|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročna frizura-kratki lasje
22.6.2010 13:22:01   
bobica
kje bi najdla kakšno idejo?? tle na netu iščem ma sm že obupala..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročna frizura-kratki lasje
22.6.2010 13:26:23   
Volga
http://www.najina-poroka.com/galerija/porocne-priceske-kratki-lasje/

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročna frizura-kratki lasje
22.6.2010 13:47:00   
maktub
tudi sama imam bolj kratke lase, paž do vrata n glede frizure sem obupala dokler se nisem spovnila....
zelo lepe kratke frizure ima Paris Hilton
http://images.google.com/images?hl=sl&tbs=isch%3A1&sa=1&q=paris+hilton+short+hairstyle&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

drugače je pa meni nardila friz.tako vrizuro da mislis da mam dolge lase mam pa čist kratke.če želis pis na privat ti poskljemn slikco

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročna frizura-kratki lasje
29.6.2010 11:50:22   
vesna_b
imam kratke lase, paž - sem imela sam lepo posušene, mal natupiraneuser posted image , da je dobro stalo, pa tanek obroč, v isti barvi, kot je obleka bila - pa je bilo vsem tako všeč...
preprosto, ampak res full dobr user posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročna frizura-kratki lasje
2.7.2010 13:33:27   
barni
Tele frizure pa meni niso ravno kratki lasje user posted image . Kaj pa če imaš čisto kratke?

http://www.elle.si/fotogalerija/?nid=4654&pos=9&slide=0&modul=438

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročna frizura-kratki lasje
16.7.2010 13:58:49   
vesna_b
saj jaz nisem mela velik daljših, ko sva se zmenila za poroko. mi pa res hitro rastrejo. sem rekla, da bom lase pustila rast, ker postrižem si jih tud pred poroko lahko. pa ni blo treba, razen obliko smo popravile user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročna frizura-kratki lasje- Stevo
18.5.2016 7:48:29   
Mlekar
Vsem ki se porocite samo priporocam da naj ne hodijo po porocno frizuro k Stevotu. Katastrofa tako sama frizura kot odnos do strank v tem salonu.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?