|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 21:53:38   
majch
Na prvem mestu je prišla do polfinala. Z napol polomljenimi rebri. Carica!user posted image user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:02:05   
štrumfek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kapo doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:07:45   
katra55
Bravo Petra! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:18:44   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Bravo Petra! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:37:00   
majch
PETRA JE V FINALU user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:38:27   
mikina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdajle sem pa dobila kar solzne oči. Res Petra CARICA si.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:56:05   
barika
ne me jeee****baaat, Petra je bronasta!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO!!!!!!

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:57:45   
cmokec
Bravo Petra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:58:25   
Oceania
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo Petra! Še komentator je zajokal!!!

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:58:50   
majch
NAPOL HIN Z BRONASTO MEDALJO!user posted image user posted image user posted image Boga reva, sirota, saj se še veselit ne more. Odnesli so jo s prizorišča. Ta medalja je več ko zlata. Carica! Svaka čast! user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 22:59:29   
CatJa
Res, vsa čast.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
17.2.2010 23:51:17   
Gina
uau, uau, uau, pa res ne morem verjet!

Braaaaavoooo Petra!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 8:19:14   
gita10
V takih trenutkih sem pa res ponosna da sem Slovenka .
Bravo Petra user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 9:23:16   
viroza
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PETRA TI SI ZAKON !!!!!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 9:28:55   
Anonimen
Kapo dol! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 9:32:11   
blemma
Bravo Petra, res si carica!!! Zame si zmagovalka teh OI!!!user posted image user posted image user posted image
Upam, da se bodo organizatorji kaj zamislili, ker te nesreče so pa mal too much, v letu 2010 in v zelo razviti državi, ki se ponaša z urejenostjo. user posted image user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 9:39:58   
Gina
Meni je pa tako hudo za Petro. Pri udrtih pljučih in nalomljenih rebrih si ob teku vse skup gotovo še malo bolj poškoduješ. Nalomljena rebra režejo v mišice, tkivo pri vsakem dihu, gibu. Sama sem imela samo natrgane mišice, pa vem kako hudičevo to boli še leta kasneje, kaj šele prvi dve leti, ko si ves čas pod naklofeni. Moj je imel 6 ali 7 zlomljenih reber in sesedena pljuča, pa je bil v umetni komi, da je sploh preživel, pa vem da potem pol leta sploh nič ni mogel, ob vsakem dihu je bil čist fertik, pa ob vsakem dvigu rok, pa še danes ga tiste brazgotine ful bolijo, po 7. letih in ne more normalno funkcionirat. Hočem reči, d ame strašno skrbi, kako bo Petra k sebi prišla, kljub temu da je najbolj trmasto bitje na tem svetu. Ko se bolečine začnejo vleči in ko nič ne moreš zaradi zabrazgotinjenega tkiva, tudi dihat več ne normalno, nisi nikdar več isti kot pred takim dogodkom. Kar zjokala bi se zanjo. Boga.

Hkrati: A si predstavljate, kako mora ob vseh teh vedenjih biti prvima dvema tekmovalkama - da te dohiteva nekdo s polomljenimi rebri in udrtimi pljuči? Njuna zmaga ni zmaga, je v bistvu totalen poraz.

Petra, še enkrat čestitke, že tretjič, pa če hočeš še miliontič moj poklon. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 9:49:18   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Meni je pa tako hudo za Petro. Pri udrtih pljučih in nalomljenih rebrih si ob teku vse skup gotovo še malo bolj poškoduješ. Nalomljena rebra režejo v mišice, tkivo pri vsakem dihu, gibu. Sama sem imela samo natrgane mišice, pa vem kako hudičevo to boli še leta kasneje, kaj šele prvi dve leti, ko si ves čas pod naklofeni. Moj je imel 6 ali 7 zlomljenih reber in sesedena pljuča, pa je bil v umetni komi, da je sploh preživel, pa vem da potem pol leta sploh nič ni mogel, ob vsakem dihu je bil čist fertik, pa ob vsakem dvigu rok, pa še danes ga tiste brazgotine ful bolijo, po 7. letih in ne more normalno funkcionirat. Hočem reči, d ame strašno skrbi, kako bo Petra k sebi prišla, kljub temu da je najbolj trmasto bitje na tem svetu. Ko se bolečine začnejo vleči in ko nič ne moreš zaradi zabrazgotinjenega tkiva, tudi dihat več ne normalno, nisi nikdar več isti kot pred takim dogodkom. Kar zjokala bi se zanjo. Boga.

Hkrati: A si predstavljate, kako mora ob vseh teh vedenjih biti prvima dvema tekmovalkama - da te dohiteva nekdo s polomljenimi rebri in udrtimi pljuči? Njuna zmaga ni zmaga, je v bistvu totalen poraz.

Petra, še enkrat čestitke, že tretjič, pa če hočeš še miliontič moj poklon. user posted image user posted image user posted image



Hja...imaš prav. Tele poškodbe znajo biti še zahrbtne. Najbolj bedno pa je to, da dejansko zaradi šalabajzerske organizacije ni izgubila le zlate medalje, pač pa mogoče še ene medalje, sezone in na koncu velikega globusa. Da o zdravju ne govorimo. Gruzijski predsednik je rekel, da šprtniki napak (ki jih v vseh letošnjih primerih itak niso zagrešili sami) ne bi smeli plačevati z življenjem - in Petri bi se lahko zgodilo tudi to. Brez čelade je padla na skale. Kaj bi bilo, da si je namesto smučk in reber potolkla glavo? Valda bo Slovenija zdaj naredila kaj za njo, da bo dobila vsaj neko nadomestilo za tako mučenje. Predsednik pa res lahko razmisli o odlikovanju, kot je dejal en komentator na eni strani.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gooooooooooooo Petra!!
18.2.2010 9:53:05   
Aja1
Bravo Petra! Res si carica! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?