|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime Taras
1.7.2015 10:47:27   
biči
Fantku bi dala ime Taras user posted image

Malo sva skeptična kako bo ime sprejeto med vrstniki (npr. v vrtecu ali šoli)

Kaj mislite o tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime Taras
1.7.2015 14:39:29   
RIJA*
nihče se ne bo želel igrati z njim...nihče ga ne bo imel rad...




























































mislim, če že starši razmišljajo tako bedasto, kako so naj potem otroci drugačniuser posted image

hb, da današnji otroci ne dajo veliko na to, kako je komu ime in jim je bolj ali manj vseeno....

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime Taras
5.7.2015 10:21:57   
witch
Otroku daš ime kot ti želiš, kot je tebi všeč. Otroci v vrtcu pa če se bodo hoteli norčevati iz otroka se bodo če mu je ime Maj, Taj, Samo, Patrik, Taras, Janez, Franc, Anej, Aljaž ali pa Žnj. Hočem povedati da ni važno če je moderno, starinsko, povprećno, ne kakšno ime, se otroci navadno norčujejo iz osebe, ne imena. Smo imeli v razredu dve Martini. Ena je bila vedno tarča norčevanja, druga nikoli. Pa sta imeli obe isto ime. Prva je bila bolj zanemarjena, njen vonj je bil zeloo nečist. Druga pa čisto povprečna punca.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime Taras
5.7.2015 10:56:15   
mojcaziga
Glede drugih otrok se jaz sploh ne bi sekirala, prej znajo biti njihovi starši, vzgojiteljice, pa na sploh odrasli kritični do drugačnih imen. Ampak, če bi meni bilo neko ime všeč, se pač ne bi ozirala na preostale. Malo edino pazi na to, kaj porečejo o imenu v družini, ker imam v bližnjem sorodstvu sorodnico, ki je dala fantku malo nenavadno ime. No, njena tašča oz otrokova babica ga ni še niti enkrat poklicala s pravim imenom in ima vedno neke izgovore - si ga ne zapomni, ni melodično, sosede ga ne razumejo........ kar zna biti malo nerodno glede na to, da živijo skupaj.
Če pa si že sama nesigurna potem pa rajši izberi drugo ime.

lp

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime Taras
5.7.2015 18:49:31   
biči
Hvala vam za vaša mnenja.

Riji, ki pa je očitno na tem forumu samo da ljudi žali, bi pa predlagala naj raje obiskuje kakšne druge forume!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime Taras
5.7.2015 20:37:06   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: biči
Kaj mislite o tem?


Če si že sama v dvomu o pravilnosti izbora, bo verjetno bolje še malo razmisliti o imenu.


IZVIRNO SPOROČILO: biči
Riji, ki pa je očitno na tem forumu samo da ljudi žali, bi pa predlagala naj raje obiskuje kakšne druge forume!

Kaj pa je bilo žaljivega v njenem komentarju?

Ubesedila je tvoje strahove, mar ne? user posted image

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime Taras
6.7.2015 11:49:04   
biči
mislim, če že starši razmišljajo tako bedasto, kako so naj potem otroci drugačni


A ni očitno, da smo za njo bedasti? A to ni žalitev zate?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime Taras
6.7.2015 14:40:29   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: biči

mislim, če že starši razmišljajo tako bedasto, kako so naj potem otroci drugačni


A ni očitno, da smo za njo bedasti? A to ni žalitev zate?


mislim da ni. ker si vsak vzame, kolikor smatra, da mu pripada user posted image

otroci so ogledalo staršev, tega se zavedaj...tvoji, moji, od sosedove Micke....

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime Taras
6.7.2015 20:10:06   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: biči

mislim, če že starši razmišljajo tako bedasto, kako so naj potem otroci drugačni


A ni očitno, da smo za njo bedasti? A to ni žalitev zate?


Ne, jaz sem v njenem zapisu videla predvsem druge zadeve - da otroci posnemajo svoje starše (ter posledično to, da če je starš zadovoljen s svojo izbiro, bo verjetno tudi otrok takšen).
In obratno.

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime Taras
6.7.2015 22:58:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Ne, jaz sem v njenem zapisu videla predvsem druge zadeve - da otroci posnemajo svoje starše (ter posledično to, da če je starš zadovoljen s svojo izbiro, bo verjetno tudi otrok takšen).
In obratno.


bolj to, da so netolerantni otroci posledica netolerantnih staršev in da so otroci, ki se sramujejo svojega imena, rezultat staršev, ki jim mnenje okolice zelo veliko pomeni - verjetno več kot njihovo lastno mnenje...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime Taras
7.7.2015 1:49:56   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
bolj to, da so netolerantni otroci posledica netolerantnih staršev in da so otroci, ki se sramujejo svojega imena, rezultat staršev, ki jim mnenje okolice zelo veliko pomeni - verjetno več kot njihovo lastno mnenje...


no, to sem mislila, pa nisem znala ubesediti user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ime Taras
7.7.2015 7:11:16   
mamica deklicam
No, ti bom pa še jaz odgovorila.
Moj bratranec je dal sinu ime Taras. Prvo: jaz vedno pomislim in v moji glavi odmeva Taras Bulba, kot drugo pa, ko ga pokličejo, gledam od kje bo pritekel kakšen pes user posted image .

Meni to tako zveni in nisem edina s takim mnenjem. Možno da je problem že v meni, ker nisem ravno pristaš eksotičnih imen, niti kakšnih pretirano kratkih. Vsako novo ime rabi pri meni nekaj let ali celo desetletje, da ga sprejmem za "normalnega". So imena, ki jih pred 10 leti nisem mogla niti slišati in mi sedaj zvenijo čisto v redu.

Kakor so ti rekle že predhodnice, ti izbiraš in če v tvoji družini ni problemov, zakaj ne? Otroci ga bodo sprejeli takega kot bo. Če se tebi dopade, potem ni ovir. Če pa že tebi zveni čudno in imaš pomisleke, pa še malo premisli

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ime Taras
7.7.2015 17:31:14   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: biči

Fantku bi dala ime Taras user posted image

Malo sva skeptična kako bo ime sprejeto med vrstniki (npr. v vrtecu ali šoli)

Kaj mislite o tem?


Lepo ime, grškega izvora.
Pri nas ne prav pogosto, ponosni ga je nosil žal že pokojni veliki pisatelj in filozof Kermauner.



(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ime Taras
25.7.2015 15:55:31   
rocknroll
Mi imamo Tarasa. Sprejeto ali zelo pozitivno, ljudje navduseni ali pa precej z zacudenjem. Nama pa absolutno ni zal, mali je cukr in krasno nosi to mocno ime. Prav pase mu.

Glede vrtca se pa strinjam, da je zafrkavanje odvisno od mnogih drugih zadev. Nas je tak razbojnik, da dvomim da se ne bi postavil zase.

Ce vam je ime vsec, le pogumno. Vem za kar nekaj malckov s tem imenom.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ime Taras
25.7.2015 21:11:58   
asyka
Meni osebno je ime Taras zelo všeč. Imam pa pijatelja, ki je bil do 18 leta Taras... danes je Tilen. Pa ga niso nikoli zafrkavali zaradi imena, ampak preprosto ni prenesel, da so mu starši dali nenavadno ime. Tako, da majhen delež je odvisen od otroka. Sicer pa danes ob poplavi nenavadnih imen dvomim, da bo tvoj otrok tarča posmeha. Bi bil verjetno prej, če bi bil Jožek (s strani vrstnikov mislim)

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu rocknroll)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.8.2015 16:56:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ime Taras
1.8.2015 22:49:19   
patrino


Kaj mislite o tem?


Osebno mi ime ni všeč, če že želiš vedeti kaj mislim o tem in jaz ga svojemu otroku ne bi dala. Ne zato, ker bi se bala , da ga ne bi sprejeli v okolici, temveč mi ime pač ne sede . Čeprav vem, da je grško, mi pred oči pride ob tem imenu en tak divji brkati Kozak. Tega je pač kriv Gogol in ne jaz user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ime Taras
5.8.2015 22:18:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

poznam enega Tarasa, ima 4 leta user posted image in skulirano mamo user posted image meni je ime všeč in me spomni na Tarasa Kermaunerja, ker sm ga rada brala.


Mene pa takoj asociira na Yula Brinnerja.....


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ime Taras
5.9.2015 18:14:53   
biči
Hvala vsem za odgovore in mnenja.
Na koncu sva se s partnerjem le odločila o imenu in našemu sončku, ki danes šteje 23 dni, je potemtakem le ime Taras. user posted image
Okolica je ime lepo sprejela, le nekateri imajo problemček, da si ime sploh zapomnejo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ime Taras
19.12.2018 12:03:44   
Sunshine357
Mi smo prijateljčki s Tarasom (5 let). Na začetku smo potrebovali nekaj časa, da smo se navadili. Za okolico je bilo kr nenavadno, vsaj za začetek.

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ime Taras
26.10.2021 22:10:32   
Drax321
Lepo ime 🙂

(odgovor članu biči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ime Taras
7.7.2022 8:58:51   
charlestrevino
Mi lahko daste nekaj lepih imen
2 player games

(odgovor članu Drax321)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?