|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustine Aloha!!
22.6.2005 18:41:37   
andrejalj
No, bom jaz začela zato, ker grem majčkeno na :morje: in ne bom mogla nekaj časa klepetat tu okoli trebuščkov, vročine, prehrani,...
Dobila sem izvide za kri: vse BP. Je rekla G, da imam železo bolje kot marsikatera v 30t...:bravo::bravo: Pa sem samo jedla veliko češenj (to mi je na srečo ustrezalo), recimo najmanj 1kg češenj na dan. Drago ko 100:hudicek: pa kaj hočem, za Lovrota vse :)

Nič drage mamice, pobožajte svoje trebuščke in se beremo čez kakšne 10-14 dni če ne bo prehuda vročina in sparina.

andrejalj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avgustine Aloha!!
22.6.2005 18:59:51   
Jessy
Srečkica gre pa na dopust!!! Nama je pa še tisti vikend propadel, za katerega sva računala da greva, saj je stric prodal brunarico, tako da ne bo nič. :( Mogoče, če bova na volji, jo ucvreva kak dan na slovensko obalo, čeprav mislim, da je zdaj en kup nafte razlite po slovenski obali.:zmeden::zmeden::zmeden:

Jaz sem pa čisto izžeta! Zdaj sem se končno malce ohladila od prireditve, sam kaj, ko me čaka še kup dela....najraje bi pa spat šla....

No, grem delat, pa še jest vmes, pa pridem potem še malce pokukat!

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avgustine Aloha!!
23.6.2005 10:15:49   
Tiamo
Jutro, sem kar pod to temo pisala, ker smo še dost pri vrhu.

Kako ste? Joj, dopust letos odpade, čeprav sem ta teden enkrat sanjala da plavam v morju. :racka: Glede na to, da težko prenašam vožnjo tudi za en dan ne bom šla pozdravit morja. :((

Drugače sem OK, mala je danes mirna, ooooooo, lih zdajle me je brcnila, no verjetno je samo zaspana.

Malo danes grlo boli :zmeden::zmeden:

Punce, se vam dogaja da se zbudite zaradi mravljincov v prstih na rokah? Men se to vsak dan dogaja, dogajati se mi je tudi začelo, npr. ko se pogovarjam po GSM in predlgo držim roko v višini, da me napadejo mravljici. Me verjetno :duda: pritiska zadaj na hrbtenico :zmeden::zmeden:

se tipkamo

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avgustine Aloha!!
23.6.2005 10:31:57   
miševi
Lep pozdrav!

Včeraj smo požrli ta prvo veliko dozo prahu. Pričakujem še vsaj dva do tri navale. Zato sem vas zvečer samo prebrala, potem pa se dobesedno prevalila v posteljo:)-.

Hja, dopust. Je pod tako veliiiikim vprašajem letos:(. Če bomo šli, bomo šli le za ene tri dni, pa še to max do Izole. Odločili se bomo pa tik pred zdajci in glede na rezultate pregleda drug teden in (ne)priporočila gin.

Tia74 - to, kar se tebi dogaja, se je meni med prvo nosečnostjo, sedaj ne. Na koncu enega prsta sploh nisem več čutila, najprej ponoči, potem včasih tudi podnevi ne. Po porodu pa vse zopet normalno:)-, tako da nič sekirat. Je pa zoprn občutek.

Pa-pa:rozica:

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avgustine Aloha!!
23.6.2005 11:12:09   
tea01
Jutro. Kakšna noč. Ta vročina me bo čist pokopala. Ponoči je bilo tako soparno, da nisem mogla zaspat. Kriza.

Tia74, včeraj sem šla pogleda v C&A za pleničke, pa jih v trgovini niso imeli. JUtri in v soboto bom šla pogledat še v center. Vsekakor se bom potrudila, ker jih jaz tudi rabim.

Ko bi se vsaj malo sfrišalo. kriza.


lp, tea01

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avgustine Aloha!!
23.6.2005 12:29:51   
Kety
No, koncno spet tudi jaz na RR! Vceraj sem imela se izpit in sem se mogla kar malo prisilit, da se nisem zamotila z RR.

Jutri imamo UZ in KOMAJ cakam. Bo sej se moj :love: z mano, ker bi ga tudi rad videl. Bom porocala vse kaj in kako!!

Pocutje kar uredu, samo vceraj sem bila takoooo utrujena, me je zgleda izpit tako utrudil, da sem sla ob 20ih ze kar spat. Ponoci je bilo pa spet ful vlazno, zunaj megla, tako, da sem se zbudila spet cisto premocena. Potem je pa se :duda: zacel kolcat in nisem mogla zaspat nazaj! Danes sem pa spet cisto neprespana. Z otekanjem nimam nobenih tezav (moram prav potrkat), za kg pa bom izvedela jutri! Glede na tehtnico v lekarni je slo gor v enem mesecu 1kg, tako da naj bi jih imela sedaj nekje skupaj +8 kg.:bravo::bravo::bravo:

No, se se tipkamo!

Lp Kety

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avgustine Aloha!!
23.6.2005 12:42:11   
Jessy
Da se še jaz malce oglasim!

Včeraj sem po vsem delu samo v posteljo padla in ob 22h že sladko spala, kar zame sploh ni normalno, saj hodim spat med 23.30 in 24.00, pa še takrat nisem ravno zaspana....včeraj me je pa samo pobralo....pa da ne govorim o tem, kako sem se zjutraj zbudila utrujena....kot, da ne bi prav nič spala! Ampak, zdaj sem že budna, saj sem bila že v službi. Še jutri, potem pa pomaham tem otrokom v slovo za eno leto! :bravo::bravo::bravo:

Jaz pa že od včeraj opažam, da me je začelo boleti v predelu medenice in sicer okrog in okrog - podobno kot bi bolele ledvice. :zmeden: Sicer je pa čas, da se začne vse širiti in mehčati.

Zdaj pa letim kuhat kosilo, popoldne vržem malce noge v luft, pol pa pridem še malce sem!

pa pa

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avgustine Aloha!!
23.6.2005 17:39:19   
Tiamo
nisem vedela a naj nas prestavim bolj gor ali. Ker ste verjetno vse v sencah, sem si rekla, da punstim temo kjer je.

Mene je napadel spet seneni nahod, se mi zdi ali sem pa kaj zbolela, kiham, z nosa mi teče in iz oči mi teče.

Jessy tudi jaz opažam,da me boli okoli ledvic, predvsem takrat ko dolgo stojim. Mene bolijo še sklepi, npr. če predolgo držim roko v zraku, imam v komolcu čuden občutek.

Miševi tole z mravlinci je potem normalno, hvala.

Tea01 za pleničke se ne mudi, kar počasi, hvala ti.

Se tipkamo...

LP Tia74

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?