|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podočnjaki
6.1.2010 11:26:47   
kayica24
Pozdravljene/i!

Že skoraj celo življenje (odkar mi je pač videz pomemben), se obremenjujem s podočnjaki.Med nosečnostjo in po porodu so seveda še bolj opazni..

Nimam vrečastih podočnjakov, ali zabuhlih, tudi nimam "črnih" kolobarjev okrog oči, ampak modre podočnjake..Ker imam pa istočasno tudi bolj bledo kožo, zgledam brez pudra kot največji bolnik, depresivnež, ponočnjak, ipd...user posted image

Ima kdo od vas kako svojo izkušnjo, oz. še boljše kak nasvet kako vsaj omiliti modrikave podočnjake,če se že ne dajo odpraviti, da bom lahko kdaj tudi brez pudra...(Čeprav tudi ti pri prekrivanju niso najbolj uspešni)

Hvala za nasvete, odgovore..Ker sem že čist obupana nad tem...Rada bi zgledala, zdravo, polno življenja, energije, ne pa tako...

Aja, naj povem, da so pri nas noči lepo prespane, ker imamo pridnega otročkauser posted image

< Sporočilo je popravil kayica24 -- 6.1.2010 11:27:32 >


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podočnjaki
6.1.2010 11:31:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kayica24
Ima kdo od vas kako svojo izkušnjo, oz. še boljše kak nasvet kako vsaj omiliti modrikave podočnjake,če se že ne dajo odpraviti, da bom lahko kdaj tudi brez pudra...(Čeprav tudi ti pri prekrivanju niso najbolj uspešni)

Pudri res niso, je pa Art Deco svinčnik zagotovo. Cena: 10€. Naprodaj? Vsaka bolje založena drogerija (jaz sem npr. kupila v Limoniju). In odkar sem ga preizkusila, sem 100%-na pripadnica tistega dela Art Decojeve kozmetike, ki je namenjena prekrivanju.

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podočnjaki
6.1.2010 11:34:37   
uškinamama
Mi imamo tudi pridnega otročka , čeprav so noči neprespane user posted image .

Za podočnjake (no moji so modro vijoličsti, tak moderen odtenek) imam kremo za okoli oči od afrodite sensitiv, korektor in mineralni puder. Probarala sem že marsikaj -samo podočnjaki ne gredo dol.
Mi pa pomaga , če grem parkrat v solarij, da dobim malo barvice, ker se po naravi prozorna user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podočnjaki
6.1.2010 11:35:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Mi pa pomaga , če grem parkrat v solarij, da dobim malo barvice, ker sem po naravi prozorna

A se da kje kakšno tvojo fotko videt? user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podočnjaki
6.1.2010 11:37:19   
kayica24

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mi imamo tudi pridnega otročka , čeprav so noči neprespane user posted image .

Za podočnjake (no moji so modro vijoličsti, tak moderen odtenek) imam kremo za okoli oči od afrodite sensitiv, korektor in mineralni puder. Probarala sem že marsikaj -samo podočnjaki ne gredo dol.
Mi pa pomaga , če grem parkrat v solarij, da dobim malo barvice, ker se po naravi prozorna user posted image



No, potem sem pa tudi jaz moderna...user posted image

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podočnjaki
6.1.2010 11:50:49   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Mi pa pomaga , če grem parkrat v solarij, da dobim malo barvice, ker sem po naravi prozorna

A se da kje kakšno tvojo fotko videt? user posted image


čE SEM prozorna  - ne user posted image

Saj si me že videla.

Kajica ne obremenjuje se. Imamo inkorporiran modni dodatek user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podočnjaki
6.1.2010 22:00:32   
SaaS
Ne vem ravno, kaj svetovati. Malo te potolažim, da nisi edina.. tudi jaz jih imam user posted image . Jih imamo v familiji. V bistvu se ne obremenjujem prav zelo s tem, vsaj zaenkrat ne. Bom pa z veseljem prebrala tudi jaz kakšen uporaben predlog.  

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podočnjaki
7.1.2010 19:21:26   
čaki
jaz imam zatečene vrečke pod očmi,non stop. če mal spim jih mam, če velik... uglavnem ne upam se v ogledal pogledat.
groza me je.
pa ni kej pomagat

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?