|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koš za plenice-kakšna je razlika
6.6.2012 16:45:57   
Naja3
Pozdravljene,
rabila bi pomoč pri nakupu koša za plenice (pričakujem dvojčka in bi ga kupili).
Sedaj je v prodaji več košev, vem da so tudi brezkasetni in ... Mene pa zanima razlika med dvema košema Tommee tippe sangeric, tudi kasete so različne. en je basic ali nekaj podobnega en pa higienic plus. Trenutno je v mullerju v akciji 9,59 in tudi v Baby centru od 7.6. naprej (22,99). Tisti iz Mulerja je tudi v E Leclercu. Tudi prodajalka mi ni znala povedati kakšna je razlika, le da so kasete različne.
hvala in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
7.6.2012 9:06:17   
zaspancek1
Mogoče gre samo za starejše in novejše modele. Pred tremi leti npr. so bile tudi kasete različne - roza in zelene, potem pa so prišle bele (ki naj bi tudi pasale samo v novejši koš) - te so bile tanjše in iz starega koša, ki je imel malenkost slabše zavijanje, je malo smrdelo.
Tole npr. ni najnovejši sistem (in je zato tudi cenejši):
http://www.tommeetippee.co.uk/product/nursery_essential_tub_/

Najnovejši je npr. tale (kjer tudi ni treba več plenice potiskati v koš):
http://www.tommeetippee.co.uk/product/nappy_disposal_system_/

Sedaj pa so tudi kasete še samo ene (itak pa so že prej vse pasale v vse koše, čeprav so na uradni strani imeli napisano drugače):
http://www.tommeetippee.co.uk/product/fits_all_tubs_cassette_6_pack_/

(odgovor članu Naja3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
7.6.2012 16:39:19   
Naja3
Zaspancek hvala, verjetno bom kupila kr novejsega,k bomo imeli vse dvojno. Lpuser posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
7.6.2012 23:04:19   
Naja3
pozdravljene, kaksne pa imate izkusnje z brezkasetnim kosem. A pašejo na primer vrecke za smeti, oz katere. Kako pa tesni, mislim ce kej smrdi.

(odgovor članu Naja3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
8.6.2012 20:09:12   
kat007
jaz definitivno priporocam brezkasetnega... sem pri prvi bejbi znorela na mami, ce je nora, da kupuje tako drag kos za plenice, na koncu pa je bila to ena najboljsih investicij, ki jo veselo koristimo tudi zdaj pri drugi bejbi.. notr grejo katerekoli vrecke (za smeti ali kaksne vecje trgovinske - jst npr dostkrat dam une tavelike od baby centra - sem pac ekonomicna).. smrdi nic, ce seveda prav namontiras vrecko (no, ok, ko menjas vrecko, skoraj pades v nezavest - hehe.. se hecam).... mi pa zdrzi cca 3-4-5 dni, tj cca 30 plenic (odvisno kako veliko verco zbasem notr)

(odgovor članu Naja3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
8.6.2012 22:21:22   
Naja3
hvala kat007, bomo razmislili. Super sta napisali,mislim da bo še kateri koristilo. Lep vikend.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
16.6.2012 22:08:03   
cilla
OK, a mi razložite, v čem je fora teh košev? Zakaj pr božičku bi nabavili to reč, kaj je narobe z navadnim košem za smeti? Midva vsak večer, ko fanta zrihtava za spat, tudi koš sprazniva in odneseva v kanto. Pa mi ni težko in ne štekam, v čem bi bil benefit teh košev. user posted image

(odgovor članu Naja3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
16.6.2012 22:53:54   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: cilla

OK, a mi razložite, v čem je fora teh košev? Zakaj pr božičku bi nabavili to reč, kaj je narobe z navadnim košem za smeti? Midva vsak večer, ko fanta zrihtava za spat, tudi koš sprazniva in odneseva v kanto. Pa mi ni težko in ne štekam, v čem bi bil benefit teh košev. user posted image


Mogoče to, da tega ni potrebno počet vsak večer, ampak enkrat na tedenuser posted image Če si v bloku nekje v 11. nadstropju, najbrž ne nosiš tako mimogrede vsak dan smeti. Pač plenice v teh koših manj smrdijo in jih ni treba zavijat v par vrečk. Ma, meni je bilo pri prvem to zelo praktično. Potem pri dveh pleničarjih pa je bil koš res hito poln in je bil v bistvu brezvezen (ker je bil hitro poln).

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 16.6.2012 22:54:56 >

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.6.2012 23:34:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja3)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
17.6.2012 9:50:50   
cilla
Pa sej greš vsak dan iz stanovanja in skoraj gotovo mimo smetnjakov user posted image , ne glede na to, al živiš v 11. štuku al v pritličju.
OK, torej dejansko nič ne zamujam, ker kljub dvem pleničarjem in posledično večji količini posračkanih in pošteno smrdečih plenic še naprej polnimo navaden košek za smeti user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
17.6.2012 10:35:36   
šrimpf
mi smo kupli plastično vedro s pokrovom za 5 eur v šparu, pa nismo pogrešali česa bolj sofisticiranega user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
18.6.2012 12:41:59   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: cilla

Pa sej greš vsak dan iz stanovanja in skoraj gotovo mimo smetnjakov user posted image , ne glede na to, al živiš v 11. štuku al v pritličju.
OK, torej dejansko nič ne zamujam, ker kljub dvem pleničarjem in posledično večji količini posračkanih in pošteno smrdečih plenic še naprej polnimo navaden košek za smeti user posted image



Se strinjam, da se da preživet brez njega, ampak meni je bil definitvno praktičen in vreden nakupa. Bi ga še enkrat kupila, samo sedaj verjetno večjega (pri dveh pleničarjih se hitro napolni). In ne, si ne predstavljam, da bi morala vsak dan nositi še goro smrdljivih plenic v smetnjak (ne ekstra ne spotoma, ker vsaj pri nas to ni bilo nič spotoma, pač pa v sosednjem bloku). Poleg tega imam slabe izkušnje z navadnimi koši - če nisem plenice še ekstra zavila v vrečko, je začelo zaudarjati po stanovanju po parih urah. Tako pa sem imela ta koš v sobi, poleg previjalne in resnično ni nič smrdelo (ok, je user posted image takrat, ko si koš praznil, zato smo ga pač zunaj sobe). Skratka - če ti ni odveč vsak dan hoditi do smetnjaka in če imaš koš (navaden ali pa vedro) nekje, kjer te pač smrad ne moti, potem res ne potrebuješ posebnega koša za plenice.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
11.8.2013 0:09:33   
flyf
http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/pripomocki-za-otroke/kosi-za-plenice/vrecke-za-kasete-kaseta-sangenic-in-druge-1288583099.html?aclct=1376171794

če kdo rabi

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
10.9.2013 16:22:50   
sannndra
Mi nismo kupili nobenega novega koša. Pleničke se šle v koš v omarico pod kuhinjskim koritom (nič ni smrdelo)in smo vsak dan nesli smeti dol. Tako da meni se ne zdi kasetni koš nujno potreben user posted image

_____________________________

BLOG

(odgovor članu flyf)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
29.5.2022 21:09:29   
Lelly28 RR
Tudi mi imamo navaden koš za smeti in odnesemo, ko je napolnjen (2-3 dni). pa nič ne smrdi, je pa res da koš lepo zapiramo in ga ne puščamo odprtega. Denar za koš za plenice raje porabite za kaj bolj pomembnega za dojenčka, sploh če sta 2.

(odgovor članu sannndra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koš za plenice-kakšna je razlika
12.2.2024 20:12:23   
darkside
Pri nas se tudi nagibamo na te vrečke za sadje, plenico zaviješ noter in je to to.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?