|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 13:53:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober mal višje
8.6.2005 13:57:37   
Udb
Ojoj, nalin. Ne bit žalostna!! Če ti to res toliko pomeni - pojdi samoplačniško še enkrat na morfologijo! Glavno da je vse OK. Pa še spol si zvedela! PA si 1 teden manj noseča kot jaz! Meni ni pa nič povedala. Nismo nič zmerili, ni videla spola...... nič ne vem, če je sploh vse ok!
Inekcija pa ja ni nič takega. Bodi vesela, ker potem ne boš imela skrbi, da bi šlo lahko kaj narobe! Saj to ne pomeni, da imaš slabo kri! Pač imaš tak faktor!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 14:02:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktober mal višje
8.6.2005 14:03:41   
Udb
A nisi nič videla? Meni zmeraj dela UZ tako, da vidim ekran!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 14:07:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktober mal višje
8.6.2005 14:08:56   
bebika
Joj Nalin, še men je ful hudo zate. Samo ne se sekirat, pomisli na svojega :duda:- saj sedaj saj veš da je :modri: . Kdaj pa imaš naslednji pregled? Sicer imaš pa res še možnost iti samoplačniško, da bo lahko tudi tvoj :love: zraven, pa še ti se boš bolje počutila.
Ne bit žalostna, pa lepo pobožej svojega bušija!

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktober mal višje
8.6.2005 14:09:55   
Jančika_
Samo glede rH faktorja - to, da si negativna, nikakor ne pomeni, da imaš slabo kri, sploh ne razumem, zakaj tako misliš:zmeden:. Si pač negativna, pa boš dobila injekcijo in bo urejeno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktober mal višje
8.6.2005 14:13:35   
cmokec
Jaz sem imela danes pregled in sem komaj čakala, da vidim rokce, pa nogice, ... in da je vse v redu. Po končanem vaginalnem pregledu pa mi reče, da imam kontrolo čez en mesec. Sem ga pa vprašala, kaj pa UZ in mi je rekel, da moram jutri zjutraj poklicati za datum in uro. In tako sem bila v 3 minutah s pregleda. Čist sem bila zmedena, kot bi me ven vrgli, tako sem bila pripravljena, da si s pikico pomahava. :(:(

Omenila sem mu tudi, da mi komisija ni odobrila bolniške, pa je samo rekel, da je potrebno povsod varčevat in da so pač taki časi. Hvala bogu al ne vem kermu, da imam še 15 dni lanskega dopusta. Upam samo, da mi ga bodo v službi pustili koristit.

RES JE EN ČUDEN DAN.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 14:16:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktober mal višje
8.6.2005 14:20:28   
cmokec
Tudi jaz imam dobor kri, pa vodo in pritisk. Vsaj z nečim se tolaživa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 14:22:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktober mal višje
8.6.2005 14:32:02   
Jančika_
Nalin, res te nima kaj skrbeti glede rH faktorja! Me pa čudi, da ti tega niso povedali prej - če začneš v kadarkoli v nosečnosti krvaveti, je dobro, da dobiš zaščitno injekcijo. Meni so posebej zabičali, da moram v primeru krvavitev priti po injekcijo. Čeprav sem potem tu na forumu prebrala, da ni pri vseh G enako.

Jaz sem že cela prepikana - v prvi nosečnosti je bilo vse OK in sem jo dobila v 28. tednu (tako, kot jo boš tudi ti). Po porodu je nisem dobila, ker je Vasja tudi negativen (če bi bil pozitiven, bi jo dobila), dobila pa sem jo tudi sedaj pri obeh splavih.

Glede na to, kar si napisala, me zanima, če si sicer zadovoljna s svojim G? Ker če nisi, bi ga bilo mogoče dobro zamenjati, sploh si ne znam predstavljati, da bi me moj kar takole na kratko odpravil:zmeden2:.

Vas pa rada tu in tam malo preberem, oktobrčice, ker sem bila na začetku med vami, pa žal ni zneslo. Tudi januar se mi je sfižil....upam, da bom naslednje leto poletna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 14:37:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 14:41:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 17:34:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktober mal višje
8.6.2005 19:54:06   
Udb
nalin, po moje si se pravilno odločila!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?