|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kino Šiška, kje?
25.5.2010 16:49:40   
luka jan
Potrebujem vašo pomoč.
Jutri grem na Itak džafest, ki se bo odvijal v Kinu Šiška, pa nimam pojma kje je to.
Sicer si bom poskusila zrihtat navigacijo na mobitelu, pa vseeno bi rada vsaj malo vedela kje it.
Prišla bom po avtocesti iz smeri MB, nato pa nimam pojma kako naprej.user posted image
Mi lahko pomagate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 16:51:26   
*miska.mcc*
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=kino+%C5%A1i%C5%A1ka&hpage=my&offset=0&selfld=1&acnum=10&foxsbar=ac

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 16:56:54   
luka jan
Miška, to sem tudi sama našla, samo kaj ko spet nimam pojma o pojmu kje je to.user posted image
Lj namreč ne poznam skoraj nič, razen tisti del okrog kliničnega mi je malo bolj jasen.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 16:59:48   
benika
Avto pusti pri kliničnem centru in pokliči taksi, pa ti ne bo potrebno izgubljat živcev še z iskanjem kinauser posted image user posted image user posted image

Kino Šiška je ob Celovški cesti, cca. 1 km naprej od Tivolija v smeri proti Kranju na levi strani (Celovška 129 je pa naslov). Zraven je tudi M-hotel, če ti kej pomaga.

< Sporočilo je popravil benika -- 25.5.2010 17:02:49 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 17:23:57   
eva1
Če greš iz MB, greš itak na AC potem pa na Lj obvoznico(smer kranj), potem, se pelješ po obvoznici in greš ven za center(mislim da so najprej jarše, potem črnuče, bežigrad, ind. cona šiška in nato LJ center, šiška..pa ne vem kaj vse še piše...) uglavnem na tem izvozu greš ven, pa potem zaviješ levo proti centru...pri prvem križišču naravnost(križešče celovške in šišenske), pri drugem pa zaviješ desno(krišiče med Celovško in Na jami), potem pa prvi odcep spet desno..pelješ se enih 100 metrov, kjer bom na levi videla ZD šiška, na desno pa parkkirišče(je za plačaT) in tam je tudi kino šiška..boš ubistvu parkirala pred njem...upam,d a ti je kaj jasno :) 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 17:30:33   
eva1
d

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 17:32:22   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

d


d?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 20:57:44   
Ribica **
Za kino Siska pa res ne rabi it ven na centru?!
- Pejdi ven na izvoz LJ - Stegne (ind. cona Šiška), pri semaforju zaviješ levo čez obvoznico in takoj desno (spet semafor).
- Potem se pelješ po Litostrojski do Celovške (drugi semafor)
- zaviješ levo na Celovško (na levi bo pekarna, na desni LPP, čez Celovško Mercator)
- in v 3. ulico desno (najprej je Tugomerjeva, potem Pavšičeva - 1. semafor, sklop lokalov - T2 je najbolj viden), pred 2. semaforjem.  
- parkiraš lahko pri pošti, če je kaj frej, in greš naravnost proti centru peš mimo Cofee Pointa in prispeš na parkirišče pred Kino Šiška.

Če pa pri pošti ni frej, greš pa po ulici naprej, zaviješ lahko naravnost k ZD (bo skor ziher kaj frej) ali pa levo in potem spet levo na plačljivo parkirišče, direkt pred kino Šiška.

Lahko te pa v živo navigiram user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 25.5.2010 20:59:26 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 21:02:38   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

d


d?



heheh..zmotla sem se no..pa neki brisala..pol pa sem kr neki prtisnla, da sem lohka post popravla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 21:04:05   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Za kino Siska pa res ne rabi it ven na centru?!
- Pejdi ven na izvoz LJ - Stegne (ind. cona Šiška), pri semaforju zaviješ levo čez obvoznico in takoj desno (spet semafor).
- Potem se pelješ po Litostrojski do Celovške (drugi semafor)
- zaviješ levo na Celovško (na levi bo pekarna, na desni LPP, čez Celovško Mercator)
- in v 3. ulico desno (najprej je Tugomerjeva, potem Pavšičeva - 1. semafor, sklop lokalov - T2 je najbolj viden), pred 2. semaforjem.  
- parkiraš lahko pri pošti, če je kaj frej, in greš naravnost proti centru peš mimo Cofee Pointa in prispeš na parkirišče pred Kino Šiška.

Če pa pri pošti ni frej, greš pa po ulici naprej, zaviješ lahko naravnost k ZD (bo skor ziher kaj frej) ali pa levo in potem spet levo na plačljivo parkirišče, direkt pred kino Šiška.

Lahko te pa v živo navigiram user posted image


No men je lažje it en odcep naprej vn..pa še hitreje si-vsaj za moje pojme...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 22:23:29   
Felicita
jest bi ju3 na tvojem mestu parkirala nekje na robu mesta in prišla s taksijem/avtobusom, ker bo ju3 100% cela šiška totalno zaparkirana.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 23:30:24   
benika
jest bi ju3 na tvojem mestu parkirala nekje na robu mesta in prišla s taksijem/avtobusom, ker bo ju3 100% cela šiška totalno zaparkirana.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 23:32:37   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest bi ju3 na tvojem mestu parkirala nekje na robu mesta in prišla s taksijem/avtobusom, ker bo ju3 100% cela šiška totalno zaparkirana.


Kul. Pol ne smem avta premikat. Pa s psom drugam na sprehod. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 23:40:35   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Če greš iz MB, greš itak na AC potem pa na Lj obvoznico(smer kranj), potem, se pelješ po obvoznici in greš ven za center(mislim da so najprej jarše, potem črnuče, bežigrad, ind. cona šiška in nato LJ center, šiška..pa ne vem kaj vse še piše...) uglavnem na tem izvozu greš ven, pa potem zaviješ levo proti centru...pri prvem križišču naravnost(križešče celovške in šišenske), pri drugem pa zaviješ desno(krišiče med Celovško in Na jami), potem pa prvi odcep spet desno..pelješ se enih 100 metrov, kjer bom na levi videla ZD šiška, na desno pa parkkirišče(je za plačaT) in tam je tudi kino šiška..boš ubistvu parkirala pred njem...upam,d a ti je kaj jasno :) 


Hm, kater izvoz tocno naj bi to bil? Izvoz, kjer prideš na križišče Celovške in Šišenske je kvečjemu LJ - Šiška ali pa en prej - Lj - Stegne oz. ind. cona Šiška, s tem da tu prideš direkt na Litostrojsko praktično, ki je v križišču Celovška - Šišenska. In ne rabi it do Na jami, ker lahko že eno ulico prej not zavije - tako kot sem jaz napisala - sem prej prebrala samo do "izvoz center".

Iz MB smeri si izvozi na obvoznici sledijo tko: BTC - Jarše, rondo Tomačevo, Bežigrad - center, Stegne - ind. cona Šiška, Šiška (in menda) - center. In je torej Šiška - center za izvozom Stegne user posted image  Kar pomeni, da gre samo po Celovški naravnost tri semaforje (če štejem še tega na nadvozu obvoznice in tistega nedelujočega), zavije pred četrtim (ki je pri pošti) desno in je praktično tam. Hja, morda bo ta res lažji. user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 25.5.2010 23:41:40 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kino Šiška, kje?
25.5.2010 23:54:04   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Če greš iz MB, greš itak na AC potem pa na Lj obvoznico(smer kranj), potem, se pelješ po obvoznici in greš ven za center(mislim da so najprej jarše, potem črnuče, bežigrad, ind. cona šiška in nato LJ center, šiška..pa ne vem kaj vse še piše...) uglavnem na tem izvozu greš ven, pa potem zaviješ levo proti centru...pri prvem križišču naravnost(križešče celovške in šišenske), pri drugem pa zaviješ desno(krišiče med Celovško in Na jami), potem pa prvi odcep spet desno..pelješ se enih 100 metrov, kjer bom na levi videla ZD šiška, na desno pa parkkirišče(je za plačaT) in tam je tudi kino šiška..boš ubistvu parkirala pred njem...upam,d a ti je kaj jasno :) 


Hm, kater izvoz tocno naj bi to bil? Izvoz, kjer prideš na križišče Celovške in Šišenske je kvečjemu LJ - Šiška ali pa en prej - Lj - Stegne oz. ind. cona Šiška, s tem da tu prideš direkt na Litostrojsko praktično, ki je v križišču Celovška - Šišenska. In ne rabi it do Na jami, ker lahko že eno ulico prej not zavije - tako kot sem jaz napisala - sem prej prebrala samo do "izvoz center".

Iz MB smeri si izvozi na obvoznici sledijo tko: BTC - Jarše, rondo Tomačevo, Bežigrad - center, Stegne - ind. cona Šiška, Šiška (in menda) - center. In je torej Šiška - center za izvozom Stegne user posted image  Kar pomeni, da gre samo po Celovški naravnost tri semaforje (če štejem še tega na nadvozu obvoznice in tistega nedelujočega), zavije pred četrtim (ki je pri pošti) desno in je praktično tam. Hja, morda bo ta res lažji. user posted image


Fiška, pa saj pride z obvoznice direkt na Celovško. Zakaj bi na stegne hodila, pa po Litostrojski?
Majko milo, kaj si zaštrikala user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 7:36:45   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Če greš iz MB, greš itak na AC potem pa na Lj obvoznico(smer kranj), potem, se pelješ po obvoznici in greš ven za center(mislim da so najprej jarše, potem črnuče, bežigrad, ind. cona šiška in nato LJ center, šiška..pa ne vem kaj vse še piše...) uglavnem na tem izvozu greš ven, pa potem zaviješ levo proti centru...pri prvem križišču naravnost(križešče celovške in šišenske), pri drugem pa zaviješ desno(krišiče med Celovško in Na jami), potem pa prvi odcep spet desno..pelješ se enih 100 metrov, kjer bom na levi videla ZD šiška, na desno pa parkkirišče(je za plačaT) in tam je tudi kino šiška..boš ubistvu parkirala pred njem...upam,d a ti je kaj jasno :) 


Hm, kater izvoz tocno naj bi to bil? Izvoz, kjer prideš na križišče Celovške in Šišenske je kvečjemu LJ - Šiška ali pa en prej - Lj - Stegne oz. ind. cona Šiška, s tem da tu prideš direkt na Litostrojsko praktično, ki je v križišču Celovška - Šišenska. In ne rabi it do Na jami, ker lahko že eno ulico prej not zavije - tako kot sem jaz napisala - sem prej prebrala samo do "izvoz center".

Iz MB smeri si izvozi na obvoznici sledijo tko: BTC - Jarše, rondo Tomačevo, Bežigrad - center, Stegne - ind. cona Šiška, Šiška (in menda) - center. In je torej Šiška - center za izvozom Stegne user posted image  Kar pomeni, da gre samo po Celovški naravnost tri semaforje (če štejem še tega na nadvozu obvoznice in tistega nedelujočega), zavije pred četrtim (ki je pri pošti) desno in je praktično tam. Hja, morda bo ta res lažji. user posted image


Kaj pa izvoz, ki pripelje direkt na Celovško? user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 8:41:38   
Ribica **
Hja, jaz grem vedno dol na Stegnah, cist avtomatsko ... ker je na kriziscu na Celovski ponavad guzva user posted image  

Ampak tale na Celovsko izvoz NI center, ampak je Šiška - center kvečjemu. user posted image  Zato nisem razumela Evinih navodil, pa to, da gre ona en izvoz prej raje (pa je tale center za Stegnami) in tko. Sam do Na jami pa res ne rabi vozit, ker to pomeni 3 semaforje vec!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 9:28:41   
luka jan
Hvala za vse podane poti, samo glede na moje nepoznavanje Lj bo verjetno najboljše da avto pustim na parkirišču pri Železniški postaji (to poznamuser posted image ) in se nato s taxijem odpravim do Šiške.

Gužva pa itak vem da bo nenormalna, pa glede na to da je koncert razprodan si sploh ne predstavljam te gneče. Saj za vas ljubljančane ni panike, mi smo bolj reveži ko se pripeljemo.user posted image

Ah, bo treba en spoznavni dan Lj enkrat naredit.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil luka jan -- 26.5.2010 9:31:10 >

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 10:14:43   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Če greš iz MB, greš itak na AC potem pa na Lj obvoznico(smer kranj), potem, se pelješ po obvoznici in greš ven za center(mislim da so najprej jarše, potem črnuče, bežigrad, ind. cona šiška in nato LJ center, šiška..pa ne vem kaj vse še piše...) uglavnem na tem izvozu greš ven, pa potem zaviješ levo proti centru...pri prvem križišču naravnost(križešče celovške in šišenske), pri drugem pa zaviješ desno(krišiče med Celovško in Na jami), potem pa prvi odcep spet desno..pelješ se enih 100 metrov, kjer bom na levi videla ZD šiška, na desno pa parkkirišče(je za plačaT) in tam je tudi kino šiška..boš ubistvu parkirala pred njem...upam,d a ti je kaj jasno :) 


Hm, kater izvoz tocno naj bi to bil? Izvoz, kjer prideš na križišče Celovške in Šišenske je kvečjemu LJ - Šiška ali pa en prej - Lj - Stegne oz. ind. cona Šiška, s tem da tu prideš direkt na Litostrojsko praktično, ki je v križišču Celovška - Šišenska. In ne rabi it do Na jami, ker lahko že eno ulico prej not zavije - tako kot sem jaz napisala - sem prej prebrala samo do "izvoz center".

Iz MB smeri si izvozi na obvoznici sledijo tko: BTC - Jarše, rondo Tomačevo, Bežigrad - center, Stegne - ind. cona Šiška, Šiška (in menda) - center. In je torej Šiška - center za izvozom Stegne user posted image  Kar pomeni, da gre samo po Celovški naravnost tri semaforje (če štejem še tega na nadvozu obvoznice in tistega nedelujočega), zavije pred četrtim (ki je pri pošti) desno in je praktično tam. Hja, morda bo ta res lažji. user posted image


Kaj pa izvoz, ki pripelje direkt na Celovško? user posted image


No sej ta izvoz sem napisala...za center(tko piše, vsaj nekaj mesecev ko sem hodila še v šiško v službo je tko pisalo..), šiško..tukaj se pride direkt na celovško..itak pa res najbolj da parkira na železniški, če ne pozna kje je kakšna lukna za parkirat!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 10:21:41   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Hja, jaz grem vedno dol na Stegnah, cist avtomatsko ... ker je na kriziscu na Celovski ponavad guzva user posted image  

Ampak tale na Celovsko izvoz NI center, ampak je Šiška - center kvečjemu. user posted image  Zato nisem razumela Evinih navodil, pa to, da gre ona en izvoz prej raje (pa je tale center za Stegnami) in tko. Sam do Na jami pa res ne rabi vozit, ker to pomeni 3 semaforje vec!

ne prej..en izvoz naprej user posted image user posted image user posted image
No men je blo tko najlažje ko sme prvič šla tja...zdej pa itak grem med bloki, sem najhitrej do službe, ampak to pa moreš že mal okolje poznatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 14:08:57   
Ribica **
Zgleda ne znam vec brat user posted image  No, kakorkoli, moji opisi poti so vedno ful zakomplicirani, da so ja cimbolj nazorni. Pa vedno te semaforje po Celovski v glavi stejem user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kino Šiška, kje?
26.5.2010 14:11:13   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Zgleda ne znam vec brat user posted image  No, kakorkoli, moji opisi poti so vedno ful zakomplicirani, da so ja cimbolj nazorni. Pa vedno te semaforje po Celovski v glavi stejem user posted image


Kmalu boš mogla še enega prištet ... kot da jih že tako ni dost user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, ce bi se ta preselil 20 km stran ?
gagaga

Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, če bi se ta preselil 20 km stran ?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!