|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi si upale...?
4.1.2010 19:59:25   
puppa
Torej, koliko je Slovenija varna dežela?

Gledano iz strani ženske, ki bi sama pohajala po Sloveniji. Recimo - en teden hribolazenja (ne visokogorje, pač kuclji), seveda ob dejstvu, da bi bilo to "lazenje" izključno podnevi, noči odpadejo.


Bi si upale same pohajati po Sloveniji?

< Sporočilo je popravil puppa -- 4.1.2010 20:01:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:07:17   
katra55
Ja seveda, se mi zdi, da je slovenija še zelo varna.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:08:36   
madela
Ja!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:13:31   
Gina
Ja, bi si. Ker je luštno. IN ker se mi zdi, da kar ti je namenjeno, ti je namenjeno. Ne moreš se luštnemu odpovedat, ker te je strah nekega hipotetično sicer možnega, ampak ne tako zelo verjetnega dejstva. Mislim nima smisla, da te je ne vem kako strah, ker nimaš vpliva na vse skup.

Slovenija zanesljivo ni več tako zelo varna dežela, kot je bila nekoč. Letos sem doživela pred 1. novembrom eno bližnje srečanje in imela sem več sreče kot pameti, da sem jo zaradi sovpadanja refleksov in intuicije srečno odnesla, ne da bi me kdo renično poškodoval. Od tedaj naprej ne hodim več sama na pokopališče sredi noči, ampak gore niso isto, vsaj meni se zdi manj verjetnosti srečat enega nasilnega debila v širnem prostranstvu, kot v temi noči sredi mesta.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:21:50   
Anonimen
Glede varnosti bi ... ni problema ... samo pa že zaradi dolgega časa ne bi šla sama ... nisem jaz za take samotne fore user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:22:40   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: puppa
Bi si upale same pohajati po Sloveniji?

------------------
Brez zadržkov. Srečno pot user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:46:19   
lukec
Ja! Sploh se pa v hribih ponavadi najdejo najbolj prijetni ljudje na kupu!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:47:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puppa
Bi si upale same pohajati po Sloveniji?

Sem že velikokrat (sicer ne po hribih, ampak vseeno) in še bom. Seveda imam tudi kakšno slabo izkušnjo, ampak mislim, da sem bila jaz tistemu, ki je meni podaril slabo izkušnjo, še slabša. user posted image

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:52:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Gledano iz strani ženske, ki bi sama pohajala po Sloveniji.
Bi si upale same pohajati po Sloveniji?


Ne bi si upala, majkemi, da me pobere od dolgčasa!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:57:15   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Glede varnosti bi ... ni problema ... samo pa že zaradi dolgega časa ne bi šla sama ... nisem jaz za take samotne fore user posted image



Enako.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 20:58:15   
hrchy
seveda!

_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:06:07   
Anonimen
uh, sem šla sama s kolesom iz Kranja do Lendave. ma ni bilo boljšega. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:14:57   
puppa
Hvala za odgovore oz. mnenja.

Ko sem rekla "bolj kuclji" sem to tud mislila. Najvišje bi bilo Pohorjeuser posted image , vse ostalo bi bilo bolj "primestno" oz. obcestno in ravninsko.

Malo me tudi mika kampiranje, ampak ne vem če mam dost poguma za noči v šotoru (mislim, v solo varianti).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:16:00   
aprilčica07
Ne bi si upala, majkemi, da me pobere od dolgčasa!


Podpis:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:20:13   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Ja! Sploh se pa v hribih ponavadi najdejo najbolj prijetni ljudje na kupu!

se strinjam

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:21:06   
barika
V Sloveniji, vsaj v našem kraju se ne počutim varne, v hribe grem pa rada, ampak ne sama, tam rabim družbo.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:24:32   
end1
v kakšnem mirnem kampu ne bi smelo bit panike, sicer pa si tam poiščeš družbo!

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:29:12   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: barika

V Sloveniji, vsaj v našem kraju se ne počutim varne, v hribe grem pa rada, ampak ne sama, tam rabim družbo.



Za dva predela SLo sem se že odločila, da tja za ziher ne grem. To je Kočevje in okolica (medvedi in podobno), pa Gorenjska (preveč hribov, in to strmiiih).

A bi lahko Romi bili problem na določenih področjih? (Prekmurje, Dolenjska?)

Glede dolgega časa - tega se pa ne bojim. vedno se najde kakšna prijazna duša za pogovor.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:35:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: barika

V Sloveniji, vsaj v našem kraju se ne počutim varne, v hribe grem pa rada, ampak ne sama, tam rabim družbo.



Za dva predela SLo sem se že odločila, da tja za ziher ne grem. To je Kočevje in okolica (medvedi in podobno), pa Gorenjska (preveč hribov, in to strmiiih).




pa tut kakšen medved se najdeuser posted image , razlog več ane.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:44:11   
barika
Ne nisem iz Dolenjske. Pri nas so se "razpasli" priseljenci in vsepovsod neki fehtarijo in hodijo za teboj, norci na cesti (ko ne ustavijo mami z otroškim vozičkom + še enim otrokom, ali pa ti iz avta kako lepo gesto pokažejo, ko si glih takrat šel čez cesto na prehodu čez zeleno luč) mularija divja z avtomobili,v našem bloku bruhajo čez okna, mečejo čike, kosti user posted image , špukajo, še kaj bolj čudnega je priletelo, igle vsepovsod (pred vrtcemuser posted image user posted image ), pa take bedarije, da se vprašaš, kam si prišel... in kaj šele bo čez nekaj let, ko naši otroci odrastejo user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:51:18   
ljupka
Če greš na Dolensko imaš ful hribov,men najblišji so Gorjanci (Trdinov vrh).Men je gor noro lepo,je veliko pohodnikov,nisi nikoli sam!Na Gospodični je gostilna,kjer postrežejo najboljši divjačinski golaŽ v kruhovi skodelici!Potem je trška gora ,vinorodni okoliš s samimi vinogradi!To je v okolici NM!
Za to vem,za drugje ne,sam je tud ,Trebnje ,Šentjernej...!

Ne pozabi BK ,Mirna gora ,Smuk!

Da te potolažim ,da nikoli nisem na teh pohodih,ali če smo šli z avtomobilom nisem videla romov!



< Sporočilo je popravil ljupka -- 4.1.2010 21:53:17 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:51:47   
Petka09
No, tej temi bi se moja prijateljica smejala.. Ona je namreč popotnica... potuje SAMA po svetu... bla v Južni Ameriki, Indoneziji, Šri Lanki, Maleziji, Indiji, Nepalu,.... mah, sej ne vem kje vse... In to SAMA samcata! Seveda je sproti spoznala ljudi, ki jih je rabla, da je pač prišla do kake točke, izvedla kak info. Ampak je potovala izključno sama. Tko da Slovenija je v bistvu povsem "domače dvorišče" user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:57:45   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Če greš na Dolensko imaš ful hribov,men najblišji so Gorjanci (Trdinov vrh).Men je gor noro lepo,je veliko pohodnikov,nisi nikoli sam!Na Gospodični je gostilna,kjer postrežejo najboljši divjačinski golaŽ v kruhovi skodelici!Potem je trška gora ,vinorodni okoliš s samimi vinogradi!To je v okolici NM!
Za to vem,za drugje ne,sam je tud ,Trebnje ,Šentjernej...!

Ne pozabi BK ,Mirna gora ,Smuk!

Da te potolažim ,da nikoli nisem na teh pohodih,ali če smo šli z avtomobilom nisem videla romov!





Ljupka (mimogrede, ful lušten nick) hvala za te nasvete. Znajo priti prav! Sicer še ne vem kam bom šla za ta en teden, ampak se bom glede na "priporočila" lažje odločila.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 21:59:05   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

No, tej temi bi se moja prijateljica smejala.. Ona je namreč popotnica... potuje SAMA po svetu... bla v Južni Ameriki, Indoneziji, Šri Lanki, Maleziji, Indiji, Nepalu,.... mah, sej ne vem kje vse... In to SAMA samcata! Seveda je sproti spoznala ljudi, ki jih je rabla, da je pač prišla do kake točke, izvedla kak info. Ampak je potovala izključno sama. Tko da Slovenija je v bistvu povsem "domače dvorišče" user posted image .


Jah, vem, da se mnogo RR-jevk smeji ob teh vprašanjih. Jaz pač nisem popotnica, sploh pa ne svetovna. Kar je enemu normalno, je za drugega strah in groza. Vsak živi v okviru svojih meja in omejitev.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bi si upale...?
4.1.2010 22:04:55   
luan
Zakaj pa ne.Jaz najraje grem sama, da se sama s seboj in svojimi mislimi.Ful paše.Tako, da komaj čakam, da še malo pridem k sebi od poroda in se zapodim po kucljih kondicijo nabirat.Prej sem šla vsak dan čez hosto na Bogenšperk, je taka milina.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?