|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angel care-blazina za nadzor dihanja
4.6.2009 21:27:14   
babyx2
Če katera potrebuje blazino za nadzor dihanja, jo ugodno prodam. Kupila sem novo, je pa stara šest mesecev in deluje brezhibno. Prodajam pa jo, ker je več ne potrebujemo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
4.6.2009 21:31:40   
Anonimen
Smrt v zibki se baje lahko zgodi celo do enega leta starosti ... tak da še ne prehitevaj s prodajo ... moj nasvet user posted image

(odgovor članu babyx2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
8.6.2009 11:05:31   
Andromeda
Se strinjam z Otiko. nam je včeraj zjutraj po dolgem času spet zatulil alarm, pa je star 8 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
8.6.2009 12:13:04   
Hope2
Poznam otroka kateremu je blazina začela piskat zaradi zastoja dihanja šele pri 8 mesecih

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
8.6.2009 17:30:37   
Ancy
Po eni strani so te blazine super, ce imajo otroci dejansko ze od samega zacetka apnoicne atake, ce pa kaksnih hudih posebnosti ni pa menim, da lahko povzroci vec stresa kot cesa drugega, saj namrec piska tudi ob plitvem in počasnejšem dihanju (do katerega pride pri starejsih otrocih, katerim se frekvenca dihanja in bitja srca zniza) med globokimi fazami spanja......

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
8.6.2009 20:23:18   
anajmad
Se strinjam-čista razvada
Mi smo jo imeli skoraj do treh let. Pa čeprav mi je Dr. Cerarjeva že v porodnišnici zatrdila,da je brez veze,da naj raje kupim en dober baby phone. Potem sem se pa lani razpalila,ko sem šla na obisk k Dr. Cerarjevi,sem Angel care lepo očistila in sem ji dala v roke in sem ji rekla,da podarja Ula EINT.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
9.6.2009 13:35:14   
Davana
Jaz sem že ena tistih, ki mi je tale BabySense delal več stresa, kot mi nudil brezskrben spanec.
Ko se je parkrat ponoči prižgal in ko sem od groze skoraj jaz umrla od strahu, sem ga odklopila in nikoli več prižgala.
In to je bilo dva dni po tem, ko sem mojo, komaj 1900 gramsko štruco dobila domov.








_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
9.6.2009 15:30:58   
Noseckica
Mi smo ga (zaradi mamine odvisnosti od utripanja zelene lučke user posted image ) uporabljali 14 mesecev, potem pa smo ga prodali.
Vmes smo bili 3x na morju - seveda brez Angelcarea in je user posted image preživela (mama pa tudi user posted image )

Ravno danes pa sem si od kolegice sposodila Angelcare za prihajajočega člana. user posted image


(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
10.6.2009 18:04:46   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Smrt v zibki se baje lahko zgodi celo do enega leta starosti ... tak da še ne prehitevaj s prodajo ... moj nasvet user posted image


Ženske ne paničart! Sej otrok al pa kdo drug lahko umre kadarkoli. MOj je bil tudi nedonošenček in smo svašta preboleli. In ko sem pri odhosu vprašala če je dobro, da bi to mela, pa mi je zdravnica rekla, da če nebi bili sigurni v njegovo zdarvje ga nebi dali domov. Tako da je nismo imeli in mi ni žal. sem se itak zbujala večkrat ponolči in ga gledala. že to je bilo dovolj stresno. da bi pa kaj piskalo, bi me lih kam peljali!!

Moje mnenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angel care-blazina za nadzor dihanja
12.8.2010 8:25:15   
AsiA
Prodam Angelcare AC401, originalno zapakiran (enega smo dobili za darilo, enega smo pa že prej kupili). Cena 140 €, pošljem po povzetju. Mobi: 040 623 423.
Veliko veselja z vašimi malčki :)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?