|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   termometer
7.1.2010 11:49:22   
lenčy
živjo!

mene pa zanima, katere termometre za dojenčke uporabljate? preden grem v nabavo, rabim par nasvetov... Hvala!!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: termometer
7.1.2010 11:51:17   
ledenaa
Digitalni,kupljen za 6 e
kaže natančno

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:55:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: termometer
7.1.2010 11:55:53   
zmajaz
Mi imamo že kaki dve leti Braunovega ušesnega, je bil res malo dražji (cca. 70 evrov), ampak smo zelo zadovoljni z njim, ker je zelo hiter in natančen, pa tudi rezultati merjenja so lepo ponovljivi (redko so odstopanja pri ponovljenih meritvah, če so že, so pa zelo majhna +/- 0,1 ali maksimalno 0,2 stopinje).

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: termometer
7.1.2010 11:58:21   
kristinaj
od brauna termo scan, meri v ušesu v 2 sekundah....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: termometer
7.1.2010 13:20:26   
Najaa
Čisto navadnega, ker je še najbolj zanesljiv. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: termometer
7.1.2010 14:45:27   
Nika v službi
Mi smo uporabljali ušesnega Omron, ki ga - mimogrede - ravnokar prodajam... če rabiš...user posted image Imamo namreč 2 in eden gre v prodajo...

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 7.1.2010 14:46:46 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: termometer
7.1.2010 18:10:13   
PC Baby
Jaz sem v porodnišnici vprašali katere uporabljajo oni, oz. katere mi svetujejo. Rekli so, da digitalne za pod pazduho - so najbolj zanesljivi. V praksi je pa to ena muka. Dokler je dojenček mali še nekako gre, ko pa je tam nekje 7 - 8 mesecev je pa nemogoče mu ga držat pod pazduho 10 ali pri enih celo 20 sekund, da se ne bi zamaknil. Tako da smo kupili ušesnega in smo zelo zadovoljni. Izmeri b 2 sekundah.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: termometer
7.1.2010 18:49:42   
Anonimen
Tega imamo ze 1leto in pol.Vedno pokaze tako kot treba.Sem vcasih tudi z navadnim se izmerila pa je vse stimalo.Najboljsi mi je za ponoci,ko mali spi
http://www.star2000.si/dok/termometer-brezkontaktni-thermofocus-tecnimed.htm

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: termometer
7.1.2010 18:50:36   
tweety83
Ravno sem ga naročila preko spleta in sicer ušesnega digitalnega.
Sem kupila enega v Pikapolonici - tistega za pod pazduho a sploh ne kaže prav in se prav besna. Pa kaj čem. Upam da bo ta ušesni boljši.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: termometer
7.1.2010 19:05:48   
ledenaa
PC baby se da 

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: termometer
7.1.2010 20:22:53   
PC Baby
Ziher imaš punčko user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: termometer
25.1.2010 11:34:00   
lenčy
hvala punce za odgovore...sicer ste mi naštele kar par primerov, js sm pa še zmeri v dvomih....
zdj glih akcija v mercatorju za Brauna pa sm ga že hotla kupit, pol sm pa nekje prebrala, da kao ušesni niso zaneslivi, ker imajo dojenčki majhna ušeska in ne izmerijo prav.kaj pravite? je pa res ugodna cena tko da me kr mikauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: termometer
25.1.2010 11:42:40   
ledenaa
Ne nimamuser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: termometer
25.1.2010 11:43:36   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

hvala punce za odgovore...sicer ste mi naštele kar par primerov, js sm pa še zmeri v dvomih....
zdj glih akcija v mercatorju za Brauna pa sm ga že hotla kupit, pol sm pa nekje prebrala, da kao ušesni niso zaneslivi, ker imajo dojenčki majhna ušeska in ne izmerijo prav.kaj pravite? je pa res ugodna cena tko da me kr mikauser posted image


No, tega imam jaz in je ZAKON!! Bil pa je tam cca 30 eur.



(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: termometer
25.1.2010 12:36:58   
Anonimen
Imamo navadnega digitalnega ... je čisto ok. Smo ji pa merim temperaturo v ritki in je lažje kot podpazduho ... potem samo od izmerjene temperature 0,5 stran odštejem in je to to. Je pa res, da še nikoli ni imela kakih vročinskih napadov in da bi ji mogla med spanjem vročino merit ... takrat bi najbrš razmislila o nakupu tega ušesnega.

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: termometer
29.1.2010 7:34:29   
pupika
Mi imamo braunovega, že 4 leta, pa smo zelo zadovoljni. Se prav spomnim, ko je naš mali zbolel prvič pri 6 mesecih, se mije prav smilil, ko sem mu merila pod pazduho, ker jaz ponavadi merim kar pogosto. Potem smo še naslednji dan nabauli ušesnega in vedno kaže pravilno, sem pa testirala z digitalnim in je točen le da moraš pri ušesnem vedno odbit 0,5 stopinje, ker je ušesna temperatura večja od podpazdušne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?