|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začetek
4.10.2009 16:45:00   
misamuk
Ojla, naša deklica ima 4m in 1t in glede na to, da se zelo matramo, da popije dovolj AM vsak dan, da pridobiva na teži, počasi razmišljam, da bi ji dodala v en obrok malo rižkota.
Seveda sem čisto neuka glede teh stvari, ker do sedaj sem se ubadala samo z različnimi AM, cuclji in flašami (samo, da je hotla jest)user posted image
Torej, kaj je ta "rižko"? A so to kosmiči, a je to kot čokolino(podravkin) samo z rižem ali so to posebni prahi, ki se mešajo? Sem prebrala že ful tle na forumu, pa mi ni jasno.
Nekako sem nagnjena k uporabi Milupe/Alernove/Novolaca. Dajala bi pa ta dodaten prah/kosmiče po flaški, ker gre bolj za malo boljše rejenje kot za začetek GH (s tem bi počakala še ene 2-3 tedne, potem pa začela z zelenjavo). Najraje bi pač en prah, ki se zmeša z vodo ali AM in rata iz tega "rižko"... me je kar sram, da take traparije sprašujem user posted image
Sem se tega sploh prav lotila? Sej bom vprašala še P drug teden, ko imamo ravno posvetovalnico.
Punce, hvala za kak pameten nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začetek
4.10.2009 18:50:20   
Katy78
"Rižko" so riževi kosmiči in so prah, tako kot čokolino. Jaz sem mu na začetku kupila tiste od Novalaca, imaš jih pa tudi od drugih proizvajalcev - Hipp, Milupa...

Koliko pa tehta, da misliš, da rabi riževe kosmiče za boljše rejenje? Vsekakor se prej posvetuj s pediatrinjo, če je to sploh res potrebno.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začetek
4.10.2009 18:54:36   
botrca
Prvo moraš preverit ali je sploh pripravljena na GH. Če ne odpira ust potem ni. Imaš pa razne linote: grisolino, rižolino, keksolino...od Podravke so super pa še bolj poceni kot Milupa.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začetek
4.10.2009 18:54:37   
marjetica8
mi smo imeli tudi hude tezave da je jedel, ker je imel refluks papa fulkrat po malo. Z unimi lestvicami, ki so na AM, kjer pise kolk naj bi pojedel pr določeni starosti, se sploh ne ubadam več, ker ne pridemo niti priblizno zraven.
Zaradi refluksa sem mu po nasvetu P začela že pri 3. mesecih v mleko dajat žličko rizolinota. To so rizevi kosmici, ki zgostijo mleko (je pol zarad tega manj polival). Zdej ma pa ze 5 mesecev in sem mu zvecer zacela dajat milupino rizevo kasico na zlicko. To je pa prah in se zmesa kar z vodo, ker ze vsbuje AM. 
Glede zelenjave pa tudi mene zanima kako pa kaj, ker sem mu dala vceraj in danes malo korencka, pa je samo glavo stran odmikal in se zmrdoval...Tko da ce ma katera kej  vec izkusenj, zelo dobrodoslouser posted image !

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začetek
4.10.2009 18:59:48   
botrca
Tudi jaz sem imela ogromno težav s hranjenjem. In kaj lahko rečem kot vztrajnost in dobra volja sta me popeljala do tega da zdaj je vse...tudi koščke. Zakaj pa taka reakcija ob prvem poskusu...ker mu okus ni znan. Mamice kar pogumno.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začetek
4.10.2009 21:26:07   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Prvo moraš preverit ali je sploh pripravljena na GH. Če ne odpira ust potem ni. Imaš pa razne linote: grisolino, rižolino, keksolino...od Podravke so super pa še bolj poceni kot Milupa.


Naš sosed, ki je pediater nam je svetoval, naj se izogibamo vseh kaših, ki se končajo na ...lino, ker so polne sladkorja in drugih stvari, ki sploh niso navedene na specifikaciji in ravno zdrave za dojenčka. Predvsem pa se dojenčki od njih preveč redijo.

Don't shut the messenger...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začetek
4.10.2009 21:37:01   
misamuk
Ojla, hvala vsem za pomoč. Ja, bom itak najprej preverila s pediatrinjo, ampak pri vsem težavah, ki jih imamo, mi že vsi od daleč in blizu svetujejo, naj dodajam rižkota, pa sploh ne vem, za kaj gre.
Moja logika (ki, kot sem omenila, bo potrjena še s strani P), je da najprej dodam v večerno flaško rižkota (ampak ne ...linote, ker nočem sladkorja dajat). In za to, še itak ne rabi znat odpirat ust, a ne ?user posted image  Šele kasneje pa riževe kašice (na žličko). Sej to je logično ne ?
In ker sem malo po Mullerju gledale te riževe zadeve sem bla čist zmedena, ker večina se mi je zdela za z žlico jest, jaz bi pa v flaško dala. No in me je zanimalo, če poznate katere so to.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začetek
5.10.2009 7:48:34   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: misamuk


In ker sem malo po Mullerju gledale te riževe zadeve sem bla čist zmedena, ker večina se mi je zdela za z žlico jest, jaz bi pa v flaško dala. No in me je zanimalo, če poznate katere so to.



Saj po flaši lahko pije katero koli riževo kašo, samo bolj redko moraš naredit, torej daš eno ali pa dve žlici, če bi ji hotela dati pa po žlički, bi pa rabila npr. 4 ali 5 žlic. Daj vprašaj v lekarni za tisto od Novalaca - mogoče tista nima sladkorja, sama se ne spomnim več.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začetek
5.10.2009 8:50:08   
kristinaj
od milupe so taki, da samo zmešaš z vodo.... če boš dajala po flaši glej da bo luknja dovolj velika da bo steklo skozi, če ne bo šlo probaj na žličko, za kar se mi pa zdi še premajhna...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začetek
5.10.2009 16:34:11   
Nina00
Meni so všeč riževi kosmiči od Alnature (dobiš v DM), ker so narejeni iz rjavega riža in so brez dodanega AM. Na škatli so tudi navodila kako pripravit kašico v flaški kot bi ti želela.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?