|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za mizo
15.7.2010 23:00:58   
klara2007
kako navaditi otroka da lepo je za mizo...stari smo 3 leta...sploh nima obstanka  za njo....ne vzame si časa za hrano, ona bi kr migala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za mizo
15.7.2010 23:09:25   
livia
Z vzgledom, da ji pokažeš kako vidva jesta.
Mi imamo metodo, da v primeru neprimernega obnašanja za mizo najprej opozorimo, opozorimo drugič in tretjič gre od mize. Enako prosi, da jo opozarjajo tudi v vrtcu, če ga obiskuje in bo kmalu minilo. Je to po mojem kar ena faza pri teh letih.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za mizo
15.7.2010 23:09:33   
Anonimen
Komanda?user posted image
Moja 2 letnica se  dobro zaveda, zakaj sedi za mizo.

(odgovor članu klara2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za mizo
15.7.2010 23:10:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Z vzgledom, da ji pokažeš kako vidva jesta.
Mi imamo metodo, da v primeru neprimernega obnašanja za mizo najprej opozorimo, opozorimo drugič in tretjič gre od mize. Enako prosi, da jo opozarjajo tudi v vrtcu, če ga obiskuje in bo kmalu minilo. Je to po mojem kar ena faza pri teh letih.


Ja, skupni obroki za mizo so res lahko lep vzgled.user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za mizo
15.7.2010 23:12:35   
TaMaSa
Mi smo do sedaj jedli v dnevni, za klubsko mizo, tamala v stolcku. Me prav tako zanima, ce se bo zdaj, ko bo treba, lahko navadila.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za mizo
15.7.2010 23:15:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Mi smo do sedaj jedli v dnevni, za klubsko mizo, tamala v stolcku. Me prav tako zanima, ce se bo zdaj, ko bo treba, lahko navadila.


Naša ni v stolčku že od 16 meseca, je kar v navadnem.Je tko hotela in je še zdej tako. Mam en strošek manj.user posted image Bo za avto več.user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za mizo
15.7.2010 23:17:38   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Mi smo do sedaj jedli v dnevni, za klubsko mizo, tamala v stolcku. Me prav tako zanima, ce se bo zdaj, ko bo treba, lahko navadila.


Naša ni v stolčku že od 16 meseca, je kar v navadnem.Je tko hotela in je še zdej tako. Mam en strošek manj.user posted image Bo za avto več.user posted image



Saj, moja tudi pocasi predaja stafetouser posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za mizo
15.7.2010 23:18:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Mi smo do sedaj jedli v dnevni, za klubsko mizo, tamala v stolcku. Me prav tako zanima, ce se bo zdaj, ko bo treba, lahko navadila.


Naša ni v stolčku že od 16 meseca, je kar v navadnem.Je tko hotela in je še zdej tako. Mam en strošek manj.user posted image Bo za avto več.user posted image



Saj, moja tudi pocasi predaja stafetouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za mizo
16.7.2010 10:23:04   
Katy78
Naš je star 19m. in se za mizo zelo lepo obnaša (ima sicer kdaj svoje fore, ampak načeloma je zelo priden za mizo). Mu pa nikoli med jedjo nisem dovolila, da bi imel za mizo kakšne igračke in podobno. OK, saj se zgodi včasih da ima kakšno igračko na mizi ampak je to zelo redko. Drugače sem mu pa vedno, kadar so ga med jedjo začele zanimat druge stvari, krožnik odnesla in je potem hitro skapiral, da ko se je, se pač je in se ne ukvarja z drugimi stvarmi. Mogoče zveni precej strogo, ampak nam se to danes obrestuje, saj res lepo je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za mizo
16.7.2010 15:10:21   
nananaja
Mene pa zanima, kako moža navadit, da ne zvizne takrat, ko pristavi vodo za kavo, v dnevno sobo...

Sicer pa naše hčerke prevač rade jesta, da i prehitro ušle izza mize, kadar pa delata packarijo pa se malo opozori, potem pa vzamemo. Ko pač ni več krožnika, pa ponavadi zahtevajo umivanje rok, pa čaj...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za mizo
16.7.2010 19:47:54   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mene pa zanima, kako moža navadit, da ne zvizne takrat, ko pristavi vodo za kavo, v dnevno sobo...



hahaha ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image
Poglej v BC, če majo kake visoke stajice, pa ga notri postavi user posted image
Pr nas bi tut včasih to prav prišlo, prej ko sma bla še samadva, si je včasih skočil še mejle pogledat, dokler sem jaz pojedla juho, dokler je prišlo drugo na mizo. Zdaj on hrani nejca user posted image in oba skupaj pojesta do konca takrat ko jaz user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za mizo
16.7.2010 19:51:06   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mene pa zanima, kako moža navadit, da ne zvizne takrat, ko pristavi vodo za kavo, v dnevno sobo...



moj je imel tudi navado, da takoj, ko poje, vstane od mize, ne glede na to, če ostali jedo... user posted image
... mali je seveda nehal jesti in njega gledat kaj dela... pa sem ga kar nadrla, da naj sedi in počaka, da vsi pojedo, če mu je pa dolgčas, pa lahko malega hrani... no, malo je trajalo, da se je vnesel, zdaj je pa kar ok...

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za mizo
16.7.2010 23:06:00   
Najaa
Naša 3,5 letnica tudi nima obstanka za mizo, ampak ko jo vprašam, če lahko njen krožnik dam stran, pride hitro nazaj.
Tamala, 17m pa ne bi sedela za mizo, ampak stala na stolu. user posted image Res, pa je ne pripravim z ničemer, da se usede tako da zadnje čase je v mojem naročju.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za mizo
17.7.2010 9:28:54   
sanasan
Mene pa zanima, kako moža navadit, da ne zvizne takrat, ko pristavi vodo za kavo, v dnevno sobo...

user posted image ampak tvoj vsaj pristavi za kavo, moj niti tega ne...oz.ker pije samo čaj, naj bi jaz še čaj pripravila (poleg vsega ostalega in 2 otrokuser posted image )
no, včasih pa res vsaj grelec vklopiuser posted image

jaz ga še prevzgajam....če ne uboga, ostane brez sladice (ne dam prej dokler tudi mi 3 ne pojemo!) in brez čaja...sedaj sem ga kolikor toliko navadila. da ostane za mizo in sedi skupaj z otrokoma (je veliko odsoten in se tako vsaj malo v miru pogovorijo), jaz pa začnem zlagat v stroj in pripravim sladico, kavo....user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za mizo
17.7.2010 9:30:23   
sanasan
no, sedaj celo priznava, da mu je tako kar lušno in ne odbrzi vedno za comp ali počivatuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za mizo
17.7.2010 17:29:24   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mene pa zanima, kako moža navadit, da ne zvizne takrat, ko pristavi vodo za kavo, v dnevno sobo...



moj je imel tudi navado, da takoj, ko poje, vstane od mize, ne glede na to, če ostali jedo... user posted image
... mali je seveda nehal jesti in njega gledat kaj dela... pa sem ga kar nadrla, da naj sedi in počaka, da vsi pojedo, če mu je pa dolgčas, pa lahko malega hrani... no, malo je trajalo, da se je vnesel, zdaj je pa kar ok...


user posted image  Sem žemislila, da sem jaz tole napisala.user posted image  
Ja, popolnoma enako.. kako naj potem otrokom težim naj sedijo za mizo. No, moram reči, da smo se zdaj kar nekako navadli in lepo sedimo dokonca, z možem vred.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?