|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 12:53:38   
emili
Pozdravljene
Čakam drugega otročička. Prvega sem imela v športnem vozičku od rojstva, se je dalo v vodoraven položaj naslonjalo. Zanima me koliko od vas je imelo dojenčka v športnem vozičku, brez košare. Nekaj me muči , da bi kupila novega s košaro, pa ne vem...
Prosim za mnenja...Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 13:00:10   
ledenaa
Če je dno ravno ne potrebuješ nobene košare

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 13:03:53   
romta
Oba sem imela v športnem delu vozička, v popolnoma vodoravnem položaju.

Mislim da če imaš novorojenčka v poletnih mesecih je košara lahko zelo vroča...


_____________________________

Kjer je volja je pot!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 13:44:54   
Naja31
Košara ni nič bolj vroča. Ne vem od kje taka fama. Oba moja otroka sta rojena aprila in oba sta poletje preživela v globokih košarah.
Ni pomembno. samo, da je vodoraven položaj, ampak da je tudi trda podlaga, kar pa v športnih vozičkih ni.

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.6.2010 14:25:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 16:13:46   
zaspancek1
Jaz pa ne vem od kje ta fama, da je dno v kosarah trse od sportnega dela user posted image Sem jih kar nekaj pregledala in tista podlaga (navadno je pena oz. nekaj podobnega) ni nic trsa od kaksnega sportnega dela.
Nas prvi je bil v sportnem delu od zacetka, isto bo z drugim (in to ne glede na letni cas). Sicer kar obcudujem tiste, ki jih lahko se pri pol leta prevazate v kosari - nas prvi je bil tak firbec, da se je ze pri 3,5 mesecih opiral na komolce, da bi ja kaj videl, zato si ga v kosari sploh ne predstavljam. Skratka - ce je sportni del primeren, kosara ni nujnopotrebna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 16:47:46   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

men je bla kosara blazno prakticna; otrok v njej se doma spi, samo preneses ga. pa imamo sportni del, ki se zravna. jz sm za kosaro.


Se strinjam. Meni je velikokrat zunaj v vozičku zaspal, pa sem ga s košaro vred v sobo prestavila in je tam naprej spal, tudi po 1 uro ali več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 16:51:12   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Jaz pa ne vem od kje ta fama, da je dno v kosarah trse od sportnega dela user posted image Sem jih kar nekaj pregledala in tista podlaga (navadno je pena oz. nekaj podobnega) ni nic trsa od kaksnega sportnega dela.
Nas prvi je bil v sportnem delu od zacetka, isto bo z drugim (in to ne glede na letni cas). Sicer kar obcudujem tiste, ki jih lahko se pri pol leta prevazate v kosari - nas prvi je bil tak firbec, da se je ze pri 3,5 mesecih opiral na komolce, da bi ja kaj videl, zato si ga v kosari sploh ne predstavljam. Skratka - ce je sportni del primeren, kosara ni nujnopotrebna.


Glede na to, da pri 3,5 mesecih še ležijo vodoravno, nima iz športnega dela prav nič boljšega razgleda kot pa iz košare, sploh če imaš strehico od vozička čez potegnjeno. Aja, pa še to: moja košara je imela trdno dno, nobene pene ni bilo v njej.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 16:56:09   
Najaa
Moja prva je bila od začetka v športnem delu, druga pa je bila v košari, ker mi jo je kolegica posodila. Košara je praktična z vidika, da otroka samo preneseš z vozička v stanovanje recimo. Kar se tiče ravne in trde podlage, pa ni razlike.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 17:00:52   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


Glede na to, da pri 3,5 mesecih še ležijo vodoravno, nima iz športnega dela prav nič boljšega razgleda kot pa iz košare, sploh če imaš strehico od vozička čez potegnjeno. Aja, pa še to: moja košara je imela trdno dno, nobene pene ni bilo v njej.




Ga pa ima, ce se dvigne in opre na komolce, a ne? Kosara je zaprta tudi ob straneh in noznem delu, sportni del pa navadno ni, tako da je vseeno vsaj malenkost vec razgleda tudi, ce otrok vecinoma lezi. Trdno dno pa naj bi bilo vsako, sicer ne bi bilo ravno varno polagat otroka vanj. ;-) Kar se pa trdote tice, pa ima vecina kosar neko podlogo (ki jo lahko preoblacis, obracas glede na letni cas,...), ki pa seveda poskrbi, da otrok ne lezi na res trdi podlagi, ki seveda tudi ni ok (mislim na kosare tipa Quinny,Mutsy,MaxiCosi,..). Seveda pa je to cisto stvar izbire - ce ti pase, pa imej kosaro. Kot so ze zgoraj napisale - se marsikateri zdi zelo prakticna. Meni se pac zaenkrat ne in je tudi v drugo nimam namena kupiti, ker smo cisto lepo shajali brez nje.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 20:08:52   
tix
Jaz pa imam eno vprašanje, ki se nanaša na to temo. Tudi jaz imam voziček Q Freestyle brez košare, user posted image dobimo v juliju. Kako je s pasovi, a se mora takega tudi že pripeti, potem vrjetno težko leži na boku? A se ga podloži s kakšno brisačo, tetra plenico?

Bom vesela kakšnega nasveta user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 21:21:10   
somic
tudi jaz sem zagovornica košare. sem sigurna, da je dojenčki bolj udobno v njej.

moj je star skoraj 6 mesecev in je še vedno v košari. za en kratek čas sem ga imela v športnem delu in potem ko je šel nazaj v košaro je bolj užival. dokler bo šlo, bo sigurno v košari.

kar se dna tiče, a mislim, da je odvisno od proizvajalca.

odločitev vsakega posameznika- moja odločitev je absolutno košara, neglede na letni čas

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 21:22:40   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: tix

Jaz pa imam eno vprašanje, ki se nanaša na to temo. Tudi jaz imam voziček Q Freestyle brez košare, user posted image dobimo v juliju. Kako je s pasovi, a se mora takega tudi že pripeti, potem vrjetno težko leži na boku? A se ga podloži s kakšno brisačo, tetra plenico?

Bom vesela kakšnega nasveta user posted image



če že misli tako, potem mu daj spodaj kakšno mehko zadevo- bolj mehko od brisače, kakšen mini kovterček recimo, a tetra ali a rjuhico čez, da mu bo lepo mehko.

pasovi pa ne pridejo v poštev še nekaj časa.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 21:47:32   
Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: emili

Pozdravljene
Čakam drugega otročička. Prvega sem imela v športnem vozičku od rojstva, se je dalo v vodoraven položaj naslonjalo. Zanima me koliko od vas je imelo dojenčka v športnem vozičku, brez košare. Nekaj me muči , da bi kupila novega s košaro, pa ne vem...
Prosim za mnenja...Hvala


jaz sem ga tudi vozila skozi v športnem delu-se je naslon dal čisto ravno, rojen je bil oktobra tako da sva celo zimo prevozila se kar v športnem delu in mu nič ne manjka.

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novorojenček v športnem vozičku-od začetka
24.6.2010 21:49:25   
Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: tix

Jaz pa imam eno vprašanje, ki se nanaša na to temo. Tudi jaz imam voziček Q Freestyle brez košare, user posted image dobimo v juliju. Kako je s pasovi, a se mora takega tudi že pripeti, potem vrjetno težko leži na boku? A se ga podloži s kakšno brisačo, tetra plenico?

Bom vesela kakšnega nasveta user posted image



jaz sem voziček podložila, če je spal na boku se mu dala tetra plenico. pasove sem začela uporabljat ko je bil bolj živahen, to je dosti kasneje.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?