|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Evrosong
27.5.2012 9:47:02   
Mala_princeska
na Evroviziji vedno zmaga tista pesem kateri jaz pripišem najmanj možnosti-čutim da imam sposobnost napovedovanja.
Slovenija pa letos ni čist nič naredila, smo bili 17. od 18. na predizboru za finale. Bi Klemen Slakonja dlje prišel vam rečem. Zdej bodo pa vsi pisali eh uboga Eva Boto. No jih ne obsojam, vsaj probali so na nov način. Letos pač niso izbirali balad. Sej naša punca ni nič kriva, poje res dobro za njena leta.

Ok res je Švedski komad full hud dance komad, ki na evroviziji že dolgo ni zmagal.

Sem pa opazila ob glasovanju in že sama predvidevala da skoraj vsi sosedom namenijo twelve points......
Hm....

So mi bile pa babice res hude (Rusinje), pa še kaka druga dežela je bolje odpela kot Švedinja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Evrosong
27.5.2012 10:27:44   
LuLu
Izbirali so med tistimi državami, ki si bodo lahko privoščle naslednje leto Eurosong... Slo odpade, Grčija odpade,... user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Evrosong
27.5.2012 10:34:43   
sazi

Sej naša punca ni nič kriva, poje res dobro za njena leta.

Eva res ni nič kriva. Poje zelo dobro, pa ne samo za svoja leta - tudi nasplođno - no, moje mnenje.

Meni pa ni jasno, kako ustvarjalci komadov ne premorejo toliko samokritike, da bi jim bilo jasno, da to ni komad za na Eurosong? Lepa baladica, brez presežkov, brez refrena, ki bi šel v uho. Za povrh v SLovenščini (sicer lepa pesem v slovenščini, ampak en za na Eurosong, kjer večinoma zmagujejo in so dobro rangirani komadi odpeti v angleščini - takšna je realnost).

Mislite, da bi lanski Azarbejdžanski komad zmagal, če bi ga peli v svojem jeziku? Močno dvomim.

Je že res, da smo Evin komad "zbrali mi" - ampak kakšna je bila pa izbira? 6 neevrovizijskih komadov.

Je imela pa Eva veliko izkušnjo, ki ji bo popotnica za v prihodnje. Bravo punca.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Evrosong
27.5.2012 10:40:17   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Izbirali so med tistimi državami, ki si bodo lahko privoščle naslednje leto Eurosong... Slo odpade, Grčija odpade,... user posted image


LuLu na to dejstvo pa res nisem pomislila.....all about money, money

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 27.5.2012 10:41:39 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Evrosong
27.5.2012 20:50:20   
alenkica
Bodimo realni, tudi slovenska pesem ni bila nič posebnega. Preveč mirna, eno in isto, da o spremljevalkah niti ne govorim! Katastrofa.
Švedska mi je bila kar dobra, še boljša pa je bila italijanka.
Mislim, da je zmagala lepa pesem.


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Evrosong
28.5.2012 12:03:12   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Sem pa opazila ob glasovanju in že sama predvidevala da skoraj vsi sosedom namenijo twelve points......
Hm....

So mi bile pa babice res hude (Rusinje), pa še kaka druga dežela je bolje odpela kot Švedinja.


Kaj čmo.. Tako imamo tudi mi vsaj malo sreče, ko že pridemo v finale, da nam sosedi dajo 12 points, ker, če ne bi bili res zadnji user posted image user posted image
Ampak ni vedno samo med sosedi.. Npr. Španija je tudi dala Švedski 12 točk pa niso sosedi.. Pa še se jih najde.. Mi smo ji dali 10 točk..

Oprosti, ma te BABUŠKE so bile polom!!!! Brezzobe babe grejo skakat po odru.. Če bi one zmagale, bi Evrosong pokazal, da je samo CIRKUS.. Naj raje štrikajo..


ŠVEDSKA JE ZASLUŽENO ZMAGALA- meni je bila favorit že 1 mesec nazaj.. Res je močen komad in Loreen ima prekrasen vokal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Evrosong
28.5.2012 12:34:29   
Tutan
Ne vem, ali je Švedska zasluženo zmagala ali ne. Pesem nič posebnega, v sodobnem duhu, že slišana. Punca je res noro dobra user posted image

Zame je bila absolutna zmagovalka Makedonija ( http://www.youtube.com/watch?v=MSuCdNEy9w0&feature=relmfu ) - kapo dol.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Evrosong
28.5.2012 13:14:36   
gondola
podpis pod Tutan, Makedonija je bila več kot odlična

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Evrosong
28.5.2012 13:14:39   
Vijoličarka
Letos je šlo vse skupaj kar mimo mene. Očitno se staram. user posted image   Včeraj sem na youtube na hitro preposlušala večino pesmi (upam da mi ni kakšna dobra ušla) in ugotovila, da sem večino njih ali vsaj po delih nekje že slišala. Še ena posledica staranja.

Švedska pesem se mi ne zdi nič posebnega. Nekako mi ni pri srcu ta interpretacija, neko metanje po odru, neka strašna napetost in stiska, ki je samo pevki jasna. Ampak dobro, punca je čedna in ne fuša, okusi so pa različni.

Babuške so fušale, da glava boli. Ampak znale so pričarati občutek, da se izvrstno zabavajo, nekakšno pristno dobro voljo. V dobi vsega mogočega igranja, pretvarjanja, plastičnih operacij, štiklov in make upa, so bile pravi balzam: staromodne, zapete do vratu, s smejočimi zgubanimi obrazi.

Osebno mi je še najbolj pri duši Italijanka. Dobra pesem, lepo odpeta, punca ima dobro energijo, kljub vsem predpisanim maskirnim dodatkom hudo luštna in presega prepleskano lutko.

Kaj pravzaprav je danes Evrosong? Vsekakor ne tisto, kar je bil. Engelbert Humperdinck je prišel in pokazal, kako se poje, vendar nikogar ni zanimalo.  No, vsaj tistih, ki glasujejo. Kljub predzadnjemu mestu, mislim da bodo ljubiteljih lepih in dobrih pesmi poskrbeli, da Love Will Set You Free ne bo šla tako hitro v pozabo, kot bo šel marsikateri izdelek, ki se je uvrstil pred njo.

Naša Eva je nastopila suvereno in slišati je, da se reva grize, češ da je ona kriva, da pesem ni prišla v finale. Vendar sama mislim, da bi bilo tistega, ki je delal aranžma, krepko po riti. Vse skupaj je bilo nekako spotikajoče in ko naj bi se pesem razvila, je bila prekinjena z nekim brezveznim solom. Škoda, ker Eva je dober material in pesem bi zvenela še bolj čudno, če je ne bi pela prav ona.


Evo Engelberta, čisti presežek letošnje prireditve:

http://www.youtube.com/watch?v=pFNv9pjqZkk

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Evrosong
28.5.2012 13:31:42   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Očitno se staram. user posted image   

Evo Engelberta, čisti presežek letošnje prireditve:

http://www.youtube.com/watch?v=pFNv9pjqZkk


o, HB, nisem edina user posted image user posted image user posted image

Eurosong za moje pojme že dolgo ni več to kar bi moral bit.
Zame je bil pravi eurosong z orkestrom in tam se je pokazal kdo zna naredit dober komad. Letos je bil pa zame tale samo pocen disko štanca in nič drugega, take izjeme kot je zgornja pesem so bile pravi balzam za ušesa... ostalo pa samo gunc gunc, kar slišiš na radiju vsak dan in ti je potem že vse isto...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Evrosong
29.5.2012 9:34:22   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Očitno se staram. user posted image   

Evo Engelberta, čisti presežek letošnje prireditve:

http://www.youtube.com/watch?v=pFNv9pjqZkk


o, HB, nisem edina user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
res lepa...

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!