|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički BABX BOOM,BABY SPA,LUX 4KIDS..izkušnj...
16.1.2012 10:51:48   
medicinka25
Rada bi prosila mamice ki imajo te vozičke naj mi pomagajo s svojimi izkušnjami!!

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički BABX BOOM,BABY SPA,LUX 4KIDS..izk...
16.1.2012 11:27:53   
tanja22
če te zanima bebe confort HT , imam še čisto novega nerabljenega športni del+ košara+dežna prevleka za 450 eur v trgovini pride isti cca.600 eur. Je pa mnogo boljši od baby booma in ostalih.

bg4674@gmail.com

(odgovor članu medicinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički BABX BOOM,BABY SPA,LUX 4KIDS..izk...
19.1.2012 11:28:46   
klarcy
jaz malo dvomim v kvaliteto teh vozičkov, nimam pa izkušenj.

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički BABX BOOM,BABY SPA,LUX 4KIDS..izk...
20.1.2012 22:32:06   
ilanaaa10
za lux4kids je res slišat da je slaba kvaliteta, nekaterim se blago kar trga, čeprav 2 kolegici ga mata in sta zadovoljni, moti ju samo to, da ko se zloži je še vedno velik..
če si med tistimi, ki ti je pač škoda dat 1000evrov za voziček, si poglej mogoče modele: bexa, baby active, izacco, jaguarcar.. te so ugodne cene, pa tudi mamice so bolj zadovoljne!!!

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu klarcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?