|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prost zobozdravnik
19.1.2010 18:10:17   
Anonimen
Eno vprašanje ... moj bi moral k zobozdravniku tako malo na pregled pa čiščenje, samo je šla njegova zobarica v penzijo, nihče pa ni prevzel njenih pacientov (ne me spraševat kako je do tega prišlo) ... no v glavnem pa sedaj kamorkoli pokliče je povsod vse polno. A katera ve za kakega vsaj približno fajnega zobarja na koncesijo, ki še sprejema paciente v okolici Ljubljane ali severno od nje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 21:48:52   
zez76
Otika naj gre v Bistro(naselje) vprašat ima na koncesijo ampak je pa kr vrsta! Mene je vzela ampak sem zelo,zelo prosila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 21:52:48   
Anonimen
A to je v tej Bistri v Domžalah? Kako je pa ime zobozdravnici? Pa se ona ne boji česa delat na zobeh? Je imel moj pri prejšnji ful probleme, ker ima bolj slabe zobe pa še tasprednjega si je pri bordanju zbil in mu ni hotla nič pametnega narest in ima zdaj po sredini zgornje enke razpoko (pač mu je odbi košček samo nazaj pripopala) in mora it vsake tolko sčistit, ker drugače nič kaj lepo ne zgleda user posted image

(odgovor članu zez76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 21:53:43   
bumerang
Kolikor vem, so podatki o tem, kdo je še "prost" zbrani v lokalnem ZZZS, menda so celo online, je potrebno pogledat. Se pa veliko zobarjev otepa pacientov čeprav so še prosti tako da je potrebno kar povedat da glede na podatke njihove kapacitete še niso zasedene in da naj te vpiše za prvi pregled.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu zez76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 21:58:29   
zez76
Ja v Domžalah! Men se zdi kr pogumna user posted image mislim,da bi se upala delat ...! Jz in moj in vsi sosedje so zelo zadovoljni z njo! Joj ne vem kako se piše ti jutri javim,če ti je ok? 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 22:02:29   
Anonimen
ok ok


(odgovor članu zez76)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 22:05:47   
Anonimen
A je mogoče Barbara Škrij Golob? Če je ta, potem je tja že klical in ima baje vse polno ... se bom pa še na ZZZS pozanimala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prost zobozdravnik
19.1.2010 22:09:52   
zez76
Ja ona je! user posted image Ja je bolš tja it pa mal prosit! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?