|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko očka začuti gibe
16.8.2010 10:45:03   
suziflo
Pozdravljene!!


Imam eno vprašanja in sicer me zanima, kdaj so vaši partnerji 1. začutili gibe v vašem trebuščku??

Sem namreč v 21. tednu, otrok že par tednov veselo brca..ampak ko da očka roko na trebušček nič ne četi, čeprav otrok telovadi..


Mi je prav hudo, ko se mi2 z otrokom pogovarjama (z brcami:)))...očka pa samo gleda in boža trebušček, čuti pa nič.user posted image .


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 12:35:22   
lananai
Ko sem jst začutila, je v roku ene 14 dni tudi moj.

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 12:36:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: suziflo

Pozdravljene!!


Imam eno vprašanja in sicer me zanima, kdaj so vaši partnerji 1. začutili gibe v vašem trebuščku??

Sem namreč v 21. tednu, otrok že par tednov veselo brca..ampak ko da očka roko na trebušček nič ne četi, čeprav otrok telovadi..


Mi je prav hudo, ko se mi2 z otrokom pogovarjama (z brcami:)))...očka pa samo gleda in boža trebušček, čuti pa nič.user posted image .





user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 12:42:54   
Urshy78
jaz sem jih začutila v 19. tednu, moj par dni kasneje.
se pa še zdaj dostikrat zgodi, da ko da on roko gor, user posted image  neha brcati user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 14:23:14   
maca81
Tudi pri meni je bilo tako, kot pri urshy78. Popolnoma enako!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 14:31:20   
Natalija28
IZVIRNO SPOROČILO: suziflo

Pozdravljene!!


Imam eno vprašanja in sicer me zanima, kdaj so vaši partnerji 1. začutili gibe v vašem trebuščku??

Sem namreč v 21. tednu, otrok že par tednov veselo brca..ampak ko da očka roko na trebušček nič ne četi, čeprav otrok telovadi..


Mi je prav hudo, ko se mi2 z otrokom pogovarjama (z brcami:)))...očka pa samo gleda in boža trebušček, čuti pa nič.user posted image .






Pri meni je bilo tudi tako. Jih moj kar nekaj časa ni čutil, ali pa je user posted image  nehal brcat, ko je on roko gor dal. Ne vem ti pa povedat kdaj je bilo, ko je prvič začutil. Vglavnem pozno. Eni user posted image  so takšni, drugi drugačni. Žal tak je. Saj meni je tudi bilo krivo, da jih jaz tak lepo čutim moj pa ne. user posted image  Še zdaj, ko imam 36 polnih tednov user posted image  za sabo, včasih ponagaja in ga noče brcnit. Bota pa kmalu imela čas za tisto pristno vzpostavljenje vezi. Če ne prej čez dobre 3 tedne.user posted image

_____________________________

Junija pričakujemo sestrico najinega Matija.

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 17:02:03   
Mami2010
Joj, moj mi začutil 100 let :)

Mislim, da je šele okrog 25 tedna, ko so že vsi ostali čutl, samo še on ne. Sm bila prav tečna že, ker je tamala brcala na polno, on pa je z roko na trebuhu še vedno čakal, kdaj bo :))))

Upam, da boš imela ti več sreče, hahahah user posted image


(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko očka začuti gibe
16.8.2010 18:17:09   
emma83
Jaz sem v 29. tednu in kadarkoli da kdorkoli roko gor, ne samo bodoči očka, se mali user posted image umiri. Moj je mislim, da samo enkrat začutil brce, pa še to je imel roko ful dolgo na trebuhu, da je kaj dočakal.

(odgovor članu Mami2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Umetna oploditev
Vitaebella

Iz katerega razloga sta se s partnerjem odločila za umetno oploditev?

Zaradi moje neplodnosti (9%)

Zaradi partnerjeve neplodnosti (3%)

Zaradi večletnega neuspešnega poskušanja (12%)

Zaradi let (1%)

Več od naštetega (3%)

Nič od naštetega (71%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!