|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški zobozdravnik Maribor-nujno
5.1.2010 10:26:41   
joca
Pozdravljene

Sin je star 4 leta in do sedaj sva hodila k dr. Borošak Bela na Vošnjakovo. Že lani mi je sestra rekla da si bova morala poiskati novega zobozdravnika na Ljubljanski, ker smo doma na taboru in ker otrok hodi na tej strani drave v vrtec. Borošakova pa novih več ne vpisuje. Med prazniki je sina začel boleti zob in sva šla k dežurnemu zobozdravniku, ki mu je zvrtal in pustil zobek odprt. rekel je naj takoj po praznikih pokličeva svojega zobozdravnika. zdaj pa me zanima, ali katera ve za res dobro zobozdravnico na Ljubljanski, ker imam sam zelo slabe izkušnje z zobozdravniki, saj so mi v osnovni šoli po nepotrebnem uničili dva zoba in nebi rada da še sinu kakšen nesposobnež uniči zobe.
Torej priporočajte mi prosim res dobro zobozdarvnico na Ljubljanski, ki je nežna in zna z otroki in ne dela stvari po nepotrebnem.

Hvala že vnaprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški zobozdravnik Maribor-nujno
5.1.2010 11:52:38   
spelaz
Mi smo hodili na Ljubljansko, sedaj pa hodimo tam blizu privat na koncesijo - Ambulanta Zobek d.o.o. in smo zelo zadovoljni (najdeš tel na internetu pod Zobek d.o.o., Metelkova, Maribor).

Na Ljubljanski pa je zelo prijazna dr. Eva Turčin.

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški zobozdravnik Maribor-nujno
5.1.2010 12:40:59   
joca
hvala, ga bom verjetno kar k Zobeku peljala, če praviš da ste zelo zadovoljni.

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški zobozdravnik Maribor-nujno
6.1.2010 22:50:53   
Blink1
Zakaj pa bi si morala poiskat novega? To mi je pa čudno. Jaz našo tudi k Borošakovi vozim, pa nisem iz mesta...user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški zobozdravnik Maribor-nujno
7.1.2010 7:12:30   
pupika
Tudi meni so včeraj, ker je mali dopolnil 3 leta povedali, da ne moreva več imet dr. Borovšak Bela, ampak nekega drugega ki je za to občino, ki naš mali obiskuje vrtec, tak, da sem šla včeraj kar do Borovškove, pa sem bila razočarana, sedaj pa moram sina naročit pri dr. Pehant, ima katera izkušnje z njim.Kajti z dr, Borovškova sva bila oba z malim zelo zadovoljna, sedaj pa me malo skrbi.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški zobozdravnik Maribor-nujno
10.1.2010 11:25:19   
Blink1
A to ste imele izbrano zobozdravnico Borošakovo? Ali je bila samo v okviru sistematskih pregledov?

Ker moja mala je stara 5 let in sva že od 1. leta pri njej. Sva bili ravno decembra na kontroli in nič ni rekla. Pa nisva iz MB občine, pa tudi v vrtev hodi v drugi občiniuser posted image Samo jo je vzela kot svojo pacientko in sem tudi podpisala izbiro zobozdravnika... pred 4 leti.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški zobozdravnik Maribor-nujno
11.1.2010 9:52:35   
dps1
zobozdravnica karin soršak - ful prijazna, nežna - tam pri ljubljanski ulici. mi smo zadovoljni. pa nismo iz mb. 

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?