|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrdevanje trebuha
8.6.2005 10:33:16   
smrka
Nosecke in bejbe, imam vprasanje - o tem je bilo ze pisano dosti, sem probala kaj najti za nazaj pa "isci po ringaraji" ne deluje. Torej. Ze par dni mi otrdeva trebuh za par sekund. Vendar ne cel trebuh npr. samo na desni strani. Sem v 34t in nevem ali je to kak znak, ali je dobro da mi busi otrdeva al kaj? Hvala vam za odgovore
malo :zmeden: smrka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otrdevanje trebuha
8.6.2005 11:24:36   
malika
Po mojem se ti mali premika in se ti nasloni na eno steno maternice, zato čutiš kot, da ti otrdi samo en del trebuha.

Prav otrdevanje pa zgleda tako, da ti otrdi cel trebuh. Občutek sam je totalno neprijeten in meni se zdi, kot da mi bo mali kar pri trebuhu ven pogledal.

DRugače pa brez skrbi, to je normalno ampak ne sme ti otrdet več kot 10x na dan ali več kot 3x v eni uri. Pa tudi gin povej kaj se dogaja.

Lp

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otrdevanje trebuha
8.6.2005 11:28:09   
rozi81
se podpišem pod maliko. to da ti otrdi samo ena stran trebuha je sigurno kriv tvoj/a :duda: ker se ti nasloni na trebušno steno in potem zgleda kot da bi imela čist trd trebuh.

Samo otrdevanje pa je pri meni zgledalo tako da je res trd trebuh kot kamen pa neki podobnga krču me je zagrabl pa ni čist nič prijetno. Boš vedla ko ti bo res trebuh otrdel. Je ful smotan!!!


Lp S

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Otrdevanje trebuha
8.6.2005 13:51:35   
bobek05
Malika, nam so pa v šoli za starše rekli, da ti ne sme otrdet več kot 2x v eni uri :zmeden:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Otrdevanje trebuha
8.6.2005 22:06:37   
malika
E vidiš, to so pa spet naši dohtarji :grrr:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?