodne cene. Glede ugodnosti pa odvisno kterga zastopnika imate, jz sem dobila popust na mlado družino, na varnega šoferja, dodala mladega voznika, dobila nasvet za šolo varne vožnje, pa bom spet na plusu, to mi deliteuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil brigitaa -- 22.1.2010 14:53:05 >

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 14:55:43   
2srcka
Ja piše že ne in takrat ne zahtevajo, po pa morajo dati odškodnino pa zahtevajo gradbeno....

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 19:05:32   
anajmad
Ne bi rekla. do zdej še tega nisem nikoli slišala,pa sem že 10 let na Triglavu,kot agent(tistitagrdiseveda).

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zavarovanje hiše
22.1.2010 21:02:11   
2srcka
Potem ne drži....

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zavarovanje hiše
9.5.2018 11:02:21   
mpritr1
Okoli zavarovanja hiše (in stanovanja) je veliko uporabnega zapisanega tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/zavarovanje/zavarovanje-hise-stanovanja-primerjava-paketov-zavarovalnic-cena-zavarovanja-nepremicnine/

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?