|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   magnetna resonanca
23.10.2010 22:38:14   
vseved
pozdravljene
sin je star 21 mescev in drug mesc ma magnetno resonanco,zanima me če je katera to dala že skozi pri svojem otročku in kako poteka,se to naredi na pediatrični kliniki al kje drugje,,,.kako ga uspavajo, .zelo me skrbi vesela bom vsakega odgovora..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: magnetna resonanca
26.10.2010 8:02:18   
barni
Ne morem ti dati konkretnega odgovora, ti pa lahko povem le to, da je bila hčerka moje prijateljice že večkrat na magnetni resonanci in ni nikoli rekla, da bi bilo to karkoli groznega ali hudega za otroka ali za starše.

V bistvu se teh pregledov "veseli" da vidi kako napreduje zdravljenje.

(odgovor članu vseved)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: magnetna resonanca
26.10.2010 9:54:41   
zp
Jaz sem bila na tej preiskavi zaradi diagnostike kolena in mi je bila ena od najbolj zoprnih stvari, kar sem jih kdaj doživela-klavstrofobičen občutek, 40 minut poslušanja nekega razbijanja, pa premaknit se ne smeš niti minimalno..

zato sem tudi vprašala tehnnika kako to delajo pri otrocih in je povedal, da jih uspavajo, tako da ne bo panike..

dobro opravite.

lp

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: magnetna resonanca
26.10.2010 13:16:45   
vseved
hvala za odgovore, ...
pa res mora bit tešč kot pravjo,prideš res na vrsto ob tisti uri k si naročen?

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: magnetna resonanca
27.10.2010 20:13:55   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: zp

Jaz sem bila na tej preiskavi zaradi diagnostike kolena in mi je bila ena od najbolj zoprnih stvari, kar sem jih kdaj doživela-klavstrofobičen občutek, 40 minut poslušanja nekega razbijanja, pa premaknit se ne smeš niti minimalno..




Ojoj, če je pa to zate ena najbolj zopernih preiskav potem user posted image so vse ostale mukotrpne, za šalo. In če so se pojavile težave s strahom pri preiskavi kolena (kjer je večino telesa zunaj gantrija-komore) , kaj bi porekla, če bi morala na preiskavo MR glave, ki tudi traja 45 min in biti je potrebno popolnoma miren.

Žal je potrebno otroke uspavat, ker je preiskava res dolgotrajna.


(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?