|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ultrazvok v 11. tednu
21.6.2010 20:57:58   
Anonimen
Sem 11.tednov noseča. Že celo nosečnost me spremlja malo težav. Razmišljam, da bi šla na samoplačniški ultrazvok. A mi lahko kdo kej priporoča- kje in koliko stane- v Ljubljani.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ultrazvok v 11. tednu
21.6.2010 22:26:48   
somic
jaz sem imela tudi težave. so mi priporočali dr strah v domžalah. ni mi žal da sem se odločila in šla k njej, tako da ti jo resnično priporočam.

sem pa imela takrat uz in posvet, pa sem dala 100 eur. pa pribljižno uro in pol sem bila pri njej.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ultrazvok v 11. tednu
22.6.2010 22:05:06   
mayci
Meni je super dr. Klara Mihelič v Črnučah. Za gin. pregled, posvet in uz sem plačala 65 eur.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ultrazvok v 11. tednu
23.6.2010 9:40:05   
Urska09
Zdravstveni Zavod Dravlje, UZ dela dr. Pušenjak. Pozabila, koliko stane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?