|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema materina dušica
4.12.2009 14:59:26   
anika87
Pozdravljene!
Mož mi je danes prinesel kremo od Justa, materino dušico, ker naš mali še vedno malo kašlja in težko diha, občasno "lovi zrak". Smo bili pri zdravnici, nič posebnega je rekla, vnete dihalne poti... nič zdravil, bo minilo...

Zdaj pa, preden začnemo mazat, ker imam to prvi v rokah, me zanima, če je treba na kaj pazit... zdaj na hitro sem prebrala kje vse se maže... sem pa tudi slišala od nekoga, da ni najboljše male dojenčke mazat po goli koži... da lahko povzroči celo glavobole???
Prosim za nasvete in izkušnje.
Aja, Nejc je star dobrih 5 mesecev.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema materina dušica
4.12.2009 15:02:05   
*Mojca*
Čisto malo (za riževo zrno) mu lahko namažeš po podplatkih, pa zadaj med lopaticami. Pol, ko bo starejši pa lahko tudi po prsih. Krema je res ful močna, še mene včasih boli glava user posted image Je pa res super in dejansko pomaga pri takih blagih prehladih.

Aja, jaz to ponavadi namažem čez noč


< Sporočilo je popravil *Mojca* -- 4.12.2009 15:05:21 >


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema materina dušica
4.12.2009 15:08:40   
livia
Jaz jo uporabljam že od rojstva. No, prvič smo jo uporabili pri enem mesecu, pa nisem nič na body mazala, ampak kar na kožo - podplati, med lopaticama in po prsih. To sem ponavljala 3-4x na dan.
Znajo se pojavit drobne rdeče pikice, kjer boš mazala, a naj to ne bi bilo nič posebnega. Nič ne srbijo. Je pa krema močna.
Nam pomaga ful.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema materina dušica
4.12.2009 15:14:04   
ledenaa
http://med.over.net/forum5/read.php?46,5715527,5717059#msg-5717059

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1578483,1578543#msg-1578543

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema materina dušica
4.12.2009 18:45:20   
rpli poli oli
kolikor jaz vem da ni dobro mazat dojenčke ker se še ne znajo odkašljat (se lahko zaduši s sluzjo)

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema materina dušica
4.12.2009 22:22:28   
Naja31
Čisto malo po stopalih.
Jaz sem mojega mlajšega sina prvič takoj po hrbtu namazala, je tri ure tako jokal, da sem ga že mislila sredi noči k dežurnemu pediatru peljati ker sem bila prepričana, da ga nekaj boli. Pa sem potem ugotovila, da je bila krema premočna za njegovo kožo ker je imel naslednji dan po hrbtu rdeče fleke.

(odgovor članu rpli poli oli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?