|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke
17.10.2006 22:24:38   
Anonimen
Sem si upala odpret temo za bodoče julijke. Mi delamo na tem, da bi bila julijka 2007. No ja, bomo videli, če bo uspelo. Je še katera med vami tudi z isto željo?
Pa pa do naslednjič!
Bom pa zaenkrat anonimna.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.11.2006 9:11:28 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Julijke 2007
17.10.2006 22:31:53   
Anonimen
Ja, še ena tukajuser posted image ... sem želela biti že junijka, pa ni ratalo...

Da vidimo, kako uspešni bomo ta mesecuser posted image .

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Julijke 2007
17.10.2006 22:48:35   
Anonimen
Sem bila že skoraj junijka... lažno pozitiven test... No, zdaj upam da bom julijka. user posted image ne čakam 30.10.

Moj podpis do nadaljnega: user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 8:45:45   
Anonimen
Jaz sem tud upala da bom prvo majčica, pol junijka no tud julij bi mi bil všečuser posted image

Če bi ta mesec zanosila bi rodila glih tam na svoj roj. dan verjetnuser posted image
Tku da mormo kar v akcijo pa bouser posted image

aja user posted image  ne pričakujem 11.11
upam da bo zmrzlna zunej zdej k je tku mraz ratal in ji ne bo ratal pridtuser posted image

no moj podpis pa bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 8:47:54   
lexl
Jaz pa ne bom nič anonimna, ker tole kar tule pišemo pa res ni nič takega, kar bi bilo potrebno zavijati v anonimnost. Tudi mi sedaj že dva meseca pridno delamo na dojenčku in smo vsakič znova razočarani. Smo si tudi mi želeli, da bi se novi član rodil pred poletjem, pa nam očitno ne bo ratalo. No ja, prva pupa je tudi julija, zato upamo, da se je ta mesec kaj prijelo. user posted image čakam konec oktobra in takrat tudi sporočim ali user posted image bo, ali pa bouser posted image user posted image . Srčno upam, da bo to drugo. Vsem vam anonimkam, pa želim čimprejšnjo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 11:53:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za odprtje te teme. Tudi jaz bom raje anonimna, ker me kar nekaj ljudi tu gor pozna pa še ne bi ravno o tem. Delamo prvi mesec na user posted image in upamo da bo tako kot pri prvi user posted image ko je ratalo takoj. Sedaj je stara 17 mesecev. Upam da bo čim več julijk. Držim pesti za vse. Ne pričakujem je tam nekje v začetku novembra. Moj podpis do nadaljnega bo user posted image . Pa, pa pa pišite čim več.

(odgovor članu lexl)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 12:40:08   
Anonimen
Ohoho, kar hiter odziv od precej RR-jevk!
Sem jaz, prva anonimna, ki je odprla to temo (bom kar user posted image )
Jaz pa sem se dva dni odločala, ali odprem temo, ali ne, da si ne bi kdo mislil,da pretiravam.
Ja, mi imamo tudi že eno 16-mesečnico.
Anonimna sem tudi zato, ker me jih kar nekaj pozna tukaj, ne bi rada dala na zvon, dokler ni ziher oz. niti še ni znakov, da bi sploh kaj bilo.
Ne pričakujem pa  je tam nekje 8.11.
Želim, da nas bo za cel živalski vrt - julijk s podpisi živalc, kot ste izbrale user posted image user posted image

Se pišemo!
user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 12:49:26   
Rožica82
user posted image Bravo za nas, ki se trudimo biti julijke! Tudi midva delava na bebici (3.mesec- v tretje gre radouser posted image ), user posted image ne pričakujem okrog 1.11.06.  Imam zelo različne cikle tako da ne vem točno kdaj imam ovulacijo, zato pridno user posted image user posted image user posted image vsak drugi dan.
Želim nam čim več user posted image user posted image user posted image ! Se pišemo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 13:55:37   
ivanap
Tudi jaz bi bila rada julija 2007. Tako mi je všeč biti julija (sem bila že julija 2005, sicer se je rodil junija 2005 in tudi imam doma 16mesečnika).

Oba bi rada imela še enega in to čimprej. Sedaj sva pa v dilemi in verjetno iz tega ne bo nič in bom mogoče julija 2009.

Problem je v tem, da moram opraviti specializacijo, ki  traja eno leto. Zaradi tega sem dala v sedanji službi odpoved. Sedaj pa kar nekaj oklevam, da bi specializacijo prestavila in obdržala sedanjo službo za nedoločen čas ter naredla še enegauser posted image .

Ma ne vem kaj naj! Najraje bi danes user posted image  in upala, da bi nama uspelo v prvem poskuso tako kot pred 2 leti. Potem bi bila pa prisiljena izvesti zgornjo varianto.

Kaj pa ve mislite. Lp

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 14:48:53   
zrak
user posted image Za vse vas, ki nestrpno čakate - julijke user posted image user posted image , držim pesti da boste čimprej ugledale user posted image user posted image  in se nam pridružile.

(odgovor članu ivanap)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 19:33:44   
Anonimen
Jaz sem druga anonimna in moj podpis bo user posted image

(odgovor članu zrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 21:03:32   
PBJ
Vsem, ki ta mesec čakate na črtice - veliko sreče.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 18.10.2006 21:05:08 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 22:16:16   
Anonimen
Dobrodošle vse, ki se trudite, da bomo julijke!
Draga Ivanap - jaz oz. midva sva se odločila za varianto, da imava še enega in potem menjam službo. Da izkoristim službo za nedoločen čas, ki jo imam. Sem že 7 let v tej službi, doma imamo 16 m user posted image . Sedaj bi radi še enega user posted image . Ni mi dolgoročno v interesu ostati v tej službi, imam željo, da jo čimprej menjam. Če pa menjam, pa ne morem imeti kaki dve leti user posted image , vsaj tako je moje mnenje. Potem pa bo tudi EMŠO že trkal, no ne ravno trkal, ampak bo še spet višji. Zato, sem se odločila za to varianto.  Pa tudi razliko med user posted image bi rada imela čimmanjšo, tako mi vsi svetujejo, ki imajo že 2 user posted image - tisti z malo razliko in tisti z "preveliko" razliko, kot pravijo sami, da je "prevelika". To je najina odločitev, da najprej še enega user posted image , nato menjava službe - kakšna bo pa vajina, je seveda odvisno od plusov in minusov obeh variant, ki jih boš sama seštela. Oceni in pretehtaj. Mogoče ti bo pri odločitvi kaj pomagala naša odločitev.  Če se boš odločila za user posted image bova pa imeli podobno razliko med user posted image user posted image
Sprejmi/ta  dobro odločitev!
Pozdrav od
user posted image

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Julijke 2007
18.10.2006 22:29:16   
Anonimen
Še nekaj sem pozabila napisat: se mi zdi, da se nas je (zaenkrat?) javilo precej takih, ki že imamo enega user posted image in to podobne starosti. user posted image
Lexl: Koliko je pa star user posted image , ki ga že imate?

user posted image ,  kako je bil lažno pozitiven test - kdaj si ga pa delala in kateri test, da se je potem izkazalo, da ni prav pokazal? Hm, ker nekateri pravijo, da eni testi že kao pokažejo v naslednjih dneh po zanositvi vredu... Mene že firbec matra in bi že šla delat test - pa vem, da sem še prehitra, ja...
Pa pa
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Julijke 2007
19.10.2006 8:28:01   
lexl
Moja pupka bo zdajle 27-tega ta mesec stara 15 mesecev. Tko da smo res same take, ki imamo prve otroke približno enako stare. Mene pa še EMŠO priganja, ker grem že zelo blizu štirici...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Julijke 2007
19.10.2006 9:17:08   
Anonimen
Kar lepo število se nas je nabralo glede na to da je do novembra še kar nekaj dni. To bo čvekanja, če nam uspe. Res nas je kar nekaj ki že imamo doma user posted image . Mi2 sva se odločila za še enega, ker sem vedno govorila da hočem majhno razliko. Jaz še nisem zaposlena, stanovanjski problem je začasno rešen. Vse se da če se hoče. Če bom pa zdle šla v službo (jo prvo sploh dobila) pol lahko kar pozabim v najboljšem primeru za ene dve lahko pa tudi veliko več let na user posted image . To je najina odločitev. Držim pesti da nas bo čim več.user posted image

(odgovor članu lexl)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Julijke 2007
19.10.2006 14:58:40   
Anonimen
A že pridno delate na projektuuser posted image user posted image ?

Drugače pa imam že enega otročička in M ne čakam okoli 11.11.
Tudi jaz bom kmalu 30, pa enega user posted image  bi še radi čim prejuser posted image .

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Julijke 2007
19.10.2006 14:59:48   
Anonimen
... sem še pozabila svoj podpis:user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Julijke 2007
19.10.2006 19:43:45   
Anonimen
Ja očitno sem edina ki bi mela prvegauser posted image . No ja boste vsaj lahko še več nasvetov dajale k ste že izkušene mamice.user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Julijke 2007
19.10.2006 22:11:42   
Anonimen
Torej nas je zaenkrat 8 potencialnih julijk (popravite me, če sem se zmotila):
1. user posted image
2.user posted image
3. user posted image user posted image

4.
5.lexl
6. user posted image
7. rožica82

8. ivanap

Seveda, da ne bo pomote, vrstni red, ne pomeni nič.

Kdaj boste delale teste, šele ko bo zamujalo ali že prej?


pa pa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Julijke 2007
20.10.2006 8:35:31   
pina-1
jutro...
Evo deveta je tudi tukaj.
Mi2 začneva prov delat ko user posted image konča. Doma imava že 3,5 letnico in ona je tista ki je tatkota prepričala za še enegauser posted image .
Tako da upam v julij 2007.

POzdravček

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Julijke 2007
20.10.2006 8:52:47   
lexl
Evo, super, nas je že 9. Sicer pa, če nam pa ne bo uspelo, se bomo pa med avgustovke vpisale, glavno da rata.
Jaz testa ne bom delala pred izostankom menstruacije. Sem bila sedaj že 2 x razočarana, ker sem bila 100 %, da je že ratalo, pa potem ni blo nič. Če mi bo user posted image  zaostajala, bom pa delala test in to čisto pravilen, z jutranjim urinom, tko da bom čisto sigurna, da je to, to. Mam pa že kar ene ne vem ali namišljene ali resnične znake od rahlih bolečin v trebuhu, do napetih dojk. Upam, da bo vratalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Julijke 2007
20.10.2006 9:04:26   
pina-1
lexl. jaz sem prepričana da mi bo user posted image  zaostajala, ne vem pa če bo s pravim razlogomuser posted image . mam s tem kar velike probleme. sva se za prvo pošteno namatrala in brez zdr. posega ni ratalo. zdej sem se oborožila z naravnimi vitamini in dodatki, ki jih že pridno jemljem, zato upam v hiter uspeh....
se pa strinjam s tabo, če ne bomo julijke, bomo avgustovke.... glavno da bomo.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Julijke 2007
20.10.2006 10:27:03   
ivanap
Midva pa še nisva zbrala dovolj poguma, da bi user posted image brez zaščite, tako da ne vem, če niso dnevi ovulacije že mimo. Mogoče bova pa danes preizkusila najino srečo.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Julijke 2007
20.10.2006 12:40:27   
Anonimen
Mene tudi kar neki trebuh boli tako kot me je pri prvi user posted image , paprsi se mi zdijo napete,  ne vem, če ni to bol psiha kot kaj drugega, prav hecna se zdim sama seb ko za vsako spremembo pomislim da sem pa mogoče srečka user posted image .user posted image

(odgovor članu ivanap)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?