|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 12:41:12   
pamzika
Živjo user posted image !!

Za to temo sem se odločila, da jo odprem, da vidim, če je kaj veliko nosečk s koroške, ki bodo letos postale mamice. Upam, da se vas bo veliko javilo, in da bomo skupaj preživljale tegobe SlovenjGraške bolnišnice.

LEP DAN


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 12:52:18   
bambika
Mislim da nas je kar nekaj,se mi zdi da je vsaka druga srečka nosečka.user posted image No jaz grem že proti koncu nosečnosti in že res komaj čakam da rodim, sem že naveličana da se ne morem tako prosto gibat,pa še 2letnico imam doma,da mi pobere energijo.user posted image Rok imam 29.maja,tako da bomo kmalu zibali.

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 12:55:56   
pamzika
uuuuuu Bambika super user posted image .... torej bo kmalu minilo, pri meni pa še trajajo slabosti .... drugače pa s kot prihajaš?
ja to je pa res ja se men tut zdi, da je letos kr vsaka druga ženska nosečka user posted image pa fulll lepo je to za videt, js sam to še vidim, akk trebušček ma katera user posted image . In kako se drugače počutiš?

lp


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 13:19:22   
bambika
Drugače sem iz Raven na Koroškem,zdaj sem pa 3 leta v Mežici in bom očitno tu tudi ostala.user posted image Počutje je blo celo nosečnost super brez slabosti,do zdaj sploh nisem vedla da sem noseča.Zdaj mi pa že vse dol pritiska,križ me boli pa hrbtenica sem kot kaka stara bica, saj tk hudo res ni sam ko ne morem spat me pa jezi.Jutri mam pregled pa ctg,da vidim če se že kaj pripravlja,pa koliko kaj približno vaga našuser posted image me tud zanima.
Iz kod si pa ti? Saj slabosti tudi minejo,potem pa samo še uživaš v božanju bušija pa brcikah.


(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 13:24:41   
pamzika
ja fajn tebi no, da nisi sploh vedla, da si noseča, ja no sj veš kak pravijo, da še vsaka je rodila :) hehe .... drugače, pa je logično, da ti vse pritiska, user posted image je tut že vlka, in nima prostora....
Prihajam iz Radelj ob Dravi... pa bom tut tle ostala, ravno mamo selitveni psotopek, sem bla kr nekaj člasa, pri fantu v fali, ampak je prišlo do spremembe, in tako bom v radljah.

no to pa vem, da slabosti minejo in komaj čakam da bo tako :)

lep dan


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 13:28:45   
moni23
Pozdravljene!

Ravno včeraj sm se pritoževala, da nobene nosečke s koroške ne poznam:) no in se vam pridružujem še js:) pričakujemo novembra, v sredo pa mam že nuhalno, tak d aže komaj čakam:) Sm pa drugač z Mislinje:) Drugač pa tudi js nevem, da sm noseča, hihi:) me čist nč ne matra....pozna pa se tudi še ne kaj:(

Lepo nosečnost vam želim!!

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 13:30:18   
pamzika
IZVIRNO SPOROČILO: moni23

Pozdravljene!

Ravno včeraj sm se pritoževala, da nobene nosečke s koroške ne poznam:) no in se vam pridružujem še js:) pričakujemo novembra, v sredo pa mam že nuhalno, tak d aže komaj čakam:) Sm pa drugač z Mislinje:) Drugač pa tudi js nevem, da sm noseča, hihi:) me čist nč ne matra....pozna pa se tudi še ne kaj:(

Lepo nosečnost vam želim!!

lp Moni23

ja no lepo nosečnost ti želim, pa super, če sploh ne veš, da si noseča:) Kam pa greš na nuhalno? ker jaz sem v dilemi, kam se prijavit, bom se pa mogla počasi, ker so tedni že blizu, jutr bom namreč 10t.

lp



_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 13:36:31   
moni23
Js mam nuhalno pri Lužniku, sm že bla prejšni teden, sam je bil plodek še premali, ker me je prehitro naročal, 10 tednov in 5 dni...nuhalna pa se dela od 11 tedna naprej!. So pa pravkar kupli najnovejšo napravo, tak da je vredo, se pomoje splača it k njemu!:):)

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 13:43:54   
pamzika
Ja sj to sem glih js razmišljala, ker sem se z dr. Lužniku pogovarjala, ko sem enkrat pristala v bolnici v sg. In mi je povedal,da majo novo napravo ja, Jaz sem pa v dilemi kam it, ker moja sestrica je tut noseča in ma avgusta rok, ona je pa bla pri dr. Miglerju v Mb ine je res strokovnjak za to, čeprav ma enako licenco, kot pa dr.Lužnik, kak je pa s cd, a ga dobiš ti poleg, ker men je Lužnik rekel, da mu morem, ko se bom naročla, povedat, da želim cd, in da bo nekako zrihtal?

lp


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 16:18:22   
moni23
Hm, ja z CDjem je pa tk, da js do zdaj sploh nism vedla da ga dobiš:) Jah vse je prvič,...in tudi omenu ni kaj zadnjič tak da bom vidla zdaj v sredo no kako bo!:)

Lep dan!!

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koroške nosečke 2011!!
9.5.2011 18:49:14   
pamzika
ja glej naredi se terca, pa mu ga nesi poleg hehe pa reči, da naj ti pač posname bitje srčka, pa celotne pregled na cd. in to je to user posted image

_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koroške nosečke 2011!!
10.5.2011 20:58:18   
dspela
Pozdravljene!

Sem pol Korošica - pol Štajerka. Zdaj sem na štajerskem.

bambika. Iz Mežice si. Jaz tudi, mogoče se poznava. Jaz pa sem skoraj 3 leta, na celjskem.
Čisto malo ti manjka, pa boš cartlala vajino pikico. Jaz bi tudi lahko počasi zibala. user posted image Pustimo to,zdaj je čas za veselje.

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?