|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelenjava
3.9.2009 22:36:09   
onur
imate zelenjavo shranjeno tudi v skrinji in ponudite malčku za kosilo. npr. da imate v skrinji raznovrstno zelenjavo za ponudbo ali kupujete vsak dan svežo oz. imate več vrst zelenjave ne voljo v hladilniku (meni se zdi, da v hladilniku rata hitro ovela). upam, da ste razumele, malo bolj zapleteno sem povedala.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelenjava
3.9.2009 22:48:20   
Najaa
Ja, jaz sem si nakuhala večjo količino brokolija in cvetače in zamrznila male obroke in pol sam ven jemala. Ostalo sem pa sproti kuhala. Aja, pa mogoče se da še korenček tako.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelenjava
3.9.2009 22:55:16   
khurde
Jaz dajem trenutno samo sveže, z vrta ali tržnice, ker je pač sezona in imam možnost tega. Za čez zimo si pa ravno zalogo delam. Nekaj zelenjave sem spasirala, nekaj samo pokuhala, nato pa zamrznila v majhnih porcijah.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelenjava
4.9.2009 7:51:28   
tasa_m
Trenutno dajem samo svežo zelenjavo. Razen špinačo imamo stalno zamrzjeno.
Bomo pa ko bo šlo k zimi, vsekakor našo zelenjavo iz taščinega vrta spravili v skrinjo.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelenjava
4.9.2009 8:39:14   
Hope2
Zdaj poleti pa res ni potrebe po zamrznjeni zelenjaviuser posted image . Dam mu vedno svežo, v zmrzovalnik ne dajem. Pozimi pa bo najbrž že dobil kaj iz zmrzovalnika

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelenjava
4.9.2009 8:48:51   
meduzica
jaz pa lih študiram da bi si zaloge naredila, čez 2 meseca začnemo z GH. Zdej mi tašča prinese svojo zelenjavico iz vrta, pa bi to zamrznila za malega.

A lahko katera na kratko pove kako pripravit določeno zelenjavo za zmrzovanje (jaz sem čist analfabet za te stvari)

-bučke
-melancani
-brokoli
-korenje
- + če sem kaj spustila

plus zanima me kakšne količine napakirat, ker še ne vem kolk malčki sploh pojejo na obrok 100g?

Kaj pa sadje, kako tega pripravim? Meni je P že 1 mesec nazaj rekla naj zamrznem borovnice in marelice .. pa marelic sploh še nisem našla (sem bila pa sam v manjših štacuncah kjer je bolj mizerna ponudba zgleda). A so marelice še v sezoni sploh??



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelenjava
4.9.2009 11:29:46   
Najaa
Sem pozabla napisat, da sem zamrznila pri tavečji, ko sem ji uvajala pomladi in vse zečenjave še ni bilo.


meduzica, bučke in melancane ti ne priporočam zamrzovat, ker gre vsa tekočina ven in je zelenjava taka suha, uvela. Najbolje je svežo pripravit. Brokoli, cvetačo, korenje... pa samo malo pokuhaj, da se da pretlačit in potem zamrzneš. Količina je odvisna od tega, koliko boš dala za obrok. Jaz sem si dala nekaj zelenjave v model za led delat in pol sam kocke ven jemlješ. Nekaj sem je pa v vrečkah večje količine zamrznila.

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelenjava
4.9.2009 11:52:01   
tasa.m
Jaz zdaj uporabljam zelenjavo iz vrta, prej ko še ni bilo korenja, sem ga večjo količino skuhala in zmrznila. Kdaj pa uporabim tudi kupljeno zmrzneno "grajsko zelenjavo". 

Za marelice je pa že konec sezone.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




POROKA ?
tailor

ali ste v današnjih časih za poroko ali samo za skupno življenje brez papirja.

poročeni (52%)

zaročeni (7%)

ločeni (1%)

izvenzakonski (36%)

samski (5%)


Število vseh glasov: 438

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!