|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vdiranje v profil oz. maile???
27.9.2010 22:20:22   
špelin@
Rabim pomoč. Pred časom mi je nekdo vdrl v FB profil, očitno pa istočasno tudi v mail, na katerega se moj profil odpira. Gesla sem spremenila, zdaj pa ne morem odpreti svojega hotmailovega računa, ker mi napiše: "Prevečkrat ste se skušali vpisati z nepravilnim e-poštnim naslovom ali geslom." Predvidevam, da se je po spremembi gesla nekdo fajn namatral in vtipkaval vse živo?! KAKO NAJ ZDAJ ODPREM SVOJE MAILE?? Ne morem do sporočil.

WTF?!!! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
27.9.2010 22:38:44   
anckabancka
Sicer ne vem odgovora na tvoje vprašanje... Ampak je pa meni tudi nekdo vdrl na FB profil (nekdo iz nemčijeuser posted image ) in sem potem menjala geslo...
Očitno je FB res slabo zaščiten pred neznanci user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
27.9.2010 23:27:14   
ŠpelaP
Tudi mojemu možu je pred časom nekdo vdrl v njegov Fb profil - baje iz ZDA. In je potem kar nekaj časa imel težave in skoraj ni mogel oz. nekaj časa ni mogel v svoj profil.
Glede email predala, se je pa tudi meni enkrat to naredilo, da je bilo prevečkrat vtipkano napačno geslo in je bil email naslov zaradi tega neodpravljivo zablokiran.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 8:12:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ŠpelaP
Glede email predala, se je pa tudi meni enkrat to naredilo, da je bilo prevečkrat vtipkano napačno geslo in je bil email naslov zaradi tega neodpravljivo zablokiran.

In kaj si potem storila?

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 8:15:13   
sončnica24



IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ŠpelaP
Glede email predala, se je pa tudi meni enkrat to naredilo, da je bilo prevečkrat vtipkano napačno geslo in je bil email naslov zaradi tega neodpravljivo zablokiran.
 
In kaj si potem storila?



Sicer s tem nimam izkušenj in upam da jih ne bom imela samo jaz bi se obrnila na hotmail, pa bi jim poslala sporičilo mogoče pa bodo lahko kaj zrihtali, v najslabšem primeru pa si novi naslov izberi

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 8:49:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24




IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ŠpelaP
Glede email predala, se je pa tudi meni enkrat to naredilo, da je bilo prevečkrat vtipkano napačno geslo in je bil email naslov zaradi tega neodpravljivo zablokiran.
 
In kaj si potem storila?



Sicer s tem nimam izkušenj in upam da jih ne bom imela samo jaz bi se obrnila na hotmail, pa bi jim poslala sporičilo mogoče pa bodo lahko kaj zrihtali,
Ja, točno to sem naredila. Pisala na Windows Live Solution Center. Opisala sem vse skupaj in prosila za pomoč.


v najslabšem primeru pa si novi naslov izberi
Itak sem že odprla novega, samo še vedno mi na stari naslov prihajajo razne informacije, za katere sem navedla le-tega, poleg tega sem na FB registrirana pod njim in bi morala potem zapret tisti profil na FB in odpirat novega... user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:13:14   
Sacherca
Meni je tudi pred slabim mesecem sporocilo,da mi je nekdo poskusal vdreti v FB profil z IPa v Nemciji in,da si naj spremenim geslo.

Ocitno je tole zelo  razsirjenouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:14:07   
ronja
kako pa ugotoviš, da ti je nekdo v mail/FB vdrl? Ti je kaj spreminjal ali kar tako veš?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:22:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
kako pa ugotoviš, da ti je nekdo v mail/FB vdrl? Ti je kaj spreminjal ali kar tako veš?

Ko sem se en dan hotela prijavit, me je ob prijavi FB "štopal". Napisal mi je, da je pred nekaj urami nekdo z lokacije v ZDA odpiral moj FB profil. Vprašal me je, če sem to jaz. Napisala sem, da NE!
Nato me je preusmeril na nekakšen test. Odgovoriti sem morala na kup vprašanj - na slikcah iz raznih albumov drugih ljudi mi je npr. kazal moje FB prijatelje in sem morala klikat, kdo je kdo, za prepoznavo. Potem sem lahko zamenjala geslo. Od takrat je na FB mir, imam pa zdaj celo sranje na hotmailu user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:31:43   
ronja
Aha, hvala. Pa sem ravno razmišljala, da bi si FB profil naredila, zdaj me je pa spet malo minilo... Mogoče še malo počakam, da zrihtajo vse skupuser posted image . Meni ej gmail všeč, tam res ni nobenega junka, pa zaenkrat nobenih težav - za razliko od ostalih mailov, ki sem jih imela.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:33:15   
orhideja75
baje ti tudi v g-mail lahko nekdo vdre in lepo bere tvojo pošto, ne da bi ti zato kaj vedel.
sem zadnjič o tem nekje brala

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:46:17   
ronja
Ja, verjamem. Pa ne bo kaj dosti razumel, če ni slovenec, če pa je, pa tudi ni nič takega not, da bi se prav staršno sekiralauser posted image . Saj tudi tu dosti napišem. Všeč mi seveda ne bi bilo, ampak če samo bere in ne bo nič naredil, potem niti ni tako hudo.

Sicer pa špelin, sem imela podoben zaplet na yahooju (samo da mi ni nihče vdiral, ampak sem se jaz prevečkrat zatipkalauser posted image ). Pa ti pošljejo tisto vprašanje, ki ga imaš za vsak slučaj in potem ga ti odgovoriš in ti dajo novo geslo in to je to.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:49:01   
Zanica
Poglejte si varnostne nastavitve na FB profilu, in lahko namestite da vsakič ko dostopate na svoj FB morate vtipkati ime računalnika na kateremu delate (lahko je katerakoli koda, ampak taka da si boste vi zapomnili da ste vpisali) in potem na svoj e-mail dobivate obvestila o pristopu na FB. 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:50:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sicer pa špelin, sem imela podoben zaplet na yahooju (samo da mi ni nihče vdiral, ampak sem se jaz prevečkrat zatipkalauser posted image ). Pa ti pošljejo tisto vprašanje, ki ga imaš za vsak slučaj in potem ga ti odgovoriš in ti dajo novo geslo in to je to.

Ma jaz sem na hotmailu poskusila že vse variante - skrivno vprašanje, sprememba gesla in rezervni e-mail naslov, ampak je račun blokiran in se ga ne da kar tako odblokirat. Očitno je nekdo nekaj pošiljal z njega, bi rekla, ali kaj user posted image Sem potem napisala cel roman z dokazi na ta njihov Solution Center, naj bi bil odgovor tekom 24 ur.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:53:18   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Poglejte si varnostne nastavitve na FB profilu, in lahko namestite da vsakič ko dostopate na svoj FB morate vtipkati ime računalnika na kateremu delate (lahko je katerakoli koda, ampak taka da si boste vi zapomnili da ste vpisali) in potem na svoj e-mail dobivate obvestila o pristopu na FB. 


kje je to?
jaz ne najdem

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:58:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Poglejte si varnostne nastavitve na FB profilu, in lahko namestite da vsakič ko dostopate na svoj FB morate vtipkati ime računalnika na kateremu delate (lahko je katerakoli koda, ampak taka da si boste vi zapomnili da ste vpisali) in potem na svoj e-mail dobivate obvestila o pristopu na FB. 

To imam že od vsega začetka aktivirano in pri vdoru v profil en drek pomaga. Samo obvesti te PO dejanju.
Če nekdo uspe vdret v tvoj profil, komot doda nov računalnik, mesto dostopa in je. Gornja opcija je bolj "blažev žegen".


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 28.9.2010 9:59:55 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 9:59:27   
Zanica
Greš pod Uporabniški račun - moj uporabniški račun - varnostna zaščita računa

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 10:02:42   
Zanica
Lahko bi npr. če slučajno imate enak e-mail za spremembo passworda in kontaktni e-mail na FB, boljše bi bilo da spremenite ali skrijete e-mail

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 10:09:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Lahko bi npr. če slučajno imate enak e-mail za spremembo passworda in kontaktni e-mail na FB, boljše bi bilo da spremenite ali skrijete e-mail

Lej, Zanica, če nekdo vdre v tvoj profil, čisto nič ne pomaga, da je mail skrit, ker itak ni na tvoji strani samo obiskovalec, ampak je v danem momentu TI.

Jaz osebno imam itak vse nastavitve že od začetka narejene tako, da nihče (razen mojih prijateljev) ne vidi ne mojih podatkov, ne mojega maila, ne mojih pisanj, ne slik,... Vidi samo ime (pa nisem tam pod svojim resničnim imenom in priimkom) in slikico (avatar), na katerem pa tudi nisem ne jaz, ne moji otroci, ne moj pes,...

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 10:14:35   
*pepelka*
Pa si si spremenila geslo le na fb, al tudi na hotmailu. Če si ga le na fb, ti je na hotmailu ostalo prejšnje geslo. Drugega ti ne vem povedat

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 10:18:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*
Pa si si spremenila geslo le na fb, al tudi na hotmailu. Če si ga le na fb, ti je na hotmailu ostalo prejšnje geslo. Drugega ti ne vem povedat

Takoj po obvestilu, da mi je nekdo vdrl v FB profil (in istočasno očitno v hotmail račun, pod katerim sem na FB registrirana), sem zamenjala gesla VSEPOVSOD. Na vseh mailih, na wirelessu, na forumih,... Vsepovsod so zdaj komplicirana, predvsem pa različna gesla. Saj zato je pa hotmail račun zdaj blokiran - ker tisti "nekdo" ni mogel več noter in žnj-x vtipkaval gesla... 

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 28.9.2010 10:20:56 >

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 10:29:17   
Zanica
Čisto možno je tudi da je nekdo ki ga poznaš.... 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 10:31:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Čisto možno je tudi da je nekdo ki ga poznaš.... 

Lokacija je bila v ZDA user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
28.9.2010 17:20:25   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Čisto možno je tudi da je nekdo ki ga poznaš.... 

Lokacija je bila v ZDA user posted image


Ne zanašaj se na to. Moj je dostopal na FB iz wirelessa v Murski Soboti, ko sva bila v toplicah in je pozabil geslo ter se matral in ga fulkrat narobe vtipkal. Ko sva prišla domov, in se je hotel logirat v FB (ima shranjeno geslo) mu je takoj ven vrglo, da je nekdo hotel dostopat do računa s Finskeuser posted image takrat pa takrat in a če je bil to on. In valda je bil, ane. Samo, kje so oni Finsko najdli, tud ne vem. user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vdiranje v profil oz. maile???
29.9.2010 8:17:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Čisto možno je tudi da je nekdo ki ga poznaš.... 

Lokacija je bila v ZDA user posted image


Ne zanašaj se na to. Moj je dostopal na FB iz wirelessa v Murski Soboti, ko sva bila v toplicah in je pozabil geslo ter se matral in ga fulkrat narobe vtipkal. Ko sva prišla domov, in se je hotel logirat v FB (ima shranjeno geslo) mu je takoj ven vrglo, da je nekdo hotel dostopat do računa s Finskeuser posted image takrat pa takrat in a če je bil to on. In valda je bil, ane. Samo, kje so oni Finsko najdli, tud ne vem. user posted image


user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?