|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nonstop dretje :-(
2.1.2010 18:56:07   
Matejusska
Naša punčka je stara 11 mesecev in je zelo energičen, živahen in zvedav otrok. Ves čas je v gibanju, raziskuje po stanovanju, odpira predale, omare, skratka ni da ni. Vsakič ko jo hočem previti in jo dvignem, sledi histeričen izpad in jok tako da potem na previjalni mizi samo iščem kaj naj ji dam v roke, da bo nehala. Včasih pali drugič pa ne in se še kar dere, obrača na trebuh in meče na tla stvari, ki jih ji dajem v roke. Previjanje je prava mora. Prav tako je z oblačenjem ko greva ven. Samo da jo dvignem in začnem oblačit4, že je dretje in isto potem ko prideva noter in se je treba slečt, dretje, upiranje, ritanje. Ona bi samo raziskovala po stanovanju in bognedaj da jo pri tem zmotim. Dejte me potolažit da ni samo naša taka ker res mi počasi pije zadnje atome energije. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 19:08:13   
jullie
..ni, ni..je naš bil tudi tak..omare še zdaj pretakne vse..imamo na skoraj vseh varnostne sponke.. na previjalni sem ga pa zelo trdno držala..sicer je kričal ( in to zelo) ampak previla sem ga pa user posted image ..

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 21:03:05   
Jančika_
Oh ja - naš srednji se je nehal boriti proti plenici šele, ko smo jo ukiniliuser posted image . Zdaj mi je smešno, sem bila pa večkrat na robu obupa, take je počel (in bil je ZELO glasen in izredno močan, no, oboje je še zdaj). Prvega otroka sem na previjalni lahko zamotila s kakšno igračo ali kremo, temu bi pa lahko najela opico in klovna, pa bi dalje delal štalo, nič mu ni prišlo do živega. V najhujšem obdobju sem ga previjala na tleh in sicer zato, da sem ga fiksirala z obema nogama prek ramen (ali pa na previjalni, s tem, da sem ga fiksirala z eno nogo prek trupa; ja, na eni nogi sem stalauser posted image ). Tudi mož je imel isto taktiko, ker pač ni šlo drugače. 

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 21:05:20   
Anonimen
da sem ga fiksirala z obema nogama prek ramen



aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!tega sem se pa zdaj spomnila!!!!!user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 21:06:11   
poli*
Matejusska- naša je popolnoma ista s to razliko, da se ne dere. Preden jo poležeš je ona že pokonci. Zamoti jo le škatla to to robčkov, iz katere z veseljem izvleče vse do zadnjega robčka. user posted image  To je tako obdobje in ne moreš nič.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 21:58:23   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Matejusska

Naša punčka je stara 11 mesecev in je zelo energičen, živahen in zvedav otrok. Ves čas je v gibanju, raziskuje po stanovanju, odpira predale, omare, skratka ni da ni. Vsakič ko jo hočem previti in jo dvignem, sledi histeričen izpad in jok tako da potem na previjalni mizi samo iščem kaj naj ji dam v roke, da bo nehala. Včasih pali drugič pa ne in se še kar dere, obrača na trebuh in meče na tla stvari, ki jih ji dajem v roke. Previjanje je prava mora. Prav tako je z oblačenjem ko greva ven. Samo da jo dvignem in začnem oblačit4, že je dretje in isto potem ko prideva noter in se je treba slečt, dretje, upiranje, ritanje. Ona bi samo raziskovala po stanovanju in bognedaj da jo pri tem zmotim. Dejte me potolažit da ni samo naša taka ker res mi počasi pije zadnje atome energije. user posted image


Popolonoma normalno za to starost.
Ti je zdaj lažje? user posted image

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 22:10:15   
mateyka
ehhh, pri nas je podobno.. en sam jamr in scene za previjanje in preoblačenje in zdaj ko je zima vsak odhod in prihod hudi izpadi s tem oblačenjem bunde in škornjev.. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nonstop dretje :-(
2.1.2010 23:49:46   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: Matejusska

Naša punčka je stara 11 mesecev in je zelo energičen, živahen in zvedav otrok. Ves čas je v gibanju, raziskuje po stanovanju, odpira predale, omare, skratka ni da ni. Vsakič ko jo hočem previti in jo dvignem, sledi histeričen izpad in jok tako da potem na previjalni mizi samo iščem kaj naj ji dam v roke, da bo nehala. Včasih pali drugič pa ne in se še kar dere, obrača na trebuh in meče na tla stvari, ki jih ji dajem v roke. Previjanje je prava mora. Prav tako je z oblačenjem ko greva ven. Samo da jo dvignem in začnem oblačit4, že je dretje in isto potem ko prideva noter in se je treba slečt, dretje, upiranje, ritanje. Ona bi samo raziskovala po stanovanju in bognedaj da jo pri tem zmotim. Dejte me potolažit da ni samo naša taka ker res mi počasi pije zadnje atome energije. user posted image

Jaz lahko dodam samo to, da se je naša madam poleg naštetega ravno tako stara 11m ta teden odločila, da je že tako velika, da bo jedla sama, ko sem ji samo prijela roko, da ji pomagam naložiti na žlico (do ust ji pač uspe spravit), je bil tak histeričen jok, užaljenost...
Po drugi strani mora vedno imeti v vidnem polju eno odraslo osebo, ki ji zaupa, sicer spet uprizori najhujšo užaljenost.

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nonstop dretje :-(
3.1.2010 9:38:34   
Katy78
Kot bi opisovala našega lumpa. Včasih ne vem ali naj se smejem ali jokam zraven. user posted image  Pri nas je jok tudi ko je konec kopanja in ga dvignemo iz banje in ko ga potem začnem brisat in oblačit v pižamo. Edino ko ve, da ga bom dvignila za v stolček, čemur sledi hrana, se ne dere ampak vriska od navdušenja. Mogoče najbolje, da mu med previjanjem in med oblačenjem dam en piškot ali pa žemljico v roke da bo tišina. user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nonstop dretje :-(
3.1.2010 11:31:01   
Hope2
Tudi naš je v tem klubuuser posted image . Sem že davno obupala nad previjanjem leže na previjalni. Povečini ga previjam kar stoje ob igranju, isto je po kopanju. Oblečem ga ob bideju, medtem ko se matra z odpiranjem pipe. Tak je zdaj obema najlažje, včasih je tudi previjanje kleče, ma sem ekspert že v vseh možnih položajih, tudi ob pokakani ritiuser posted image
Včasih pali kaka igrača, ščetk aza zobe ali pa kar 3 dude v roki, da se mi potem prepusti previt na previjalni. Pa obvezno mora biti takrat dobre volje, zato ga skušam že na poti do previjalne nasmejat

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 3.1.2010 11:32:25 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nonstop dretje :-(
3.1.2010 13:46:02   
ana b
Mi smo v tem klubu že drugič. Se mi prijateljica smeji, ko pravim, da bi bil edino pri miru, če bi bager kopal luknjo sredi spalniceuser posted image user posted image . Jo ni variante, ki bi ga zamotila, pa zraven sem čisto zbrcana, čeprav sem že miljavženkrat rekla ne. Pri tavelkem je minilo, ko smo dali plenice stran, zdaj pa čakam, da se mali gospodič odloči, da je zadosti velik, da ne rabi več pleniceuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nonstop dretje :-(
3.1.2010 15:09:56   
Urska09
Jao, očitno je naša gospodična ena redkih, ki se še ni včlanila v klub. Razen tega, da s sitnim jokom protestira, ko se približamo kopalnici (kjer je previjalna) oz. pridemo domov s sprehoda, je kar pridna. Brez večjih težav jo previjamo in oblačimo. Zaenkrat user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nonstop dretje :-(
3.1.2010 16:10:37   
PetraSkok
sem se nasmejala tvoji temi, zato ker je tako kot bi jaz pisala - pri nas je povsem enako in me kar izčrpa to upiranje in jok. Stvar je v tem, da jo zamoti samo nova stvar, tiso, ki jo še ni videla ali imela v rokah, že znane stvari pa samo na hitro pogleda in se naprej dere. Tako da bom počasi mogla prinesti kakšen krožnik iz kuhinje :)))) Je pa stara tudi 11 mesecev. Saj bo minilo. :))

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nonstop dretje :-(
3.1.2010 19:41:51   
marjetica8
Se pridružujem klubuuser posted image ! Sam da naš ma šele 8mescoev...kaj šele bouser posted image user posted image

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?