|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boli
20.3.2008 9:34:40   
Tato
Pozdravljene drage dame !

sem v 21. tednu nosečnosti, pred kratkim me je začelo pri hoji boleti leva zgornja stran riti, taka globoka bolečina. Morda ve katera, kaj bi to lahko bilo? Nogo že skoraj vlečem za sabouser posted image

Pa lep prvi spomladanski dan želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boli
20.3.2008 9:43:17   
2suzika7
Mene tako večkrat na desni pa mi bolečino povleče lepo po zadnju strani desne noge.Super občutek, sploh za hodit!!!user posted image
Mislim,da ni nič posebnega. Ponavadi je to kak išijas, v nosečnosti pa lahko samo večkrat ukleščen (ali pritisnjen) kak živec , še posebej, če si kdaj prej mogoče imela kake probleme s križem ali hrbtenico.Če ne bo prehudo in bo minilo hitro, ni nobenih skrbi. Malo racaj pa bo minilo.  Pazi nase!user posted image

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boli
20.3.2008 10:48:24   
tanchi27
živjo! tud jst mam eno vprašanje..pred kratkim sem prebolela virozo in od tega nadležnega kašljanja mi je ostala taka huda bolečina na desni strani pod dojko,tko da imam včasih občutek kot da imam rebro počeno..ne morem ležati na desnem boku,vsak kak tak gib je zame zelo neroden...ginekologinja mi je na zadnji kontroli rekla da je možno taka bolečina od kašlja,lahko pa da mi že maternica prtitiska gor in se vse prestavi .....vglavnem to že traja 3.teden in še vedno boli..a ima katera podobno izkušnjo? sem pa v 28t nosečnosti...

_____________________________

junija bomo trije!

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boli
20.3.2008 10:48:34   
Majabo
mene tako boli ponoci ko lezim, odvisno na katero stran se dam, tista boli in obratno kot pri tebi, s hojo mi je bolje,ce seveda ne pretiravam,sicer se zopet pojavi bolecina

v prvi nosecnsoti pa se mi je to dogajalo samo pri hoji kot opisujes, stopnice so bile najhujse
tako kot je prsilo je tudi minilo, se ne spomnim kdaj
vendar ni trajalo do konc nosecnosti
takrat mi je ginekologinja rekla, da se kolki pac pripravljajo na porod, naj ne forsiram ampak pocivam

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boli
20.3.2008 10:50:23   
Nastya
Tato se ti pridružujem, jaz imam isti problem isto na levi strani iste bolečine. Tako da moram prav previdno narediti premike, boli pri hoji..itd..prav zoprna je bolečina.

Sem pa že spraševala o tem in pravijo, da je to verjetno od lege otroka (ker jaz ga nosim zadaj in mi očitno pritiska na zadnjo plat nekam), boma pa naslednji teden vprašala svojo gin. ker imam pregled in bom videla kaj mi bo povedala. Aja, sem pa v 24 T in se so se mi te bolečine pojavile kakšne 4 dni nazaj.

Ti bom sporočila - pa previdno !

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boli
20.3.2008 10:54:33   
Majabo
o šment, tri tedne že zaradi viroze, hmmm
verejtno je res razboleno od kaslja (trenutno sem jaz na tem in vem da ta kaselj ni tako nedolzen) sedaj ti pa dejansko pritiska maternica gor tako kot pravi ginekologinja
je pa to dolga doba za tako bolecino, vendar ce je te je pregledala...potem zal...skoraj nimas kaj
ze tako nam ostane samo levi in desni bok, tebi pa je se to vzeto user posted image  revica
naj te potolazim, vsaka ima svoje tegobe, jaz spim skoraj sede ker se mi sicer zabase nos?! najveckrat to sploh ni spanje ampak mucenje
naj nam vsem hitro mine!

(odgovor članu tanchi27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boli
20.3.2008 11:07:55   
BUŠICA
sem tud imela virozo v 14.tednu-ampak bolečina se je pojavila kasneje in sicer na levi strani pod modrcem.sem rekla G pa ni nič rekla kaj bi lahko bilo-bolečina pa taka kot da je rebro počeno user posted image  zdaj sem v 29.tednu pa je kao boljše, boli pa še vedno tu in tam. mi je pa G naredila jetrne teste, za vsak slučaj, pa je blo ok!

(odgovor članu tanchi27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boli
20.3.2008 11:08:47   
tintin
Bolečina v ritnici je išias, običajno res zaradi stisnjenega in posledično vnetega živca ishiatikusa, kar nastane zaradi lege otroka. Mene je bolelo od 20 - 25 tedna, potem ko se je otroček obrnil pa čez noč ponehalo. BOlelo je ko user posted image , včasih tudi vstat nisem mogla. Pomagala mi je zelo žoga za sedenje (sem jo uporabljala za sedet do konca nosečnosti) in vaje. 

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boli
20.3.2008 11:12:24   
BlackyMouse
Zakaj sprašujete na forumu, namesto, da bi obiskali G ??

Jaz sem tudi vprašala tukaj, dobila odgovore, v resnici je bilo pa dosti huje - umrla bi lahko. Vsaki nosečnici svetujem, da se ne igrajo, da naj gredo k zdravnikom.

Ni rečeno, da je to zaradi nosečnosti, lahko je kaj drugega.. Čuvajte se!


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boli
20.3.2008 11:14:30   
BUŠICA
tintin jaz tudi imam to žogo pa sem slišala da je ful dobra za pospeševanje poroda oz. z vajami na žogi! kakšne vaje pa delaš? za pospeševanje:se vsedeš na žogo in potem z boki krožiš,baje to otroka pospeši da se obrne navzdol v pravilno lego.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boli
20.3.2008 11:16:24   
BUŠICA
Blackymouse, kaj se ti je pa zgodilo da si skoraj umrla! povej nam! sicer se strinjam da je najboljša varijanta G!

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boli
20.3.2008 11:29:20   
BlackyMouse
Nogo sem imela zatečeno, bolela me je, da nisem mogla hoditi.. A to je ponavadi otečena noga zaradi nosečnosti. Bila je pa tromboza, strdek v žili. Zato se ne zafrkavati z zdravjem.

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boli
20.3.2008 12:25:57   
jonna
BlackyMouse, jaz se že skoz v user posted image bojim tromboze? Kako pa se je začelo? A so ti kaj rekli, od česa pride - mislim, kdo je bolj ogrožen ipd?

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boli
20.3.2008 13:03:58   
Tato
Nastya tudi jaz imam ginekologa čez 14 dni in ji bom defenitivno te svoje težave omenila. Mi pa prosim sporoči, kaj bo ginekologinja rekla tebi ? Hvala.

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boli
21.3.2008 10:20:50   
arsha
user posted image  Išias, tale je dobra.

Res pa je, da je očitno preobremenjen, vkleščen ali vnet ishiadični živec.

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boli
30.11.2011 21:13:04   
TanjaHelp
tudi jaz imam oz. sem imela podobne težave..-v sredo zvečer sem začutila nenevadne bolečine v ritnici.... najprej smo mislili da gre za mišico in mazali z hladilnimi kremami-naklofenom,.. vendar se je bolečina le stopnjevala in v nedeljo sem se komaj premikala..ponoči nisem mogla spati.. ob 4ih zjutraj sem se vstala in so me dobesedno odnesli v dnevno sobo da sem sedela in gledala tv.. zjutraj pa so me ODNESLI do zdravnika.. bolečina je bila prehuda nisem mogla se niti opret na nogo.. najprej so v bolnišnici sklepali da gre za vnet živec- ni bil..potem da je išias-ni bil.. in so me končno dali na magnetno resonanco.. pokazala je da imam VNETJE SKLEPA in da se mi nabira gnoj oz. abces ki je še dodatno pritiskau na sklep.. nemudoma so me poslali v lj. kjer so to potrdili in mi opravili punkcijo.. ter me začeli zdraviti z antibiotiki.. po punkciji je bilo veliko boljše a je kontrolna slika pokazala da imam še vedno gnoj.. najprej naj bi šla na operacijo vendar so se potem odločili da me bojo zdravili z antibiotiki.. in vse boljše je.. res pa je da je zdravljenje DOLGOTRAJNO in sem v bolnišnici že 4tedne.. čez okrog 1-2 grem pa domov..končno-juupi še vedno dobivam antibiotike v žilo in začela sm hodit na fizioterapijo.. in sm res vesela kr se izboljšuje.. razlika je že več kot očitna..
UPAM DA SM KOMU POMAGALA
lp

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Katero ime?
qloq

Katero ime paše zraven za punčko?

Amadej in Aneja (41%)

Amadej in Amadeja (7%)

Amadej in Alina (31%)

Amadej in Adrijana (9%)

ali drugo ime ( kakšno) (12%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!