|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:23:33   
mala važička
A je katero kaj strah rodit. Jaz vem da bom na koncu ful paniko delala, ker že zdaj skoraj skupi padem če mi kdo kaj razlaga o porodu.
Tko da sploh ne vem če bom preživela materinsko šolo kaj šele porod.
Pa men to resno ful slabo rata ni to tko da pač ne morem gledat krvi, in to že samo pri poslušanju.
A je še katera bolj občutljiva?

lp, Katja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:29:14   
lenika
Ja tudi mene je strah poroda, pa še sploh noseča nisem. Zanima pa me kaj pomeni tvoj naslov posta.(nisem ga razumela, pa nisem blond)

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:32:00   
mala važička
No zdaj pa jaz ne vem kaksen naslov in kaksna pošta??

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:33:50   
lenika
Ne pošta, ampak posta.:)-(porod dec.-mar.)

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:35:49   
mala važička
Verjetno sem res mal butast napisala ampak mislila sem na tiste k majo rok enkrat od decembra pa do marca.

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:36:26   
lenika
Aja, se opravičujem!:ups:

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   porod dec.-mar.
19.7.2005 15:42:30   
petra.horzi
jah jz ne vem
ubistvu me ni strah-sploh pa ne krvi
komi pa čakam da bo to mim in da bom držala u naročju mojo štručko
sm se pa že zanimala glede porodnišnic in se odločila da bom rodila v postojni
sm s tem tud :love: seznanla, da ne bo takrat na vrat na nos dirkal u lj
drgač sm pa uredu
morm začet počas kšno materinsko šolo oz. šolo za starše hodit, pa septembra morm najdt kje majo aerobiko za nosečnice kje okol logatca
lp
petra

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   porod dec.-mar.
19.7.2005 16:03:43   
kofetek2010
ja me je, ampak ne krvi, kr te sploh ne vidiš, no vsaj jaz je nisem ;) drugih stvari me je bolj strah, a se trudim čim manj mislit na to, do decembra je še itak skoraj pol leta :)-

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   porod dec.-mar.
19.7.2005 17:51:23   
nogometas
Mene je strah prezgodnjega poroda ali kakšnih komplikacij tikpredzdajci.
Drgač pa: vse so preživele, pa bom tut jaz.;)

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   porod dec.-mar.
19.7.2005 20:25:05   
Marjancasklanca
Joj, mene je tudi zelo strah. Se mi zdi, da več informacij imam bolj me je strah. Že tako ali tako slabo prenašam bolečine.

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   porod dec.-mar.
19.7.2005 21:13:11   
tinkamiška
Hojla:rozica:

Mene pa zaenkrat ni še nič strah poroda, verjetno malo tudi zato, ker bo moj možek zraven pa ne bom čisto sama. Me je pa tudi malo strah, da ne bi šlo prej kej narobe, pa sej bo vse vredu, mora bit:)

Pojma nimam kaj naj pričakujem od poroda, zato me tudi verjetno ni strah. Bom že nekak si rečem;)

Tinka

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   porod dec.-mar.
20.7.2005 8:01:00   
pinka1
Tudi jaz sem na istem. Strah me zaenkrat še ni, obstaja pa neka negotovost, ker ne veš kaj te čaka. Tudi mene zelo tolaži dejstvo, da bo zraven mož, sicer si pa itak skoz govorim, da če so druge, bom pa še jst.
Pa še neki, ha,ha....ko sem prej napisala, da me je mal strah ker ne vem kako vse skupi zgleda, mi je pa enkrat ena kolegica rekla, da njo je pa strah, ker je že pri prvem občutla kak to zgleda...AAAAUUUUČČČČČ

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   porod dec.-mar.
20.7.2005 9:05:26   
mml
Živjo,
mene sam porod ne skrbi, nekako je to dogodek, ki traja končno dolgo...skratka slej kot prej ga je konec...bolj me skrbi vse potem...no ja ne ravno skrbi...poporodna depresija, utrujenost, dojenje, čišča, pa vse hormonske in druge spremembe...:zmeden: pa še kaj bi se našlo...tako da se mi zdi porod v primerjavi s tem mala malca...
Sicer pa kot ste že rekle...če so druge...bom tudi jaz

Lep dan vsem :nosecka:

(odgovor članu mala važička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?