|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zatrdina/ bula pod pazduho
29.9.2011 18:02:27   
čupa
Hojla

Zadnja dva dni opažam, da se mi je pod pazduho naredila ena zatrdina, sicer neboleča a rahlo moteča, malo nižje na isti strani pa ena bulica, ki je pa na dotik boleča. Na koži se nič ne vidi, nobene rdečine, nič.
Sicer mam 6 mesecev starega sima, ki se doji, ampak majn. 2 obroka je goste hrane, 3x pa se doji, do 4 mesecev pa sem izključno dojila. nevem če je to lahko povezano zato sem napisala tak informativno.
če ima kdo kakšnje izkušnje z tem, prosim če mi napiše kaj bi to lahko blo!

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
29.9.2011 21:31:14   
Sa.Ka
Takoj k zdravniku.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
29.9.2011 21:33:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sa.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
29.9.2011 21:40:43   
Sa.Ka
Sicer je pa tako, lahko bi ti napisala eno najslabših stvari, ki te lahko doleti, pa je ne bom. Ni prijetna za branje ne za tebe, tudi za druge ne.  Začelo se je natanko tako kot pri tebi,  pri 6 mesečnem dojenemu dojenčku....

Res, takoj jutri pojdi do svojega zdr. če so te bule pod pazduho ( če so na prsih pojdi do G) in zahtevaj 24-urno napotnico, ni čakalnih vrst.  Ne se pustit čakat ali nekega kolovratenja bomo počakali in podobno sranje.... 
Punkcijo naredijo takoj, izvide pa pač malo čakaš.

Vso srečo!user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
29.9.2011 21:54:30   
Andromeda
Sicer ni nujno, da vsaka zatrdlina pomeni najhuje, pa vseeno pojdi k zdravniku, če imaš povečame bezgavke, te bo poslal na punkcijo (to ni nič strašnega), lahko pa da imaš tudi tur, vendar ta ponavadi strašno boli na dotik. Drugače pa limfom (rak bezgavk) spremlja še cel kup drugih znakov- vročina, hudo znojenje ponoči, slabo počutje, zaspanost, pa tudi bezgavka je vsak dan očitno večja...

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 29.9.2011 21:56:10 >

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
30.9.2011 12:08:46   
čupa
bila pri G, ki mi je dala napotnico za Center za bolezni dojk. nič ni rekla kaj bi naj blo, ker je baje prenisko za bezgavke pa previsoko za dojke. zgleda bom morala počakat do 18.10 ko sem naročena.
Sa.Ka, čeprav ne poveš zgodbe, predvidevam da se je slabo končalauser posted image upam da pri meni nebo tako

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
30.9.2011 13:09:43   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: čupa

bila pri G, ki mi je dala napotnico za Center za bolezni dojk. nič ni rekla kaj bi naj blo, ker je baje prenisko za bezgavke pa previsoko za dojke. zgleda bom morala počakat do 18.10 ko sem naročena.
Sa.Ka, čeprav ne poveš zgodbe, predvidevam da se je slabo končalauser posted image upam da pri meni nebo tako


Neeeeeeeeeeeeeeeeee, sam začelo se je tako nedolžno. ne bit zdaj tako črnogleda.user posted image me pa žalosti, da imaš tako dolgo za čakat. To zdravstvo res ni za nikamor.user posted image

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
2.10.2011 21:53:39   
diana 28
Jaz sem že pisala na sosednji temi pa napišem še tukaj. Jaz sem tudi zatipala na dojki zatrdlino (skoraj pol leta sem čakala preden sem izbrala pogum) in me je osebna poslala v ambulanto za bolezni dojk pod nujno. Glede na ciklus sem dobila najzgodnejši datum kar je bilo mogoče (čez 14 dni ) Po pregledu pa sem takoj naslednji dan bila na onkološkem na punkciji. Kljub UZ mi zdravnica ni dala nobenega mnenja ne pozitivnega ne negativnega in začel se je najmučnejši teden .... izvid je bil, da gre za fibroadenoma... Tisti večer pred spanjem sem jokala ko dež od vsega pritiska, ki sem ga občutila za nazaj, čeprav se je izteklo dobro.
Res ni nujno, da gre za nahuje zato probaj misliti pozitivno. Tisti teden, ko sem jaz čakala na izvide, sem izvedela za ogromno primerov žensk, ki so imele bule in je šlo za benigne spremebe. In res srčno upam, da je tudi pri tebi tako... Vem pa, da je sedaj težko. user posted image Srečno...

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
7.10.2011 11:43:58   
čupa
kaj pa naj zdaj naredim.
kot sem že napisala, mam 18.10. pregled v CBD, zdaj pa mi je bulica izginlauser posted image , jaz bi vseeno šla, da pogledajo, samo nebi rada tam poslušala kakšnih opazk in gleda grdih pogledov, češ zakaj hodim. Jaz se pa danes dobila tudi M, ki sem jo nazadnje mela meseca maja.

vseeno naj grem, ne?

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zatrdina/ bula pod pazduho
7.10.2011 17:42:52   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: čupa

kaj pa naj zdaj naredim.
kot sem že napisala, mam 18.10. pregled v CBD, zdaj pa mi je bulica izginlauser posted image , jaz bi vseeno šla, da pogledajo, samo nebi rada tam poslušala kakšnih opazk in gleda grdih pogledov, češ zakaj hodim. Jaz se pa danes dobila tudi M, ki sem jo nazadnje mela meseca maja.

vseeno naj grem, ne?


Seveda. lahko tudi oni najdejo kakšno bulo, ki je ti ne. No, upam da je ne bodo. Moji tašči so  našli še 3, čisto globinske, v začetni fazi.

Sej bo.user posted image

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?