|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 11:50:41   
pikapopolonica
Pozdravljene!

Rok imam v začetku spomladi in me zanima, kje se dobi kakšne bunde za nosečnice oz. plašče. Nisem ravno med suhimi nosečnicami in ne bi rada v bundah xxxxl izgledala kot vreča krompirja. Oz. v bundah za "stare mame". Raznih pregrinjal kao plašči ne maram, ker mi niso topli.

Kako pa ste se znašle pozimi glede obutve - škornjev..... rada bi dobia kakšno bolj športno obutev, ne ravno skibucke. Dobi se samo umetno usnje, ki pa ga moje noge žal ne prenesejo.

Dobrodošel vsak nasvet!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 12:03:17   
FLOWR12
Se opravičujem da "smetam".
Nasmehnila sem se ob naslovu, da iščeš škornje za nosečniceuser posted image
kje bi jih dobila pa ne vemuser posted image

(odgovor članu pikapopolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 12:31:24   
kristinaj
jaz sem imela rok konec marca in pozimi še nisi tako okrogla, da ti tvoja bunda ne bi šla prav... meni je bilo zelo toplo tako,da sem imela kar odprto, kar se čevljev tiče sem imela obute kar telovadne copate ali pa čevlje brez zavezat ...

zakaj komplicirat ??!!!

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pikapopolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 12:45:56   
lananai
Tudi jst sem imela kar svoj plašč, smučarsko bundo (ker se itak bolj športno oblačim) in na koncu mamino puhovko. Pri plašču pač nisem zapenjala gumbov... user posted image Obutev pa isto kot vedno. Petk itak ne nosim. Če imaš pa rada elegantno obutev, se dobi dosti tega tudi brez pete.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 13:02:58   
pikapopolonica
Ne kompliciram. Za čevlje sprašujem zaradi otekanja nog. Že tako imam kar široke podplate, tako bo pa še težje.

Mogoče malo kompliciram, ker pri nas ni ravno 20 cm snega na zimo, kot v Lj.



(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 13:59:47   
vesna_b
jaz sem v prvi nosečnosti kupila bundo - kot plašč, do kolen, zadaj v pacu ima elastiko, tako da mi je sedaj prav, če jo oblečem, in ne štrli, ko pa trebušček zraste, se pa elastika raztegne, pa spet lepo stoji. jo bom ponosila tudi to zimo...

čevlji pa... kupila sem škornje, od kopirarne, usnjene in notri kosmate, pa me ni nikoli zeblo. za v službo sem pa ponosila svoje "stare" čevlje oz sem si kupila še dvoje nizke, okomot, mal širše, pa je šlo. aja, iin pa teniske seveda.
no, zadnjih 14 dni sem hodila okoli v coklah od mojega, ker so mi tako zatekle noge, sploh popoldne

(odgovor članu pikapopolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 19:29:28   
ninchi9
Ravno zdaj te dni sem prehodila cel Maribor, da bi našla škornje za zimo. Rok imam konec januarja in predvidevam, da bom v najhujši zimi, ko bom potrebovala fajne zimske škornje, najbolj zatekala. Fajn široke škornje v mečih ima S.Oliver, samo so pa okoli 80 evrov. To je zelo drago. Pa tudi Ugg varianta je fajna, ker so široki. Je pa problem, ker moraš gledat tudi na to, da so topli, da ne premočijo in da imajo dober profil na podplatu. No, in prišla sem do zaključka, če hočem imet temu primerne škornje, moram dat za njih nad 70 e. In ne vem kaj bom naredila, ker se mi to zdi kr en fajn dnar....

Kar pa se tiče plašča - tudi jaz ne bom komplicirala - bom imela te moje bunde kar odprte, pa mogoče kak topel nosečniški pas spodaj, pa kak dolg topel šal prek. Itak ne bom hodila ne vem kaj naokoli, bolj iz avta v stanovanje in obratno.. No, pa na kakšen krajši sprehod.

Za letos itak napovedujejo mrzlo zimo, torej naj ne bi bilo toliko snega...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
14.10.2010 22:09:29   
pikapopolonica
ninchi9 najlepša hvala za nasvete. Ja škornji so dragi, vem. Ampak ene bom mogla kupit. Jaz ne morem v supergah hodit pozimi. Za bundo bom pa verjetno kar eno športno varianto. Čeprav tale nosečniški pas pa čez šal ni slaba ideja.

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
15.10.2010 9:19:22   
lananai
Zakaj pa sklepate, da boste zatekale? Ne se vnaprej glede tega sekirat, mogoče pa ne boste. Marsikatera nosečnica s tem nima problemov.

(odgovor članu pikapopolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
15.10.2010 22:06:02   
nina42
Jaz imam rok marca in mi gre moja bunda že komaj zapret, če imam odprto me pa že zdaj zebe, kaj bo šele pozimi... zato sem si nabavila nosečniško bundo v Mothercare, sicer je bila draga, čeprav še vedno cenejša kot tiste v Benettonu, ki so mi bile sicer že zdaj vse oprijete, tako, da ne vem, kako naj bi še pet mesecev zdržala v njih user posted image ker trebu se mi ne bo manjšal user posted image
V H&M in C&A itak niso imeli nič, zmrznit pa tudi ne mislim... Se mi zdi, da je za take stvari pač treba dat mal več denarja, pa potem raje kje drugje prišparaš...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
15.10.2010 22:30:47   
miya84
Vse to kar rabiš dobiš v Kiku,jst sm si vse tam kupla,imajo vse velikosti,sploh malo večje ;)

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
18.10.2010 12:14:48   
pasijonka
Sama imam rok aprila in ker sem pri ta zmrznjenih, sem v preteklih dneh že naredila ta prav šoping za zimouser posted image  Škornje sicer upam, da bom lahko uporabila kar obstoječe, saj imam zelo ozko nogo, eni so pa na korzet - jih zadaj lahko reguliram.
V Popku sem naročila plašček in je super - topel, lep, na preklop in ga bom z veseljem ponosila tudi kasneje. Cena 110 € se mi za tako stvar ne zdi pretirana.

(odgovor članu miya84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
18.10.2010 14:33:53   
Korina*
a v kiku imajo za nosečnice?

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
18.10.2010 14:41:10   
vesna_b
ma to ravno ne, imajo pa širše elastične tunike, razne modele bund, in lahko za ugoden denar najdeš kaj zase. za bebice pa sploh...

(odgovor članu Korina*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
21.10.2010 16:40:05   
Nocturama
Sem v 5. mesecu in sem si ravno včeraj v KIKu kupila bundo za 17€. Moja konf. številka je 38, kupila sem si 42, da bo buši tudi v največji velikosti šel noter. Upam, no. user posted image
KIK je zakon, z dragim vse za oblečt kupujeva tam, tudi za bebico bova. user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zimske bunde in škornji za nosečnice
22.10.2010 8:09:06   
vesna_b
ja, za otročke - sploh do ene dveh let - imaš izbire na pretek, kvaliteta je pa tud ok. vsaj po mojih izkušnjah. jaz osebno kupim 80% cotk za tamalo tam, pa mi vsi govorijo, kako je lepo zmeraj oblečena.

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?