|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali mogoče ima katera...
18.12.2011 20:36:09   
mayci
Plišasto igračko "ninico" zajčka iz Ikee?
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=16931997
Moja prijateljica ima enoletnico, ki je na tole igračko zelo navezana in se je zdaj ne da več kupiti (preverjeno v Avstriji in Italiji), ona pa bi zelo rada kupila enega za rezervo, da bi tistega prvega zajčka lahko vsaj oprala user posted image ali pa za primer, da ga zgubijo...

Če ga mogoče katera ima doma in ga bi lahko pogrešala, ga z veseljem odkupi! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali mogoče ima katera...
18.12.2011 21:13:03   
smotka.dt
jao. sem imela podoben "problem" pred nekaj časa. Sicer z drugim pliškotom. Mi ni preostalo drugega, kot pa ovčko naročit prek ebay-a iz Nemčijeuser posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali mogoče ima katera...
18.12.2011 21:27:54   
artista7
mogoče malo neumestno; ampak Ikea je npr tudi v Bratislavi na slovaškem, sem bila enkrat tam. Morda bi se dalo pogledati, če jo imajo tam pa se jo naroči ..

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali mogoče ima katera...
18.12.2011 22:46:10   
Tanja55
pravkar preverila na strani IKEA UK pa ga tudi ni...ce slucajno najde(te) kaksnega v UK sporoci, pa ga nabavim in posljem, lahko pa jih enostavno ni vec v prodaji (ostane ji/vam da preverite na glavni Ikei na Svedskem) in ga skusate najt na ebayju.

evo, tuki je en poceni, rabljen, na ebayju: http://www.ebay.co.uk/itm/Babys-rabbit-comforter-Ikea-/200679468843?pt=UK_Soft_Toys_Bears&hash=item2eb96daf2b&clk_rvr_id=298012814047


< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 18.12.2011 22:56:57 >

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali mogoče ima katera...
19.12.2011 20:08:07   
mayci
Hvala za odgovore. user posted image

Ja, očitno ji ne bo preostalo drugega, kot da preišče e-bay in naroči rabljenega. Tudi to je bolje kot nič. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali mogoče ima katera...
19.12.2011 20:16:56   
nusi
s temi ninicami je vedno user posted image , nikoli ne veš katero bo izbral, potem je pa ne dobiš več. naš ima eno žabo iz hoferja in zdej skos gledam kataloge, mislim, da smo jo enkrat na pomlad ene 2-3 leta nazaj kupili, še predn se je sploh rodil user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali mogoče ima katera...
19.12.2011 20:41:00   
mayci
Ja, nusi, točno tako. Zato sem pa jaz vesela, da ima naša samo dudo, hehe. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali mogoče ima katera...
19.12.2011 20:41:44   
Kliki
a lahko kako slikico te ninice prilepiš da ti lažje pomagamo?


Jest sem imela tudi ninico kužka, ki pa še danes krasi mojo staro sobo.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali mogoče ima katera...
19.12.2011 20:43:12   
Kliki
sori spregledala link.

Kaj pa kak C&A, al pa muller

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali mogoče ima katera...
19.12.2011 20:52:00   
mayci
Kliki, to je prav Ikea igračka, tako da je nimajo drugje, mora biti pa čisto taka, ker je kupila eno podobno, pa ne vžge..user posted image Pupa točno ve, kaj hoče. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali mogoče ima katera...
20.12.2011 8:51:40   
malaMravljica
jaz mislim, da kupovat se eno isto je itak brezveze, ker pupa svojo pozna in ta druga bo cist ista, ne bo pa prava recimo za it spat, ko bo kaksen jok itd. Z njo se bo recimo igrala skupaj s prvo, ne bo pa ta tista njena igraca. No, vsaj ponavadi je tako s temi zadevami.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?