|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:04:29   
Lorena
Lep pozdravček!

Zanimajo me vaše izkušnje in sicer do katerega tedna je normalno, da hodi:nosecka: tako zelo pogosto na WC?

Sem v 7. tednu in grem tudi ponoči do 10x na vodo!

Malo je moteče,ker komaj zaspim,pa že moram
it:grrr::grrr::grrr:... Res pa je tudi, da čez dan spijem dosti vode :zmeden2::zmeden2::zmeden2:, ker jo tako vsi priporočajo in vem da je zdravo,pa še navajena sem tako...

Do kdaj bo tako?:zmeden::zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:09:12   
ŽELJA
OJ!

ČE SKLEPAM PO SEBI, DO KONCA NOSEČNOSTI. SEM V 27 TEDNU, PA NIČ NE KAŽE DA BO KEJ DRUGAČ. SEM TUT JEST ŽE SITA TEGA.


(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:10:00   
hugolina
Hmmmm..... :zmeden2::zmeden2::zmeden2:, pa ne da bi te hotela spravit v slabo voljo, ampak še precej časa. Lahko bi se reklo - kar do konca ;)


(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:12:34   
Andy13
No, pri meni je zadnje teden že veliko boljše. Lahko bi napisala, da nekje od 16. oz. 17. tedna hodim redkeje na WC, cca. 2x/noč. Upam, da bo tako tudi naprej, ker tisto ustajanje po 5x/noč je bilo že malce utrudljivo.

Lp, Andy

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:13:50   
Teni_
Da te potolazim, oz. razzalostim. Na koncu je še huje, ker je otrok ze tako velik, da pritiska na mehur. Tako, da se kar navadi. Pri meni je ze zdaj grozno, ker celo noč slabo spim, potem pa še non- stop wc. Lp,Mojca:nosecka:

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:14:38   
Udb
Tam do ene 12.tedna sem tudi jaz imela nočne izlete, potem se je umirilo. Zdaj pa ponovno od 27.tedna. Verjetno kar do konca!:)-

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 11:42:12   
Pajaca
Umes se mal umiri, ampak tisto na koncu nosečnosti je pa hudo. Na začetku ni panike, en dva tri pa si nazaj. Na koncu pa traja cela večnost da se s postle skobacaš, pa do prikorakaš do wcja..... moraš včasih kar hitet, če se prepozno odpraviš.

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 12:06:19   
Anonimen
Jaz sem skozi celo nosečnost hodila stalno na WC.

(odgovor članu Lorena)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 12:28:34   
Irisa
Pri meni pa glede tega sploh ni tako hudo, tako da me je strah,da ni kaj narobe, ker ne hodim pogosto. Res bolj malo pijem, čez dan pojem pa ogromno lubenice, ki ima veliko vode. Ker mi je ves čas slabo, mi lubenica prav paše. Da pa slabše odvajam tekočino, pa se verjetno vidi tudi v prsih, saj imam zelo povečane in boleče.
Lep pozdrav vsem skupaj!

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 12:41:23   
Marijeta
Dobrodošla v klubu...:bravo:

jaz sem v skoraj 29t pa zelo aktivno ponoči hodim na WC...recimo 4-5 krat s tem da pa tudi zelo slabo spim....sem pa precej utrujena potem od vsega in zjutraj ko je treba spat in iti v službo bi najraje še kr spala kaki dve uri....

Saj bo kmalu mimo 9 mesecev.....:zmeden:

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 13:03:47   
kati1
ojla

pr men se je tud po 18t umirilo ... zdaj v 32t pa hodim na 1/2 ure ... ponoči sicer ni tako hudo (le 2x), a čez dan imam konkretne probleme ... živim 18km od LJ pa komaj zdržim vožnjo v eno smer :grrr: ... skratka, najbolje da se navadiš

lp, K


(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.8.2005 13:20:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lorena)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 13:28:02   
ninocka
Jst pa sploh ne hodim kaj vec kot ponavadi - se mi zdi, da sem takrat, ko nisem bla noseca sla tud po 3x v eni uri, zdej pa komi da me tisci.

Ponoci me pa prime lih tam enkrat proti jutru in ce se mi ne da vstat, grem pac zjutraj ko se zbudim, pa sploh ni panike...

Sej vem, zdej sem se zaklela in bom od dons naprej mogla po 100x na WC hodt :)- :)-

Pr men je hujsa nenadna dehidracija - v sekundi ratam tok zejna, da lahko lamber vode spijem - uceri sem spila naenkrat 6 kozarcev vode in je moj :love: najprej mislu, da ga zaebavam, pol se je pa ful ustrasu, da ni kaj narobe (nc blo narobe, sam zejna sem bla :)- )

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 14:08:27   
PiaM
Tudi jaz grem 1 - 2x na noč na wc, pa sem komaj v 10.tednu.Ni mi jasno od kod toliko vode, saj skoraj nič ne pijem, ker mi je non štop slabo in mi nič kaj ne paše.:zmeden: Ampak raje lulat ponoči kot bruhat čez dan, kar je pri meni že rutina...:(

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 19:57:35   
Mirna*
Ce bi hodila na wc vedno takoj, ko me tisci, bi tam prezivela vecino svojega casa in bi si zasluzila ze en wc abonma:)-:ups:)-

:nosecka:35 t

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Do kdaj še ta WC?!
10.8.2005 22:06:41   
spacey
Do konca in vedno bolj pogosto :hudicek: :grrr: zato pa po porodu toliko bolj poredko. :)-

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?