|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehrana po končani ločevalni dieti?
23.2.2010 21:18:33   
ona
Danes sva se z eno kolegico prav pogovarjale o tej dieti in mi je rekla,da več ali manj pridejo vsi kilogrami nazaj,če se začne po koncu diete normalno jest....zdej me pa zanimajo izkušnje tistih,ki ste shujšale s to dieto,kako ste se potem prehranjevale,ali se res dobi nazaj kilograme,če se normalno je?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehrana po končani ločevalni dieti?
23.2.2010 23:02:47   
ona
user posted image
Samo na hitro mi povejte,če je katera shujšala in ostala na na tistih kg in jih ni več pridobila,ker sem res firbčnauser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehrana po končani ločevalni dieti?
24.2.2010 6:24:52   
2violina
Po vsaki dieti se kg vrnejo v kolikor se pričneš prehranjevat po starih tirnicah. Torej spremenit moraš svoje življenje, svoj način prehranjevanja, redno spremlajt telesno težo in to je to. Slišati je komplicirano a je povsem enostavno v kolikor si pripravljen kaj storiti zase. Je pa z leti sigurno težje, kajti metabolizem se upočasni.
Lahko ti povem, da sem imela po drugem porodu pred 15 leti 70 kg. Ko sem po porodniški odšla v službo sem jih imela nazaj 48 kot pred porodu. Hujšala sem z dieto manj žri in več migaj. Te kg sem držala z zgoraj navedenim (nihali do od 48 -52 kg) več kot 10 let. Potem je prišlo nekaj vmes, kar mi je onemogočilo gibanje, bilo je tudi veliko stresa. Tako sem se zatekala k hrani in rezultat je bil 80 kg. Ko sem  počistila na svojem podstrešju, se zatrdno odločila, da nekaj naredim zase sedaj to sploh ni noben bau bau. Sicer je preurano govorit o uspehu vendar v kolikor greš čez 90 dnevni ločevalni prehranjevalni cikel in nato nadaljuješ z nadaljevalno knjigo naslednjiih 90 si v bistvi 1/2 leta na tem načinu prehranjevanja in naj me vrag, če se nisi nakaj naučil. Ko dodaš še rekreacijo si na konji. To je moje mišljenje in moja začrtana pot. V kolikor mi bo uspelo pa bo znano okoli novega leta, Kajti cilj je blizu 50 kg.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehrana po končani ločevalni dieti?
24.2.2010 18:51:53   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ona

zdej me pa zanimajo izkušnje tistih,ki ste shujšale s to dieto,kako ste se potem prehranjevale,ali se res dobi nazaj kilograme,če se normalno je?user posted image



Ja, se.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehrana po končani ločevalni dieti?
27.2.2010 23:22:34   
Marsy
Samo na tole vprašanje si odgovori pred katerokoli dieto:
ALI JE TA DIETA ZDRAVA IN PRIMERNA, DA NA TA NAČIN ŽIVIM DO KONCA ŽIVLJENJA? Seveda z mislijo, da se življenje ne konča predčasno zaradi te diete user posted image

Če je odgovor NE, se diete ne loti in ne razmišljaj o njej.
Vse povedano.

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prehrana po končani ločevalni dieti?
1.3.2010 7:29:51   
CUKRČEK
če se vrneš na stare tirnice je normalno, da se zrediš nazaj.

Je pa tko, da če se potrudiš in imaš voljo, da zgubiš 30 kil a ni potem škoda, da se nazaj zrediš?? Čemu se torej odrekat in matrat, če potem nimaš namena obdržat??


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prehrana po končani ločevalni dieti?
1.3.2010 8:31:53   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

če se vrneš na stare tirnice je normalno, da se zrediš nazaj.

Je pa tko, da če se potrudiš in imaš voljo, da zgubiš 30 kil a ni potem škoda, da se nazaj zrediš?? Čemu se torej odrekat in matrat, če potem nimaš namena obdržat??



se popolnoma strinjam. Trenutno sem na ločevalni in sedaj ko vidim kako mi grejo lepo kg dol, mi na pamet ne pride da bi jedla tako kot prej- zvečeruser posted image , se mi zdi škoda vsakega truda.

Marsy ti je lepo povedala:
Samo na tole vprašanje si odgovori pred katerokoli dieto:
ALI JE TA DIETA ZDRAVA IN PRIMERNA, DA NA TA NAČIN ŽIVIM DO KONCA ŽIVLJENJA? Seveda z mislijo, da se življenje ne konča predčasno zaradi te diete

Če je odgovor NE, se diete ne loti in ne razmišljaj o njej.
Vse povedano. 



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?