|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 14:03:27   
lelexxx
Pozdravljeni,

Ker je večina bendov iz drugega konca Slovenije bi rada za mnenje in izkušnje prosila primorce - kateri band ste imeli na poroki - koga bi priporočali?

Nama namreč ni všeč narodnozabavna glasba (mogoče samo občasno kak komad) in bi zato raje čim bolj mešano glasbo. Radi pa bi tudi da bi band vodil in animiral poroko (brez šal ali igric z namigovanjem na spolnost ali siljenju k pijači).

Za vsakršno pomoč se zahvaljujem!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 14:06:11   
baguSka
http://www.kalamari.si/

(odgovor članu lelexxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 14:09:30   
Anonimen
ojla!

Če misliš na južno primorsko, sva midva imela predlani skupino Roxy na najini poroki in bila zelo zelo zadovoljna. Ta skupina igra večinoma na šagrah in v Mercatorju so tudi pogosto.

(odgovor članu lelexxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 14:10:25   
zimbra
Mislim da kraj poroke ni ovira za bend. Če jih boš najela in plačala, bodo prišli kamorkoli boš hotela. Sama sem sicer primorka, vendar so na najini poroki igrali Duble Truble, ki so se mi zdi iz koroške. Tudi sama nisem hotela nobene narodnozabavne muzike, nobenih nespodobnih igric in podobnega. Ravno zato sva izbrala njih. Ko sva jih poklicala za rezervacijo, so nas še posebej opozorili, da ne igrajo narodno zabavne glasbe. Super bend, super žur do jutra... http://dubletruble.dat.si/index.htm

(odgovor članu lelexxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 14:10:46   
baguSka
rockomotiva@gmail.com

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 14:16:49   
Tinky
skupina Plima

http://www.avia-band.com/www_plima_si/NEW/oskupini.htm

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
9.2.2010 18:20:18   
lelexxx
Aha, pardon. Smo iz severne primorske.

Vem, da pridejo iz vsakega konca Slovenije kar je o.k. je pa drug problem, da gor poslušajo ful harmoniko, pri nas pa jo boš bolj malo slišal, zato nismo toliko za narodnozabavno glasbo (kot rečeno).

Zato sem se pa obrnila na vas. Bi pa prosila za nasvet kakšnega banda cenovno normalnega (mambo kings odpadejo po celi črti user posted image ).



(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
27.2.2010 11:59:52   
petrica_
se strinjam chiara roxie je dobra izbira user posted image

(odgovor članu lelexxx)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
27.2.2010 12:58:05   
poli*
lelexxx- nama sta igrala duo pregelj iz kanalskega loma.

(odgovor članu petrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
1.3.2010 9:20:28   
lelexxx
Hvala za vse namige. Sedaj me zanima le to ali naredijo dober žur (brez harmonike) in koliko računajo? Bi bili pa zagotovo tam do 3 zjutraj.



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
1.3.2010 20:12:34   
petrica_
Torej tako je...žur naredijo sigurno dober, stem da to ni odvisno samo od njih, odvisno je tudi od ljudi, ki so na poroki. Veš, da če ljudje sedijo in ne žurajo, žura ni.
Drugače pa igrajo slovensko glasbo, hrvaško, italijansko, angleško. Mislim da ne bo nobenega problema, če pač poveš da ne želiš narodnozabavnih komadov.
Če mi poveš kateri datum bi rabla in kraj poroke, ti lahko odgovorim takoj tudi to, če so fraj ali ne. Cena pa ne vem, morem vp. pa ti javim, vsekakor pa ni važno koliko ur igrajo, cena je vedno enaka, vsaj pri njih je tako.user posted image

(odgovor članu lelexxx)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mnenje primorcev - kateri band?
3.3.2010 10:00:38   
lelexxx
Petrica, imaš zs.

(odgovor članu petrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?