|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 11:15:33   
tajtaja
Včeraj sem pri Odmevih zasledila, da se bo pri vrtcu upoštevalo tudi višina mesečnega obroka stanovanjskega kredita za neprem. v kateri družina živi. Mimogrede, to so do zdaj ene občine baje že upoštevale.
Sem pa šla sedaj pogledat vlogo in pa navodila, pa o tem nikjer nič ne piše.
Če sem spregledala, me malo ruknite, ki te to je???user posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 11:40:35   
sazi
v MOL-u so že sedaj upoštevali, se je pa to napisalo v rubriki (ki je tudi v novi vlogi) o posebnem socialnem položaju družine (ali nekaj takega).

Me pa zanima, kako bodo zdaj to upoštevali na CSD-jih. Nikjer ne piše, kaj je potrebno priložiti. Vem, da sem morala 1. priložiti kreditno pogodbo (vsaj mislim tako - je že dolgo nazaj), potem pa vsako leto samo potrdilo, da plačujem anuitete. Je pa fajn, ker so upoštevali za 1 razred nižje plačilo. Upam, da bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 12:47:18   
Angel_Tian
Pri nas niso nič upoštevali, če je kdo imel kak kredit, tako da upam, da se zdaj bo, bo malo pomagalo :)

Bi pa prosila, če mi katera lahko pove, kje so navodila za izpolnjevanje nove vloge, ker jaz sem našla samo vloho.
Pa hvala za pomoč.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 13:30:55   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian

Bi pa prosila, če mi katera lahko pove, kje so navodila za izpolnjevanje nove vloge, ker jaz sem našla samo vloho.
Pa hvala za pomoč.



Tole sem našla "prilepljeno" na eni drugi temi...
http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/vloga_zupjs_obr_8_45.pdf


(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 13:44:39   
Angel_Tian
HVALA sazi :)

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 16:16:08   
end1
10. Možnost v izjemnih primerih 31. člen (1) Center za socialno delo lahko v izjemnih primerih pri določitvi znižanja plačila vrtca na podlagi podatkov iz uradnih zbirk podatkov in drugih podatkov poleg dohodka in premoženja, ki ga določa ta zakon, ter drugih pogojev, ki jih določajo predpisi, ki urejajo vzgojo in izobraževanje, upošteva tudi druga dejstva in okoliščine, ki odražajo dejanski socialni in materialni položaj vseh oseb, zaradi česar bi plačilo vrtca ogrozilo socialno varnost oseb ali iz drugih pomembnih razlogov, in določi nižje plačilo programa za vrtce, kot je določeno v 24. členu tega zakona. (2) Center za socialno delo ob odločitvi o znižanju plačila vrtca posebej opredeli razloge za neugoden socialni in materialni položaj osebe, na katere oseba ob uveljavljanju pravice iz javnih sredstev ne more vplivati, jih pa je pripravljena s strokovno pomočjo centra za socialno delo začeti odpravljati, in se z njo dogovori o njihovem odpravljanju v dogovorjenem roku in na dogovorjen način.

tako piše v Zakonu, zgleda da bodo socialne delavke poučevale mesečno plačevat kredit za stanovanje!

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
17.11.2011 16:37:15   
poli*
Mogoče bodo po novem soc. delavke pomagale odpravit kredit za stanovanje- ne bi bilo slabo user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
18.11.2011 8:36:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Mogoče bodo po novem soc. delavke pomagale odpravit kredit za stanovanje- ne bi bilo slabo user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
21.11.2011 17:37:32   
tajtaja
Kje je Kerensa, ona bi ziher vedela bolj točno obrazložit  kar se tega tiče!user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
21.11.2011 20:09:01   
petea
V občinah, ki imajo v svojih odlokih o znižanem plačilu vrtca določene dodatne olajšave, kamor npr. šteje tudi stanovanjski kredit ali dodaten popust, če otrok obiskuje vrtec v domači občini, se bo to upoštevalo tudi v bodoče.
Drugod pa ne, saj ni pravne podlage za to.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znižano plačilo vrtca-stan. kredit
29.11.2011 19:19:32   
carbene
A ne bi bilo pravično, da bi se štela tudi najemnina, če smo že pri stroških za bivanje...?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?