|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
6.9.2009 22:38:22   
DeVilla
Naša tavelika pika je bila izbrana za testiranje inteligentnosti. Rezultati bodo uporabljeni za izdelavo slovenske verzioje W. lestvice inteligentnosti. user posted image  

Ker naj bi jih bilo v Sloveniji izbranih okoli 800 otrok v starosti od 2,5 do 7 let, me zanima, če je še katera mamica dobila podobno obvestilo in list za soglasje.

Lp



_____________________________

Ena in ena je šest... :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.9.2009 23:33:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DeVilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
6.9.2009 23:50:36   
Spark
To pa tudi mene zanima? Od kod jim podatki, saj ne vem, da bi kako testirali otročke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
7.9.2009 7:55:15   
Šarki
mi smo ene dve leti nazaj v vrtcu dobili nek vprašalnik za eno univerzitetno študijo. sam je blo to anonimno, pa jaz sem izpolnila vprašalnik kaj ona že zna.

samo ne vem kako se je to imenovalo user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
7.9.2009 9:16:45   
tintin
Verjetno lestvico testira FF, Oddelek za psihologijo ali Pedagoški inštitut ?

Podatke o vseh ljudeh v Slo se dobi iz Centralnega registra prebivalstva in če si raziskovalec mirno zaprosiš zanje in jih glede na zahtevan vzorec (starost, koliko ljudi....) tudi dobiš.

Aja, jaz obvestila nisem dobila, sem pa psihologinja in vem kako te stvari gredo. Brez skrbi, če hočemo imeti v Sloveniji kak veljaven instrument za testiranje umskih sposobnosti je edina možna pot takšna, da se testira na slovenskem (naključno izbranem) vzorcu.

Tisto par let nazaj je bila pa Bailiyeva lestvica otrokovega razvoja.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
7.9.2009 18:10:58   
tanjusi
TOLE smo mi imeli lani, je tako kot praviš s tem da so pri nas vodstvene delavke na podlagi rojstnih datumov, ki so res strogo določeni, določile otroke.
Starši so morali podpisatti izjavo, da se strinjajo prišla je ena gospa ki je izvajala testiranje, mislim nisem pa 100 % da je to v okviru ministrstva, ni pa nobena groza , kolkor vem je bla pri nas zraven enega otroka mamica pa sta oba preživelauser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
8.9.2009 17:49:17   
DeVilla
Evo, je že Tanjusi odgovorila na vsa vprašanja. Mene pa še zanima, če starši dobimo rezultate?

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
8.9.2009 17:53:38   
tanjusi
Mene pa še zanima, če starši dobimo rezultate?

NE to bi pač radi imeli da določijo eno lestvico inteligentnosti pri dololčeni starosti otrok.
Je pa bla tista gospa zelo prijazna in se izvaja ta test zelo skozi igro in otrok nima občutka da ga nekdo nekaj matrauser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Wecshlerjeva lestvica inteligentnosti
12.9.2009 23:48:54   
DeVilla
Evo, naša tavečja se je menda zelo dobro odrezala.Dobili smo tudi kuverto z njeno številko, pod katero je vodena in telefon, na katerega naj pokličemo cca. februarja in bomo izvedeli, kakšni so rezultati.. user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?