|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Brevi Ovo
25.3.2008 10:46:11   
eve
Lep pozdrav vsem. Že kar nekaj časa vas spremljam na forumu. Ker tudi mi pričakujemo dojenčka junija, bo potrebno počasi v shoping. Me zanima, če ima katera izkušnje  z vozičkom Brevi Ovo. Nikjer nisem zasledila nobene debate o tem vozičku, meni osebno pa je zelo všeč. Bom vesela vsakega namiga.

_____________________________

Upanje je nekaj mehkega, ki se spusti na dušo in zapoje melodijo brez besed in nikoli ne obmolkne ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Brevi Ovo
25.3.2008 11:05:04   
gaya24
Jaz sem ga gledla novembra, mi je bil ful všeč, ko sem ga vidla na spletni strani Pikapolonice. Ampak pol sem se odločla za drugega tak da glede uporabnosti pa ne vem. Sam pomoje ni slab. Sem pa takrat tud js spraševala tu gor pa se ni nobena javla, ki bi ga imela.

(odgovor članu eve)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Brevi Ovo
25.3.2008 11:27:38   
kekec in mojca
Jaz sem ga tudi gledla, ampak sem se kasneje raje odločila za Baby Welt, ki mu je zelo podoben. Kolikor vem, ima Brevi Ovo košaro in potem športni del, kjer se naklona ne da spreminjat, kar mi ni bilo všeč.

Baby Welt-ov pa je na pogled skoraj enak (razen barv), imaš pa dve varianti - podobno kot pri Ovo vozičku  (poglej v katalog BC na str. 41) in drugo, kjer je možno kupit samo športni del skupaj s torbo TUKAJ,
 ALI PA ŠE TUKAJ V DRUGI BARVI

MOrda bi bilo dobro si it ogledat še ta dva vozička v BC. Kakšna je njihova uporabnost, ne vem, ker še ga nismo sprobali, so pa ga punce na RR kar priporočale (tukaj je link, ko sem spraševala o našem vozičku). Imajo pa na njih v BC v Mariboru 30% znižanje (osnovna cena našega je 417 €). Verjemi pa, da sem skoraj doktorirala iz teh vozičkov in da sem se na koncu odločila za BW voziček le zaradi cene (voziček OVO je z jajčko vred okoli 700 €, kar pri našem tudi z jajčko, ki jo izbereš sam, ne znese toliko).

Na obeh lahko voziš jajčko, okretna sta oba enako, oba imata lahko košaro za novorojenčka (odvisno od modela, ki ga izbereš), edino ne vem, kakšno je zlaganje pri vozičku OVO.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Brevi Ovo
25.3.2008 19:29:04   
Aurea
Tudi meni je dizajn tega vozička zelo všeč, ampak sem se, na koncu, predvsem zaradi naklona športnega dela, odločila raje za Maxi cosija.

Če boš kupovala ta komplet, se ti ga najbolj splača naročiti po internetu v Italiji, kjer pride veliko cenejši -okrog 500 EUR. Preveri na spletnih straneh:

http://www.bimbomarket.it/en/search_catalog.asp?Search.x=1&Keywords=brevi+ovo&Department=0 
 
http://www.ebaby.it/carrozzine/girelli-1-2-3-4-5-6-7-8.html

< Sporočilo je popravil Aurea -- 25.3.2008 19:30:44 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 14:02:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Brevi Ovo
26.3.2008 15:43:08   
Aurea
Košara, športni del in lupinica. 


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 17:23:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Brevi Ovo
27.3.2008 8:39:59   
lea23
voziček po slikcah izgleda lušten, in kakor sem videla je fuuuuuuuul lahek - 9kg!!!! to je ful fajn!
meni je ful lušten, ampak me moti to da sta spredaj dva koleščka. jst imamo quinny buzza, takrat še ni blo telih brevu na tržišču. mogoče za najslednjega dojenčka, če bo, ko bo, izberem tale voziček user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
27.3.2008 16:45:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček Brevi Ovo
27.3.2008 17:25:11   
Aurea
Jah, sem ga sprobala, pa ni niti približno tako okreten kot Brevi, čeprav je res, da ga kopira v zunanjosti.
Mene ni navdušil, se mi je zdel prenizek.

Sicer pa tega Haberkorna lahko naročiš tudi na netu (nemški e-bay), kjer je še cenejši.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
27.3.2008 21:54:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček Brevi Ovo
28.3.2008 7:07:38   
eve
Punce, hvala za vse namige. Prav zavidam vam, da lahko greste pogledat in preizkusit vse vozičke, jaz pa imam že 4 mesece strogo mirovanje in tako samo ležim doma user posted image . Pa tako si želim malce pokukat v otroške trgovine. Res hvala, vas bom spremljala še naprej in upoštevala vaše nasvete in namige.

_____________________________

Upanje je nekaj mehkega, ki se spusti na dušo in zapoje melodijo brez besed in nikoli ne obmolkne ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.4.2008 17:01:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eve)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček Brevi Ovo
2.6.2008 21:34:42   
vesnica74
tudi naju zanima kakšne izkušnje imate s tem vozičkom. nekako sva pri 90% odločitvi, da kupiva ta voziček.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček Brevi Ovo
4.6.2008 13:50:50   
zoya24
Sama sem nabavila Haberkorna z Maxi cosi lupinico, preko presisturza (ceneje za cca 60 eur kot pri nas), nekaj drugih barv dobiš tudi preko drugih spletnih strani in se super obnese, res, jaz sem ful zadovoljna. Ne rečem pa, da ta ni boljši.....Meni je všeč, ker gre na Haberkorna lupinica Maxi cosi, ki je res dobro ocenjena....

(odgovor članu vesnica74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček Brevi Ovo
7.7.2008 8:34:44   
alena*
Zanima me, ima katera tak voziček in kako se obnese za makadam?

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček Brevi Ovo
10.8.2008 7:20:42   
alena*
Res nobena nima tega vozička, da bi mi povedala, kako se obnese?

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček Brevi Ovo
29.10.2008 17:36:46   
sonček85
tudi jaz sem gledala za ta voziček in me zanima kkao mnenje imate o njemu če ga ima katera domahttp://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/brevi/brevi-voziCek-ovo/7278011250727007
to je ta brevi uno o katerem sprašujemo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček Brevi Ovo
30.10.2008 9:32:43   
barboom
Midva sva se odločila zanj, kupila ga pa bova v Italiji ker pride 200€ ceneje kot v Sloveniji.
Glede izkušenj bo pa treba še počakat, se pa vsekakor priporočam za kako info!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček Brevi Ovo
31.10.2008 17:42:25   
**NiNa**
oj oj!
jaz sem ravno en teden nazaj kupila ta voziček v italiji. Kupila sem ga v trstu in je bila cena 550 eurov. Meni je zelo všeč, čeprav ga na samem terenu še nisem sprobala, bo moral še malo počakati. Glede lupinice, ki je v kompletu zraven pa imam malo pomislekov. Narobe je narejena podloga za novorojenčka (tisti del, ki pride okoli glavice in pod hrbtenico in se ga da kasneje ko malo zraste tudi odstranit). Če mene vprašate je to sama "šlamparija", tisti ki je to delavl pojma nima zakaj se rabi.user posted image  Jaz jo bom sama dala popravit, ker bom pač imela to lupinico kot drugo. Drugače se mi zdi pa vse ostalo, podvozje, košara in športni del super. user posted image Pri nas so pa ta voziček kar se cene tiče res pretiran  user posted image

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček Brevi Ovo
1.11.2008 22:01:59   
barboom
Nina, smem vprašat kje v Trstu si ga kupila, jaz sem ga ful časa iskala po Trstu pa ga nisem nikjer našla?
Aja, pa še tisto glede lupince če prosim malo bolj razložiš, da bom znala tud jaz popravit?!

Hvala!

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček Brevi Ovo
4.11.2008 17:38:54   
**NiNa**
oj oj
Tukaj je naslov in telefonska št. trgovine v trstu, kjer sem jaz kupila voziček ( La Cicogna Di Hovhannessian)
http://www.brevi.eu/rivenditori/friuli-venezia-giulia/trieste.html
če klikneš na izbrano trgovino se ti odpre tudi zemljevid, da točno veš kje je in kako do tja. Če trsta ne poznaš dobro je fino če imaš v avtu in s seboj navigacijo  user posted image .
Trgovina je privat, v centru mesta in manjša, to ni kak nakupovalen center al pa kaj podobnega našemu baby centru. je pa lastnik ful prijazen. Jaz sem prej tja poklicala in vprašala če ga imajo in kakšno barvo imajo (takrat je bila na voljo turkizno modra in oranžna), ker sem si želela temno modrega ali pa turkizno modrega sem ga seveda lahko še tisti dan prišla iskat user posted image . Govorijo pa samo italjansko, zato. če ne znaš prosi koga, ki zna, da gre s teboj).


Glede lupinice ti pa težko še kaj več razložim kot sem že user posted image . Če mi bo uspelo poslikat pa nekako na slikici razložit v čem je problem, ti bom še to poslala. Problem je samo v tisti podlogici, ki jo imaš pri novorojenčku nameščeno, ko pa malo zraste jo pa odstraniš. Problem je v tem, da je prostor kjer pridejo pasovi in višino glavice čisto prekratek in tako v primeru, da podlogo prilagodiš glavici pridejo pasovi oz višina pasov narobe. Namesto lepo pri ramenih pridejo previsoko in tako dojenček ni pravilno pripet. Zato bom jaz naredila še dve dodatni odprtini za pasove malo nižje, nekje tam, kjer se konča odebeljeni rob podloge in bo problem rešen.

Upam, da sem ti kaj pomagala,
pa pa

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček Brevi Ovo
9.11.2008 10:54:57   
zupancdam
Pozdravljene! Naj povem, da je tudi meni zelo všeč ta voziček in sem ga šla že v pikapolonico gledat. Sem tam vprašala, če bo kaj popusta na ta voziček, posebej okrog novega leta, pa so rekle, da bo znižan, ko bo prišla nova barva ven. Nekje januarja. Se pravi, da ko pride nova barva ven se stare barve znižajo. Mislim pa, da je sedaj v turkizno modri, rdeči in oranžni barvi.
Jaz sem gledala neko italjansko spletno stran, pa je predaleč, zato sem bila zelo vesela, ko je NiNa napisala, da ga je našla v Trstu. Tam sem že jaz večkrat bila, ko sem si oblačila kupovala v kitajskih trgovinah, zato mi ni problema it v Trst.
NiNa, zanima me, če mi lahko napišeš, če je ta trgovina točno v mestu Trsta in kako si zadovoljna z vozekom. Si dobila vse v kompletu? Si prej poklicala, ali si kar gor šla?
Hvala za odovor že v naprej!

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček Brevi Ovo
13.1.2009 9:25:40   
tanja040
Mamice, dejte kaj več povedat o breviju, jaz sem se zaljubila v njega, več ne vidim nobenega drugega vozička. Imava ga namen kupiti v Trstu čez pol leta, prosim vas za informacije.
Rok imam avgusta, pa bi vas prosila,če mi lahko svetuujete ali je zelo potebna košara.

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
13.1.2009 11:23:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanja040)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?