|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krst otroka- Gorenjska
1.11.2010 17:07:09   
ticika
Pozdravljene,

odločila sem se, da bi dala krstit sina, ki je sicer star 4 leta. Sama nisem verna moj pa pravi, da mu to narediva, potem pa če bo mali to rabil prav, če pa ne pa ne!
Z mojim nisva poročena ima pa vse zakramente (razen poroke), jaz imam samo krst. Hči je krščena, vendar pa nama je že takrat župnik "težil" z najino poroko in nekimi dokumenti...
Moje vprašanje je, če kdo pozna kakšen primer  oz. župnika na Gorenjskem, ki ne komplicira in ne teži z raznoraznimi papirji in dovoljenji iz domače župnije in podobno.

Hvala za kakršenkoli podatek!


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krst otroka- Gorenjska
1.11.2010 19:11:37   
čaki
tud nama je težil, ker nisva poročena ko sva šla dat sina. je rekel, da naslednjega nebo. in bila je naslednja, sem šla prašat če bi-če ne pa mora baje napisat soglasje, da dovoljuje da iz njegove fare krstimo drugje. ampak ni nič rekel, samo to, da je krst naslednjo nedeljo. in jo je potem tud krstil.
tko da jaz bi šla vseen še prej k tem ki ti je krstil tavečga vprašat. mogoče se je premislil. če ne, boš pa pol naprej iskala.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krst otroka- Gorenjska
1.11.2010 19:17:36   
črticaa
meni ni nič moril zaradi najinega odnosa,.. ampak zaradi botrev
botri morajo biti tudi cerkevno poročeni,. razen (zvedla od znancev) če nimajo otrok,...

drgač pa menda v Šenčurju, Žirovnici ne težita,.. ampak vse pojdi uredit osebno, ker po telefonu te vsak takoj zignorira ( sm zaradi tega obupala)

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krst otroka- Gorenjska
2.11.2010 9:10:43   
legenda_m
kamnik- šutna baje da je tud luštn gospod

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Katera oblika imena je nalepša?
Beckie

Katera oblika imena Erik vam je najlepša?

Erik (69%)

Eric (4%)

Erich (1%)

Ta ime mi ni všeč (26%)


Število vseh glasov: 582

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!