|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaposlitev v kik-u
31.8.2011 8:58:03   
zoja82
tiste ki ste zaposlene oz. poznate koga ki je zaposlen-kako je delat v kik-u?so zadovoljne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 13:08:12   
palas
obup, nisem zadovoljna...user posted image

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu zoja82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 20:20:53   
zoja82
Kje pa delaš-v Lj al v katerem drugem mestu? Kaj pa je razlog da nisi zadovoljna-plača al še kaj drugega?

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 20:39:15   
shewolf
Sem bila na na uvajanju tri dni in mi je žal vsake minute. Žal, ker nisem takoj prvi dan spokala, ne pa da sem jim podarila 3x po 12 ur službe in garanja. V 12 urah smo bile frej pol ure za malico in 2x10 minut za kavo. Bolniki. Delale smo kot ubrisane, zlagale, ... robe itak za izvoz, ker nimajo skladišč in vsa roba je v trgovini. Zvečer na vse to si pa moreal posesat še 1500m2 trgovine. Nog zvečer sploh nisem čutila. Noht mi je odstopil. Fak, ne smem se spomnit. Groza, kolk enega izkoriščanja. Za minimalno plačilo. Blek, meni se je zagraužalo vse. Zaslužila bi pa takrat s prevozom in malico vred nekaj čez 470€. Pa od doma bi bila ful, ker bi se morala vozit. Kozla se mi.

< Sporočilo je popravil shewolf -- 13.9.2011 20:41:45 >

(odgovor članu zoja82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 20:40:04   
shewolf
To je bilo več kot 4 leta nazaj. Še to moram povedat. Imele smo plačan hotel in zajtrk, ter večerjo.

< Sporočilo je popravil shewolf -- 13.9.2011 20:42:39 >

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 20:50:17   
majaela
IZVIRNO SPOROČILO: shewolf

To je bilo več kot 4 leta nazaj. Še to moram povedat. Imele smo plačan hotel in zajtrk, ter večerjo.


user posted image

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 20:52:31   
shewolf
Kaj?

(odgovor članu majaela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 20:59:53   
blaža
jaz sem bila na razgovoru za poslovodjo, so me izbrali, in po vseh danih pogojih sem odklonla. Nad ur ne plačajo, so povedali takoj, lahko te pošljejo v drugo mesto za par dni pomagat,.. ker se je na novo odprla trgovina oz poslovalnica, bi bila tam prva dva meseca po cel dan ( seveda nad ur ne plačajo,..) delala bi en dan zjutraj en dan popoldne,.. sobote in nedelje,..odgovornost velika, in to vse za okoli 700e.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu shewolf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 22:12:30   
Najaa
Sej ni čudno, da so trgovke v Kiku vse tak zamorjene in na meji nesramnosti. Pod takimi delovnimi pogoji se ti pa res zmeša.user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 23:02:13   
Brinčika
Nikol pa nikdar nebi šla tja, so me vabili na razgovor na katerega sem "morala" iti pa so mi rekle odgovorne v vodstvu prve 3 mesece pozabite na družino, kot da je nimate, če si s Primorske bodi pripravljena it tudi v Prekmurje nadomeščat, plača 470 eur, kje so to cifro dobili nevem, a ni minimalna 560 eur neto? Saj ni čudno da so nekatere raje doma pa vlečejo socijalko pa je dobijo več kot plače za katero morajo garat ne delat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaposlitev v kik-u
13.9.2011 23:05:06   
Brinčika
Pa tuš- tudi isto s.... drugo pakovanje.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaposlitev v kik-u
14.9.2011 7:55:09   
zoja82
Tut jaz imam v kratkem razgovor-zdaj sem mal skeptična. Imam 11 mesečno punčko-in to da lahk pozabim na družino mi je pa huda!!
Ja upam da so se do zdaj kaj spremenili, na razgovor bom šla, ker rabim službo, pa bom vidla kaj bouser posted image

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?