|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 17:45:43   
LE&TA
Ejla!

Kje ste vse januarčice! Pa ja vam ni tko slabo al se cartate?? :bravo:

Jst se počutim OK, sam mal sem se prehladila! Pa češnje sem si privoščila! Se mal trudim sadje jest, ker mi kar ne paše preveč! Ma za :duda: mal vitaminov!!

Oglaste se kej!:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 17:53:32   
mayflower
Jst pravkar malo prebiram forum. Drugače se danes dobro počutim, le kar precej utrujen sem kar naprej:zaspan:. Moram priznat, da se mi zdrava hrana kar upira odkar sem noseča, čeprav sem drugače čisto nora na sadje, zelenjavo in ribe.:( No, sej sadja pojem ogromno (češenj ne morem več niti pogledat:)-), ribe so pa še vedno preveč smrdeče:)-. Komaj čakam drugi teden, k mam spet pregled.
lepo uživajte:nosecka:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 18:58:11   
tinkamiška
Ojla:)

Jst sem popoldan predremala, zdej sem pa malo prišla k sebi. Jst pa jem sadje kot nora, zdej so na prvem mestu breskve, češenj sem se najedla v soboto na pikniku. Mora bit pa sadje obvezno mrzlo, drugače mi ni pol toliko dobro. Ja pa jogurt navaden tatekoč mi je tudi fajn. Zvečer si pa na Vaso narežem kolute paradižnika in gor položim kolute mozarele in posolim pa popopram, mmmm, no se vidi, da mam nor apetit:)-:)-:)-

Slabo mi skoraj ni več, upam, da ni samo dvodnevno obdobje. Po noči pa še zmeraj ne spim dobro, mam take čudne sanje in se zbujam, pa sej bo tudi to menda minilo.

Komaj čakam jutri:bravo::bravo::bravo:

Lepo bodite:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 19:11:05   
Lumpi
Jaz sem glih dobr pršla iz službe, pa otroka sem dala spat, tko da mam zdajle malo časa zase.
Meni je ful slabo, na 2-uri morem jest, vsaj en kos kruha, pol je pa bolje.

No, pa lep večer

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 20:15:33   
Nannn
Hojla bejbe,

Vidim da kar v redu prezivljate te dneve...jest pa se ze od vceri ne morem sestaviti...so me vceri tako dlesni bolele da sem mislila da se mi bo zmesal :(( cist nic nisem mogla...potem mi je pa moj :love: skuhal iz sveze nabranih in posusenih kamilc caj in sem si spirala usta in je bilo malo bolje...mi je pa moja zobozdravnica predlagala naj si kupim zobno pasto Paradontax ker imam zelo obcutljive dlesni in zelo mi krvavijo...in vam povem da je bolje...okus paste pa tako zanic da ce nisem do sedaj se nic bruhala bom sedaj zacela...ogabno res...a imate kaj probleme z krvavitvami iz dlesni?Pravijo da se med nosecnostjo tudi to dogaja...ah kaksen dan se pocutim zelo v redu...kasen dam sem cist sesuta da mi ne pomaga niti kaksna masaza od :love:

Jutri imamva z tinkomisko preglede :bravo::bravo: komaj cakam da vidim mojo pikico kako je zrasla 9nebesa9nebesa in upam da se nam tinkamiska se javi preden odide na morje...

Jest tudi odhajam drugi teden na dopust in to v Bolgarijo ki sem jo rezervirala se preden sem zvedela da sem :nosecka: ampak definitivno mi bo jutri povedala moja G ce lahko grem...

In kje se potepate ostale :nosecka:

Lep vecer Nannn :zaspan::zaspan:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 20:43:04   
LE&TA
Ej Nannn, ne boš verjela, tudi midva sva hotla že februarja (še preden sva pikico nardila) rezervirat Bolgarijo. Pol sva pa rekla, da bova že pol kasnej, i sva odložila! No ma lepo! Boš povedala če se splača, pa kako je blo!? Pol pa jo pihneva dol z :duda: ko mal zraste!:bravo:
letos pa greva mal po Sloveniji se potepat tja do Prekmurja (tam je moj :love: doma).

Sm bla pridna in sem šla na sprehod, so me pa menda češnje tko napele, ko da sem v nevemkaterem tednu!! Zaspanost popoldne me je pa minila in ta teden sploh nisem popoldne nič zadremala!!

Bodte v :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:!!!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 21:26:18   
Nannn
ej bejba LE&TA jest sem bila ze prejsnje leto v Bolgariji in se mela res nepozabno...noro dober je pa se drago ni...mal sem se na zacetku bala da ne bi bilo kaj narobe sedaj pa sem se pogovarjala z eno vodicko ki je bila prejsnje leto dol pa pravi da ni panike glede zdravstva in da ima kar nekaj pozanih dohtarjev...upam da ne bo nobene potrebe po tem...ti pa lahko povem da mene nenormalno napihujejo cesnje in da skoz prdim :)-:)- se moj se mi je smejal...in jest tud...aja a tvoj :love: je pa iz Prekmurja...zanimivo...jest mam po mami vse sorodnike tm...od kje pa je?

LP Nannn :nosecka:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarčice - kje ste?
15.6.2005 21:49:58   
tinkamiška
Ojla, se še enkrat oglsim, potem pa nekaj pojem in potem v spančkovo deželo:)

Nannn bom jutri mela v mislih tudi tebe:rozica::rozica::rozica: Ob kateri uri pa imaš pregled? Jst ga imam šele ob 17.30. Zvečer se vam pa oglasim, da vas preberem in se poslovim za dober teden.

Lepo spančkajte in jutri naj bo lep dan:rozica:

Nannn ti pa uživaj na pregeledu, ko boš spet lahko občuovala svojo pikico:rozica:

Tinka

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 8:11:20   
rija
No, evo še mene. Ko sem že mislila, da so slabosti končno mimo, sem pa včeraj prvič bruhala. Katastrofa! Upam, da prvič in zadnjič!

Ja punce, letos ne bo kaj veliko z dopusti. Midva sva imela rezervirano Tunizijo, pa sem jo ravno odpovedala. Še sama sreča, da sva letos šla že marca v Egipt in tako vsaj nekaj od dopusta.
Sva se pa z mojim :love: že pogovarjala, da se bomo pa naslednje leto kar z:duda: spokali nekam dlje. Oba namreč samo gledava neke plaže in vzdihujeva...

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 8:29:23   
Tida

Pozdravljene.

Sedaj se vam lahko tudi jaz pohvalim da sem videla mojo pikico. Velika je 14 mm in sem v 8. tednu. Počutim pa se odlično.

Vidim da vas večina "trpi" za nosečniškimi znaki. Hvala bogu da me ni med vami. :bravo: Mogoče me malo matra samo zaprtje drugače je vse OK.

Upam da vam bodo slabosti čim prej minile in boste lahko uživale v nosečnosti (no pa ne mislim da sedaj ne uživate).

LP

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 9:03:04   
natja_
Evo še mene.... se še prebujam v službi ;), sem pa tudi začela že glodat, ker mi je pet neki slabo... Ja, mašinca, če bom skoz jedla zaradi teh rahlih slabosti, me bo na koncu že razneslo hehee :)-
Jest sem tud v 8t, pa je moja :duda: velika 10 mm.

Le&ta, a veš, da je moja boljša polovica tud prekmurec... Ja, pa me prav res zanima s katerega konca je tvoj...:bravo:

ajd, punce, morm delat.... čao... natja :nosecka:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 13:08:59   
Nannn
tinkamiska jest mam pregled ob 15...bom mislila na tebe in ti drzala pestke da bo vse v najlepsem redu :rozica::miska::rozica::miska:

Kar ne morem nic delat ob misli da bom kmalu odsla na drugi pregled 9nebesa

LP Nannn :sloncek::kuza:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 18:37:48   
LE&TA
Ojla!

Natja in Nannn, super so ti naši Prekmurci, ne!? Moj :love: je iz Dokležovja, mogoče se pa z vajinimi še poznajo!! Od kje ste pa ve oz. kje ste si našli skupen domek?

Tida, :bravo: za tvojo pikico!!

Jst se pa dans počutm ko da nisem :nosecka:, sam zdej popoldne me je mal napihnilo!

SEm bla še popoldne enkrat v šihtu, pa me je vožnja mal zmatrala!!

Tiste ki vam je slabo naj vas pomirim, sej bo minilo tudi to! In posijalo bo sončece! Uživajte!!:rozica:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 19:51:42   
rija
No, pa se bomo morali očitno januarski "prekmurci" kaj dobit...

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Januarčice - kje ste?
16.6.2005 21:30:59   
LE&TA
Rija, kaj to pomeni da si Prekmurka? Fino, jst sm za!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?