|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   česanje dvoletne deklice
30.3.2010 10:37:34   
azzura
pozdravljene!A mi lahko katera svetuje kaj naj naredim ,da se mi bo moja mala princeska pustila česati?je stara 2  leti in,ko jo je treba česati jo lovim po celem stanovanju in samo ,da jo taknem z glavničkom ali krtačko že tuli:ne ne neeeeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlepše je,ko ti otrok se smejčka,saj tako veš,da je zdrav.Zdravje je pa največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 11:33:34   
Luni
Ti češi njo, ona pa tebe. Pa bognedaj, da jo cukaš! Če ima daljše laske in se ji ceflajo, kupi razpršilo za lažje razčesavanje. Evo, to je naš recept ;)user posted image

_____________________________



(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 11:37:05   
barni
Nasi tutu ni fajn da jo cesem. Mi vendo rece, mami ne me cukat prosim.

Ima dolge lase, pa razmisljam da bi jo ustrigla. SPloh poleti ne vem kako bo.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 11:37:17   
kajajaka
očitno punčko cuka in boli zato ne pusti user posted image
Naša dvoletnica ima kratke laske (ji še niso zrasli) in je skoraj ne češem - razen z mehko krtaču takoj po kopanju (pranju glave). Ne vidim razloga, da bi jo matrala. Nima razcepljenih last in se ji zato tudi ne cefrajo, tako da ni potrebe. Pa tudi sicer ničesar ne delam na silo. Jaz bi naprimer zelo rada, da bi nosila špangice, pa jih noče in jo zato pustimo na miru. Bo že ko bo hotela.

Če pa že meniš, da je otroka nujno česati, ti priporočam mehko krtačko za novorojenčke, pa preko igre - ona naj češe tebe, pa punčke, ti pa malo njo... vse nežno. Ker če ji ni prijetno, jo samo matraš s česnjem. Ali pa jo postriži - s kratkimi lasmi ni skoraj nič dela.  

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 11:38:44   
popi
Naša zgodba;Po umivanju nanesemo balzam .Češemo se ,ko smo res skuštrani.Krtačo z velikimi zobčki pa si je hčerka izbrala sama.
Za enkrat deluje...
lp


_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 11:41:59   
nynna
Jaz imam za našo dolgolasko krtačo, ki jo drugače uporabljajo tiste ki imajo lasne podaljške. Res popolnoma nič ne cuka. Če ne bi dobila te krtače bi jo sigurno ostrigla, ker je bilo česanje že prav neznosno. Res priporočamuser posted image

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 13:36:18   
tana13
kupi razpršilo za lažje razčesavanje


katero pa uporabljate?




(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 14:01:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tana13

kupi razpršilo za lažje razčesavanje

katero pa uporabljate?



Naša ima 16mesecev in ima kar dolge laske. To razpršilo sem jaz naročila pri Oriflame in je prav fajn. Čeprav naša ne protestira prav hudo ko jo češem ... se pač potrudim, da je ne cukam pa ona mora imet med tem obvezno kak glavniček v roki, da se tudi sama češe al pa da češe kako punčko.

(odgovor članu tana13)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 14:01:56   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Jaz imam za našo dolgolasko krtačo, ki jo drugače uporabljajo tiste ki imajo lasne podaljške. Res popolnoma nič ne cuka.


Kje si jo pa dobila?
pri nas se isto noce cesat... ponoci tako spi, da je cisto skustrana zjutraj kot bi imela kilo gela gor... verjamem, da jo res cuka.. najprej jo pocesem dokler lahko, cisto nezno, pol pa primem tisti cop las, ki se cuka in ga posebej pocesem.. pa vcasih je dobro, vcasih ne...



(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 14:09:10   
nynna
Frizerka ki dela podaljške mi jo je prodala. Dala sem pa 10 evrov. Pomoje če vprašaša v kakšnem salonu ki podaljšujejolase jo boš sigurno dobila. Jaz nisem mogla verjet in še sedaj ne razumem po kakšnem principu ne cuka.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 14:12:42   
nynna
Aja pa za ponoči ji naredim eno čisto rahlo kito in se ji manj scefrajo kot če ima spuščene.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 14:13:02   
liliana
Jaz sem jo pa ostrigla.....no, frizerka jo je...

Ker sem ocenila, da ne meni in ne njej ni potrebno neko dodatno nerviranje in jokanje zaradi cukanja pri česanju.....letanja po stanovanju z glavnikov v roki......

Zdaj, ko ima pa kratke lase se pa zelo rada češe......user posted image

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 14:22:22   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz sem jo pa ostrigla.....no, frizerka jo je...

Ker sem ocenila, da ne meni in ne njej ni potrebno neko dodatno nerviranje in jokanje zaradi cukanja pri česanju.....letanja po stanovanju z glavnikov v roki......

Zdaj, ko ima pa kratke lase se pa zelo rada češe......user posted image


mi smo pri tamali isto ukrenil... potem so spet zrasli in smo se zmenil, da se bomo česal, pa je držal 1 mesec, potem je pa sama prosila za ostrižt...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 19:38:57   
tinula
za darilo sem dobila super krtačko:
tangleteezer
(sicer zdaj vidim, da je za krtačo draaago...)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: česanje dvoletne deklice
30.3.2010 20:48:40   
azzura
Punce hvala za nasvete,čeprav sem probala že,da ona mene češe jaz pa njo,ampak ne pomaga.Kaj mi lahko katera pove kje naj kupim sprej ali kakšno pametno krtačko,saj mi jo je žal ostrižt ,ker ima tako lepe laske malo kodrane.hvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlepše je,ko ti otrok se smejčka,saj tako veš,da je zdrav.Zdravje je pa največja sreča.

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: česanje dvoletne deklice
31.3.2010 8:48:47   
Luni
SPRAY IN KRTAČO DOBIŠ V mULLERJU. sPRAVY JE NJIHOVE ZNAMKE (VIJOLIČAST) ALI PA OD sCHWARZKOPFA (RDEČA PLASTENKA) ups... črke...pa če boš tam, ji še šampon od Fissana kupi (rozast Lillipe, antizipen mora pisat gor)

_____________________________



(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: česanje dvoletne deklice
31.3.2010 8:55:58   
noranate
V Dm-ju imaš takšna razpršila za lažje česanje, so v luštnih flaškah, so smrkci na enih, na drugih princeske. jaz sem kupila, ko smo šli na morje, da se naše dolgolaske lažje razčešejo. user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?